Followers

Google+ Followers

Tuesday, 10 January 2012

10.01.2012


Wiadomość od Galaktycznej Federacji 10 stycznia 2012Operacja nie jest jeszcze uwieńczona sukcesem. Ciągle jeszcze mamy kilka zadań do wykonania zanim sprawy mogą być uznane za zakończone. Jest to jeszcze kwestia kilku wojowniczych statków przestrzennych, które muszą być pokonane i pokonane będą szybko i sprawnie w nadchodzących dniach. Kabał jest na samym dnie swojego worka, który kiedyś był wypełniony magicznymi sztuczkami i w końcu widzą, że nie ma innego wyboru jak tylko się poddać. Już teraz transakcje w ostatniej chwili są targowane za cenę łagodnych wyroków i dostępu do kilku z ich zdobytych zysków poprzez ludzką krzywdę. Mamy ich tam, gdzie chcieliśmy i bardzo szybko będziemy w stanie zrobić postępy z długo oczekiwanymi, publicznymi ogłoszeniami o naszym istnieniu i o naszym celu tutaj w waszym świecie.
.

Czas na świętowanie jest prawie na wyciągnięcie ręki, choć to świętowanie będzie krótkie, gdyż jest tak wiele pracy do zrobienia i my wszyscy musimy natychmiast zabrać się za wiele różnorodnych projektów. Przywrócenie waszych rządów do konstytucyjnych rządów przez ludzi, od ludzi i dla ludzi, jest dla nas najwyższym priorytetem i to również będzie dokonane szybko i płynnie, gdyż mamy dusze poświęcone dla Światła, które czekają tylko na tę okazję. Nie zajmie długo poprzedniemu politykowi, aby spakować swoje walizki i pójść do domu, a wielu z tych skorumpowanych członków waszych rządów jest już z dala od wyznaczonego im stanowiska, gdyż długo przygotowują się do nieuniknionego „zgonu”.
.
Raporty zaczynają być przefiltrowywane, że Światło jest bliskie zwycięstwa i pomimo tego, że ciągle jest jeszcze kilka jajek do stłuczenia, ogólne wiadomości są oparte na prawdzie. Światło jest tylko jedną chwilę od oczywistego zwycięstwa. Co to będzie za dzień dla ludzkości! Czekaliście bardzo długi czas na ten dzień i ten triumfalny moment wkrótce będzie w waszych rękach. Kontynuujcie rozświecanie waszego Światła o naszym istnieniu i naszych pokojowych intencjach. Sukces waszych starań może nie być widzialny dla was z waszego punktu obserwacyjnego, lecz z naszego widzimy ogromne zmiany w kolektywnej świadomości waszego świata.
.
Pozostawajcie pozytywni. Przygotowujcie się do naszych ogłoszeń. Ponownie nadmieniamy, nasze służby monitorujące przewidują pewne przerwy w dostawach świadczeń, jedzenia oraz usług transportowych, lecz również widzimy zadedykowanych mężczyzn i kobiety, którzy – jesteśmy tego pewni – będą pracowali niestrudzenie, aby przywrócić wszystkie te struktury na właściwe tory tak szybko i gładko jak to jest możliwe. Bądźcie tutaj dla waszych braci i sióstr. To jest wasz światły moment, ten ostatni z ogromnych wyzwań jakiemu kiedykolwiek przyjdzie wam stawić czoła. Jesteśmy ufni, że odniesiecie sukces jak już to robiliście wiele razy poprzednio. Patrząc wstecz poprzez te wszystkie lata, ludzkość stawała naprzeciw wielkich wyzwań takich jak: wojna, ubóstwo, głód, niezgody na tle rasowym, potężne zawieruchy i zawsze błyszczeliście jako wojownicy i zwycięzcy, jakimi naprawdę jesteście. Odniesiecie sukces ponownie podczas, gdy wiele z tych wszechświatów na was patrzy.
.
Niepożądane i już dłużej niepotrzebne istoty, które pozostają nieustępliwe w odmawianiu przyjęcia nowego paradygmatu Światła będą bezpiecznie i humanitarnie usunięte z waszej rzeczywistości. W tym Wszechświecie jest bezmiar środowisk na uczenie się i te dusze będą poszukiwały tam wzrostu i wymaganej od nich strukturyzacji, aby pewnego dnia wejść do społeczności wyższych światów. Wszystko jest procesem nauki i wszystkie dusze mają wolność co do długości procesu dorastania w ich egzystencji. Nie ma dobrych i złych harmonogramów, gdyż wszystko jest wyborem osobistych preferencji. Bądźcie cierpliwi dla tych dusz. Okazujcie współczucie i demonstrujcie dla wszystkich innych miłość i mądrość jaką nabyliście. Działajcie w celu podnoszenia poprzeczki dla tych podążających krok za wami w tym procesie nauki. Prowadźcie innych przez przykłady. Gdy inni widzą was rozumiejących większy obraz, mogą oni również zażyczyć sobie poszukiwania wyższych dróg mądrości. Tak zawsze się to odbywało i jest to sposób jak inni wskazujący drogę (ang. wayshowers) działali dla was w przeszłości. Jak już to było często mówione, jesteśmy jednością i ścieżki, które podjęliśmy się wybrać na naszą podróż są naznaczone śladami tych, którzy podróżowali nimi przed nami. Zostawcie swój własny ślad na tej wyższej ścieżce, którą dziś wybraliście, a przyniesie to ogromną ulgę znużonemu wędrowcowi w odkrywaniu twoich śladów, które będą prowadziły go lub ją w ich podróży.
.
Jesteśmy waszą Rodziną Światła z gwiazd.

Przekaz przez Grega Giles


Website: ascensionearth2012.blogspot.com/

Przetłumaczyli Sławek i Viola
 

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish