Followers

Google+ Followers

Tuesday, 17 January 2012

17.01.2012


Wiadomość od Galaktycznej Federacji 17 stycznia 2012Jeżeli wasze wyrzeczenia doprowadziły was do nowych ścieżek przygody i mądrości, to oznacza to, że w dłuższym czasie, były one tego warte. Spróbujcie spojrzeć na rzeczy z wyższej perspektywy i spróbujcie dostrzec to, że odpuszczenie tego starego zawsze tworzy miejsce na nowe. Uwolnienie starych nawyków i tendencji jest bardzo ważnym wyborem dla was do podjęcia dzisiaj i nikt was nie zmusza do robienia czegokolwiek. To wszystko zależy od was. Widzimy tych nagłaśniających swoje niezadowolenie, gdy dowiadują się o wewnętrznych zasadach Galaktycznej Federacji, która zastrzegają sobie wolne od narkotyków środowisko pracy i rozumiemy waszą dezorientację związaną z tą regułą. Pragniemy wyjaśnić fakt, że Wzniesienie jest całkowicie innym zagadnieniem niż pracowanie z Galaktyczną Federacją i te dwie kwestie nie mają ze sobą nic wspólnego w tym względzie.
.

Wielu nowo zatrudnionych członków zespołu zostanie przydzielonych do stanowisk monitorujących i obsługujących wysoce wyrafinowane i zaawansowane urządzenia. Niektóre z tych zaawansowanych technologii pociągają za sobą bezpośrednie powiązanie pomiędzy waszym procesem myślowym i tą skomputeryzowaną technologią. Co chcemy przez to powiedzieć jest to, że sprzęt komputerowy jest bezpośrednio kontrolowany waszym procesem myślowym wewnątrz waszego umysłu bez żadnej potrzeby używania waszych rąk do dotykania jakiegokolwiek urządzenia lub oczu do patrzenia się na monitor lub sterowania. Biorąc to pod uwagę, mamy nadzieję, że zrozumiecie lepiej naszą politykę rekrutując tylko tych, którzy zdecydowali się podjąć zobowiązanie do utrzymywania umysłów czystych i wolnych od wszelkich substancji odurzających przez cały czas. Optymalne funkcjonowanie mózgu ma ogromne znaczenie podczas pracy i monitorowania tak specjalistycznego sprzętu, gdyż wasi koledzy z załogi i członkowie załóg innych statków Federacji liczą na właściwe funkcjonowanie tych systemów.
.
Spróbujcie zrozumieć to, że my Galaktyczna Federacja, asystujemy światom, które potrzebują naszej pomocy w wielu ważnych i istotnych obszarach, włączając w to restrukturyzację rządów, oczyszczanie środowiska, stabilność geofizyczną oraz usunięcie wszystkich opresyjnych sił zbrojnych, które często wiąże się z prowadzeniem walk z wysoko zaawansowanymi systemami broni. Czy nie zauważacie, jak bardzo te zadania wymagają umysłów nieskrępowanych przez substancje zmieniające stany świadomości? Czy nie rozumiecie, jak nawet sporadyczne używanie narkotyków może i wpływa na systemy motoryczne, chemiczne oraz hormonalne procesów myślowych ludzkiego mózgu? Jeśli jeszcze nie rozumiecie tego, proszę zapoznajcie się z tymi informacjami, które są łatwo dostępne i być może spojrzycie na rzeczy z naszej perspektywy. Najważniejsze jest to, że wybór należy do was. Możecie wybrać kontynuowanie używania narkotyków, zarówno do celów rekreacyjnych jak i leczniczych, albo możecie być wzięci pod uwagę na stanowiska w Galaktycznej Federacji. Nie możecie mieć obu. Proszę uszanujcie nasze zobowiązanie do zatrudniania jedynie tych, których celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług dla innych oraz światów, na których żyją. Patrząc wstecz na wasze trójwymiarowe życia, raz wstąpiwszy do wyższych światów, jesteśmy przekonani, że wielu z was nie będzie już odczuwało potrzeby doświadczeń substancji zmieniających stany umysłowe, z jakiegokolwiek powodu, ani rekreacyjnych ani leczniczych, a kiedy rozpoczniecie nowe życie nie będziecie tęsknili za jakimikolwiek nisko-wymiarowymi czynnościami do których dzisiaj czujecie pociąg.
.
Przechodząc do spraw dotyczących naszej misji na świecie, nie widzimy żadnej sposobności dla ciemnego kabała, by ponownie odrodzić się przeciwko nam. Stracili oni ogromną liczbę ich wojskowego personelu i ich ogromne bufory zaawansowanej broni zostały na trwałe zdemontowane. To nie będzie długo, zanim każda broń, technologiczna lub fizyczna, będzie zabezpieczona przed ludzkością i waszą planetą.
Jesteśmy przygotowani, aby pójść do przodu z ogłoszeniem Ujawnienia, które zapoczątkuje wiedzę o naszej obecności dla tych w waszym świecie, którzy jeszcze muszą dowiedzieć się o naszej egzystencji. Z czasem, wszyscy poznają tę rzeczywistość. Jak już poinformowaliśmy, wielu będzie reagowało bardzo wyjątkowo na wieść o tym i prosimy ponownie, żeby wszyscy pracownicy Światła wykonywali swoją rolę tak, aby wszyscy ci, którzy mają trudności w dostosowaniu się do nowej rzeczywistości otrzymali wskazówki i wsparcie jakie możecie im zaoferować. Wiemy, że możecie wykonać tę pracę i widzimy już tak wielu z was, pracujących bardzo ciężko w tym zakresie. Pragniemy jeszcze raz podziękować za waszą służbę dla Światła i waszych braci i sióstr z waszego świata.
.
Pokój wkrótce zostanie przywrócony do każdego zakątka waszego świata. Nie będzie pozwolenia na ani jeden strzał z broni, na raz zabezpieczonych obszarach. Żadne siły zbrojne nie będą miały pozwolenia na zajęcie innych krajów lub terytoriów. Zapewniamy, że wszystkie siły zbrojne, które dziś zajmują ziemie innego kraju zostaną usunięte. W waszej przyszłości nie będzie potrzeby żadnych granic i żaden obszar waszego świata nie będzie miał czegoś więcej lub mniej, co ktoś inny posiada. To jest wasza nowa ekonomia i wasz nowy system finansowy. Będzie równy podział wszystkich zasobów waszego świata i nikt nie będzie wyłączony z prawa do dzielenia waszej nowej obfitości. Tak, wielu z was widziało takie trudności przez wiele reinkarnacji, ale teraz mówimy wam wszystkim: wszystkie wasze zmagania są na zawsze zakończone, jeśli tylko tak wybierzecie. Wybierzcie teraz, jeśli chcecie wznieść się do wyższych światów i kontynuować wasze lekcje i waszą podróż poza te ograniczenia trójwymiarowego świata. Wybierzcie teraz, aby rozpocząć nowe przygody oparte na czymś więcej niż tylko na codziennej walce o przetrwanie. Wybierzcie to, a będzie to wasze i jesteśmy tutaj, aby upewnić się, że cokolwiek wybierzecie stanie się to waszą nową rzeczywistością.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła.

As channeled through Greg Giles


Website: ascensionearth2012.blogspot.com/

Przetłumaczyli Sławek i Viola
 

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish