Followers

Google+ Followers

Thursday, 16 February 2012

15.02.2012


Wiadomość od Galaktycznej Federacji 15.02.2012Chcielibyśmy abyście wiedzieli, że my, wasza Gwiezdna Rodzina zwracamy się do was teraz i pragniemy podzielić się przemyśleniami z tymi którzy czytają te słowa. Były pewne odczucia wyrażane ostatnio przez tych, którzy zaczynają kwestionować pewne kanały informacji i chcielibyśmy aby było jasne dla naszego kanału, że ma on dzisiaj solidny i czysty przekaz.

Dzisiaj chcielibyśmy omówić wasze linie czasowe biegnące ku wzniesieniu i co, według naszych odczuć, musi zostać zrobione zanim doświadczycie kulminacji tego wydarzenia. Wiele dróg zostało już oczyszczonych i pragniemy abyście wiedzieli, że reszta tych ścieżek będzie wyczyszczona w najbliższych dniach, nie pozostawiając żadnego kamienia odwróconego i nic na waszej drodze co mogłoby utrudniać wasze bezpieczne i udane wzniesienie do wyższych królestw tego wszechświata. Jest to jedno z naszych zadań tutaj w tym czasie i pragniemy abyście wiedzieli, że jesteśmy wysoce doświadczeni w naszej pracy. Nigdy nie pozwolimy aby stała wam się jakaś krzywda, dlatego też zostały przedsięwzięte wszystkie środki bezpieczeństwa. Mamy siłę i możliwości aby chronić każdego z was i oczywiście robimy to w każdym czasie, chyba, że doświadczenie musi być dopuszczone do zrealizowania ze względu na osobiste plany i ścieżkę ewolucyjną wcielonej duszy. To jest ten obszar, w którym nie możemy przekroczyć naszych ograniczeń, jednakże każdy z was zrozumiał to doskonale przed aktualną inkarnacją.
 

Widzimy sytuacje rozwijające się idealnie według planów ułożonych przez zaawansowane umysły i serca i jesteśmy bardzo zadowoleni informując, że każdy z was kto wybrał ścieżkę wzniesienia trzyma stały kurs i dąży do upragnionego celu sprawnie oraz z naszego punktu widzenia, dość łatwo. Mimo to, dostrzegamy, że niektórzy z was doświadczają pewnych dolegliwości w tym czasie. Twierdzimy, że wszystko to jest konieczne dla waszego oczyszczenia na wielu różnych poziomach i sugerujemy abyście spojrzeli na te znaki nie jak na symptomy problemów i trudności ale jak na znaki drogowe, które mijacie w miarę podróży do waszego nowego domu. Każdy z was zrozumiał, że mogą pojawić się pewne trudności w tej części waszej podróży, jednakże dostrzegamy, że radzicie sobie bardzo dobrze z tymi małymi nierównościami na drodze. Kontynuujcie wiedząc, że wasz cel jest w zasięgu wzroku, a wszystkie wasze marzenia na wyciągnięcie ręki.
 

Widzimy tak wielu z was zbierających się razem i asystujących sobie nawzajem w każdy możliwy sposób, a nasze serca rozgrzewają się widząc jak uczycie się pracować i bawić, wspólnie, tak jak to powinno być zawsze. Wraz z usunięciem starożytnych antagonistów z waszego kolektywnego środowiska, widzimy ludzkość wznoszącą się na nowe wyżyny we wszystkich zbiorowych przedsięwzięciach. Czujemy, że wielu z was będzie dość zaskoczonych i uradowanych tym, jak mili możecie być wobec siebie nawzajem i jak dobrze możecie wszyscy razem pracować kiedy korzeń wszelkich konfliktów jest usuwany wedle waszych życzeń. Tym wielkim zadaniem zajmuje się wiele różnych grup i organizacji. Niektóre z tych grup to Istoty ziemskie, a niektóre pozaziemskie. Nasze sojusze działają w pokojowej współpracy z ziemskimi sojuszami i wspólnie pozbywamy się wielu przeszkód, włączając w to przeszkody fizyczne i niefizyczne, które przez wiele eonów utrudniały wasz postęp jako rasa i jako cywilizacja.
 

Wasza podróż jako jedna rasa, rasa ludzka, wzbije się teraz do lotu na skrzydłach miłości, światła i jedności i nie ma limitów w tym czego możecie teraz razem doświadczać. Niesamowite przygody są tym co na was oczekuje, a na co nie będziecie musieli czekać długo, tak jak widzimy nieunikniony dzień naszego ponownego połączenia tak szybko jak szybki jest dokonywany postęp za kulisami. Wiele z tego co było ukrywane wkrótce będzie ujawnione poprzez wasze placówki medialne. Są zaplanowane wydarzenia które zademonstrują jasno jak wiele pracy jest wykonywanej, wiemy o tym. Wiele ze skutków tych prac będzie natury prawnej i administracyjnej, jak wielu z naszych ziemskich sojuszników było w stanie z powodzeniem poruszać się po górach biurokracji i braku współpracy aby zdobyć legalne dowody na usunięcie, a nawet aresztowanie wielu członków zbrodniczej kabały, włączając ich wysokiej rangi liderów.
 

Niektóre z imion wkrótce zostaną ukazane publicznie w raportach wiadomości i mogą one zaskoczyć nawet tych którzy badali te kryminalne organizacje i bacznie przyglądali się ich ostatnim poczynaniom. Wiele zostało ujawnione poprzez to długie i głębokie śledztwo, wielu będzie aresztowanych za cały ogrom zbrodni które dotknęły tak wiele niewinnych istnień. Wielu z was będzie poruszonych, gdy dowie się o niektórych szczegółach tych zbrodni, jednakże jest to konieczny krok aby zbudzić masy i aby zobaczyli co się działo i dlaczego interweniowano w tym czasie.
 

Ludzkość zmierzała ku poważnym kłopotom będąc w rękach ciemnych, a ich planem było widzieć każdą osobę z waszej ludzkiej rodziny, jako niewolnika ich samych oraz ich życzeń. Na całym świecie były budowane obozy więzienne dla wszystkich tych którzy sprzeciwiliby się ich żądaniom, a także każdy z was miał posiadać mikro czip, aby skutecznie kontrolować wasze ruchy, słowa, nawet wasze myśli. Właśnie tam zmierzaliście, stąd tak wielu z was powinno być dziś przepełnionych dumą, że obudziliście się na ten spisek i rozpoczęliście działania, aby temu zapobiec. Wszystko zaczyna się od miłości i to właśnie ta miłość, którą okazaliście sobie nawzajem podniosła waszą wibrację jako kolektywu i pozwoliła na interwencje ze strony waszych braci i sióstr z wyższych wymiarów, aby pomóc i asystować wam w obszarach działań do których nie byliście przygotowani, aby im sprostać. Rozbrojenie sił bojowych kabały i ich ogromnych broni było jednym z zadań do których byliśmy lepiej wykwalifikowani i efektywnie zneutralizowaliśmy to niegdyś potężne wojsko. Pozostały rozpierzchnięte grupy tu i tam, ale są oni sukcesywnie zablokowani i nie będą zagrożeniem ani dla was ani dla nas, w czasie dalszego oczyszczania waszej planety.
 

Dużo pracy musi jeszcze zostać wykonane, aby przygotować wasz świat na wzniesienie, jednakże jesteśmy chętni aby ruszyć do przodu z wieloma projektami. Tak jak powiedzieliśmy, wielu z was będzie pracować obok nas, abyśmy razem mogli zabrać się za wykonanie działań, które są koniecznymi krokami do waszego nowego 5 cio wymiarowego świata. Będzie wiele różnych dziedzin tych projektów, z różnymi stopniami trudności, które zabiorą was w wiele różnych miejsc na waszej planecie, jednakże mówimy wam, że nieważne gdzie się znajdziecie na świecie,gdy pracujecie z nami, Oddziałem Asztara, będziecie zaledwie minuty od domu. Mamy wiele statków różnych rozmiarów i funkcji, a każdy z was kto będzie pracować z nami zostanie przypisany do załogi, która specjalizuje się w wybranej przez was dziedzinie. Jest wiele różnych miejsc do których trzeba dotrzeć na waszej planecie. Posiadamy wysoko wykwalifikowany i wytrenowany personel przydzielony do każdego obszaru, który potrzebuje uwagi. Ci mężczyźni i kobiety z ogromną chęcią oczekują aby rozpocząć z wami współpracę i poinstruować was w wielu zaawansowanych technologiach, które przekształcą wasz świat.
 

Rozumiemy, iż wielu z was niecierpliwi się, aby rozpocząć pracę nad tymi projektami, jednakże prosimy was o odrobinę więcej cierpliwości, jako, że zaplanowane wydarzenia zaczną się niebawem rozwijać. Ponownie, nie lubimy wyznaczać konkretnych dat, jednakże mamy ustanowiony plan działań i wielu z was byłoby zapewne dość podekscytowanych jego perspektywą. Wkrótce będziemy z wami, nie ma możliwości aby nasze ponowne zjednoczenie miało nie mieć miejsca, a wydarzy się gdyż taki był plan.
 

Kontynuujcie i nadal przypatrujcie się katalizującym wydarzeniom, które mają się wydarzyć. Wkrótce zostaną ogłoszone waszemu światu zmiany, które już trwają nieprzerwanie i nie zwolnią dopóki planeta i jej ludzie nie wzniosą się na swoje prawowite miejsce w Niebiańskich Królestwach.

Jesteśmy waszą Świetlaną Rodziną z Gwiazd


Przekaz przez Grega Giles


Website: ascensionearth2012.blogspot.com/

Przetłumaczyli Sandra
 

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish