Followers

Google+ Followers

Saturday, 25 February 2012

20.02.2012


Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 20.02.2012


Przygotujcie się na zmiany, gdyż nadejdą one niebawem. Przez cały ten czas zalecaliśmy wam wszczęcie przygotowań i nakrycie stołu dla wielu zmian, które należało wykonać i to jest właśnie ten czas kiedy ich realizacja jest nad wami zawieszona. Przygotowujcie się składując niewielkie zapasy domowe najpotrzebniejszych rzeczy, które wystarczą wam przynajmniej na parę dni lub nawet parę tygodni, jako, że ciężko jest przewidzieć czy sklepy będą pozamykane, a jeśli tak, to na jak długo. Wiele z wewnętrznych mechanizmów systemów jest kontrolowanych przez Kabała i nie jest możliwe ustalenie na pewno czy może wystąpić sabotaż. My, Galaktyczna Federacja Światła, zrobimy wszystko co w naszej mocy aby dźwignąć wasze systemy i uruchomić je ponownie w razie gdyby miały one być zagrożone.


Niektórzy z członków Kabała którzy, oczywiście, nie są zadowoleni z informacji, z których wynika, że będą oni postawieni przed oblicze sprawiedliwości za swoje zbrodnie, arogancko wierzyli, że są ponad jakimkolwiek prawem ziemskim, karmicznym czy uniwersalnym. Mylili się, jako, że przyszedł ich czas zapłaty za swoje występki. Jest w tym lekcja dla was wszystkich, że bez względu na waszą pozycję życiową, istniejecie w ramach prawa karmy, która jest siłą równoważącą wszechświat i wszystko co wypuściliście z siebie na zewnątrz, wróci do was z powrotem. Jest to jeden z zaprojektowanych mechanizmów tego wspaniałego wszechświata i wszyscy macie obowiązek przestrzegać tego prawa przez wszystkie wasze wcielenia, bez względu na to czy jesteście tego świadomi czy nie.

Patrząc w przyszłość tych mężczyzn i kobiet, którzy wkrótce utracą swoją wolność, widzimy długi okres rehabilitacji, który może trwać wiele inkarnacji, w których staną w obliczu dużych trudności, jako rezultat swoich wyborów w tym życiu. Dla wielu z tych dusz życie przyniesie dużo ciężkiej pracy i walki, tak jak i wy tego doświadczyliście przez ich manipulacje, oraz doświadczą oni istnienia, w którym będą rządzeni przez tyrańskie i despotyczne siły, porównywalne do władzy jaką oni sprawowali zarówno podczas tej, jak i innych inkarnacji. Nie będzie to łatwa droga dla tych dusz, jednakże sami to na siebie sprowadzili i wystarczy, żeby spojrzeli w lustro aby ujrzeć winnego za to co ich spotyka. Zapamiętajcie tą lekcje, moi drodzy, i nie przegapcie tej błogosławionej szansy dla rozwoju i samodoskonalenia.

Widzimy także wielu z was, którzy pojęli, że nie jest to czas na chełpienie się i mentalne linczowanie, ale na zrozumienie i współczucie. Salutujemy wam za to i prosimy abyście stanowili przykład, za którym warto podążać, dla waszych pobratymców, jako alternatywa dla żądnej krwi zemsty. Nie sugerujemy, że powinniście pozwolić tym mężczyznom i kobietom uciec od sprawiedliwości, gdyż jest to istotne, żeby wyciągnęli oni z tych doświadczeń ile tylko się da. Czemu by to wszystko służyło, gdyby nie wyciągało się nauki z lekcji? Jedyne co proponujemy to refleksja nad cnotą umiarkowania, ponieważ jest to cnota, którą się wzywa, podczas gdy te dusze stają przed obliczem sprawiedliwości.

Przez całą waszą długą podróż, wy również musieliście ponieść konsekwencje waszych występków. Niektórzy z was mogli być więzieni przez wasze społeczeństwa przez jakiś okres waszych żyć, dlatego prosimy, abyście się nad tym zastanowili, nawet jeśli nie macie świadomych wspomnień takich wydarzeń. Zapytajcie siebie czy nie byłoby lepszej drogi na rehabilitacje niż marnowanie życia w małej, ciemnej, więziennej celi. Istnieje wiele sposobów na rehabilitację, a więzienie jest tylko jednym z nich.

Jako, że wasz świat zmierza ku Wzniesieniu, wiele innych opcji stanie się dla was jasne i są to opcje dotyczące nie tylko sprawiedliwości i rehabilitacji, ale także systemów edukacyjnych wyższej wiedzy.

W obliczu waszego Wzniesienia, pozostawicie za sobą wiele przestarzałych metod na funkcjonowanie społeczeństwa i oczekujemy z radością, kiedy będziemy mogli wam wyjaśnić wszystkie inne dostępne dla was metody. Nie będziecie musieli dłużej opierać się na systemach, które zawiodły was jak do tej pory, w waszych ziemskich trójwymiarowych wcieleniach, jako, że istnieją metody znacznie bardziej skuteczne i przynoszące lepsze rezultaty. Jest to jeden z wielu nowych aspektów waszej cywilizacji, których doświadczycie przy Wzniesieniu do waszego nowego pięciowymiarowego domu.

Kontynuując naszą dyskusję o karmie i sprawiedliwości, wielu z was musi także oczyścić swoją karmę, co jest koniecznym krokiem ku waszemu indywidualnemu Wzniesieniu. Wielu z was musiało w ostatnim czasie sprostać wielu wyzwaniom i trudnościom, jako rezultat tej konieczności wyczyszczenia negatywnego balansu waszej karmy. Wielu również, zbalansowało karmiczne długi, dzięki czemu możecie zmierzać ku Wzniesieniu bez obaw i potrzeby doświadczania efektów wyrównujących to uniwersalne prawo. Są inni pośród was, którzy dążą do wyrównania karmicznych długów i jest ważne, aby zrobić to przed kulminacją wielkiej wymiarowej zmiany. Jak wasza karma zostanie zbilansowana i czego będziecie jeszcze musieli doświadczyć, zależy głównie od tego, jak duża jest ta nierównowaga na ten moment. Miejcie na uwadze, że są tacy pośród was, którzy swoje długi karmiczne przenieśli z poprzednich wcieleń do tego i będzie to musiało być uwzględnione. Wielu jest też takich, którzy z poprzednich wcieleń nieśli ze sobą pozytywną karmę i dzięki temu wasze przejście będzie relatywnie prostsze. Właśnie tak musi działać prawo karmy i nikt ani nic tego nie zmieni.

Nie mówimy wam o tej potrzebie balansowania karmy, aby was przestraszyć. Dajemy wam tylko sugestie, żeby więcej z was mogło zrozumieć dlaczego wasze życia napotykały trudności i negatywne doświadczenia. Wasze problemy ekonomiczne, które dziś toczą wasz świat, są tym obszarem, w którym można zaobserwować efekty równoważącej się karmy. Są tacy wśród was, którzy walczą z negatywnymi skutkami zdrowotnymi i w wielu sytuacjach, jest to przykład waszej karmy bilansowanej przez niewidzialne siły.

Wiedzcie kochani, że nikt ani nic nie pragnie patrzeć na wasze cierpienie, ale może tak być w niektórych przypadkach, zwłaszcza, że sprawa dotyczy Wzniesienia, gdzie dla tego doświadczenia tak wielu z was zeszło na Ziemię i wyrównanie długów karmicznych jest jedyną drogą, aby owe Wzniesienie było możliwe. Wszyscy zrozumieliście to doskonale przed aktualną inkarnacją, a i tak chcieliście wykorzystać tę szansę, aby być tutaj w tym czasie i mieć tą prawdziwie wspaniałą szansę dosłownie na wyciągnięcie ręki. Jest to jedna z przyczyn dla których wasz świat jest teraz w takim, a nie innym stanie, aby ta próba, która jest waszą aktualną inkarnacją, była dla was jak trampolina którą wykorzystujecie, aby skoczyć do wyższych sfer egzystencji. Wielu z was może zacząć postrzegać ten świat nie jako katastrofę twórczą, ale jako cudowny projekt, który pozwoli tak wielu z was zaczerpnąć najsłodszą możliwą nagrodę za wasze wysiłki w inkarnowaniu w fizycznym świecie i zdobyciu doświadczenia
koniecznego, żeby zdać do wyższych sfer możliwości.

Czy jesteście w stanie teraz spojrzeć na tych mężczyzn i kobiety, którzy staną przed obliczem sprawiedliwości za swoje zbrodnie przeciwko wam, w odrobinę innym świetle? Czy zaczynacie widzieć te wszystkie rzeczy, złe czy dobre, pozytywne czy negatywne, jako zaprojektowane, abyście mogli osiągnąć maksimum korzyści z tych wypadów do świata fizycznego? Czy wydaje wam się teraz możliwe, w świetle naszej dyskusji o karmie, że bez obecności Ciemnych, wielu z was nie doświadczyłoby wyważenia karmy, a zatem nie moglibyście wznieść się do wyższych sfer w tym czasie, a zamiast tego pozostalibyście w cyklu koła inkarnacyjnego.

Gdybyście mogli zobaczyć, to co my widzimy jasno w obliczu Wzniesienia, jeśli pozwolilibyście, aby nasze opisy stworzyły dla was obraz i jednocześnie zrozumieli, że te dusze, które grały w tym przedstawieniu waszych oprawców, tak naprawdę pomagały wam w urzeczywistnieniu waszej wizji, czy czujecie że moglibyście teraz znaleźć w waszych sercach przebaczenie?

Rozumiemy wasz gniew, kiedy dowiadujecie się o wszystkich zbrodniach i występkach popełnionych przeciwko wam, ale w świetle możliwości jakie się dzięki temu dla was otworzyły, czujecie teraz, że inne formy sprawiedliwości i rehabilitacji niż te do których przywykliście, mogłyby być bardziej właściwe dla tych Ciemnych? Tak jak powiedzieliśmy, jest wiele zaawansowanych metod na rehabilitację i staną się one wkrótce realne dla waszego społeczeństwa i jedyne o co prosimy to o zapoznanie się z tymi technikami, kiedy tylko te informacje staną się dla was dostępne. O nic więcej nie prosimy, jako, że jest to wasz świat i tylko wasz, niczyj inny, i to wy, demokratycznie, będziecie podejmować wszystkie decyzje mające wpływ na wasze społeczeństwo.

Patrząc w nadchodzące dni, widzimy aresztowania wielu członków zbrodniczego Kabała, co spowoduje poruszenie na całym świecie, i owe poruszenie obudzi ze snu tak wiele z waszych braci i sióstr. Widzimy nowe swobody, których będziecie doświadczać podczas aresztowań tych kryminalnych jednostek, wraz z przebudzeniem taki wielu waszych braci, tworząc potężną falę rozmachu, która z łatwością przeprowadzi was przez te ostatnie miesiące przed Wzniesieniem.

Jakim niezwykłym czasem transformacji będą te ostatnie miesiące, jako, że coraz więcej i więcej ludzki w waszej ludzkiej rodzinie budzi się na dostępność nowych energii. Wielkie zmiany oczekują na was, jak ruszamy przed siebie na ostatnim odcinku, a wiele z tych zmian uwolni was od więzów codziennego trudu. Wiele zaawansowanych technologii będzie wkrótce dla was dostępnych, gdy będziemy mogli porozumiewać się z wami bardziej osobiście oraz, gdy usunięty zostanie Kabał i jego sługusy.

Niezaprzeczalnie jest to bardzo ekscytujący czas dla wielu z was i można postrzegać nadchodzące aresztowania Ciemnych jako wystrzał dla rozpoczęcia wielu wydarzeń, które będą szybko następować i sprowadzą transformację na wasz świat, gdy wy przygotowujecie się do wielkiego skoku ku wyższym sferom.

Widzimy te zmagania i trudności przez które musieliście przebrnąć, które były jednocześnie koniecznymi komponentami waszego Wzniesienia i bez tego, jak i bez tych którzy to powodowali, widzimy, że wielu z was nie przebrnęłoby przez transformację. Każdy z nas zrobił to co do niego należało, i tak wy jak i wszyscy wokół was zasługują na uznanie za to przedsięwzięcie, które już jest olbrzymim sukcesem na tak wiele sposobów, i w tym pokaże się jeszcze największa oczekująca was nagroda.

Wasze Wzniesienie jest czymś do czego wielu z was dążyło od wielu wcieleń. Nie jest wcale łatwo awansować tak bardzo, aby stać się kandydatem do Wzniesienia i to właśnie przez to, pomocna współpraca ze strony tych, którzy zgodzili się zagrać rolę Ciemnych było postrzegane jako potrzebne. Ci Ciemni zostali zwerbowani, aby zapewnić bilansowanie karmy, podczas gdy w tym samym czasie, wy uczyliście się wartościowych lekcji koniecznych dla waszego rozwoju. Zawsze miejcie to na uwadze, gdy wchodzicie w kolejną fazę swojego doświadczenia, jako alternatywny pogląd na te postępowania.

Kara za zbrodnię jest zazwyczaj wymierzana na podstawie ilości cierpienia ofiary. Po zważeniu swojego cierpienia w stosunku do nagrody za takie doświadczenie, możecie zyskać nową perspektywę w tym zakresie. Zbrodnie przeciwko wam powodowane przez tych mężczyzn i kobiety są w niektórych przypadkach ciężkie, nie da się temu zaprzeczyć, ale wy, jako nieśmiertelne istoty, które tak naprawdę nigdy nie umierają i które mogą tak wiele zyskać poprzez tego rodzaju doświadczenia, może będziecie w stanie spojrzeć na wiele z tych zbrodni z nowej, świeżej perspektywy. Tak jak powiedzieliśmy, sprawiedliwości musi stać się zadość, jako, że przyniesie to korzyść tym, którzy mają do przerobienia pewne konkretne, ważne lekcje, ale rodzaj tej sprawiedliwości jest tym czemu chcielibyśmy, abyście się bliżej przyjrzeli i przeanalizowali to między sobą. To jest wasz świat i to wy byliście ofiarami tych zbrodni, więc, ponownie, uszanujemy każdą indywidualną tak jak i kolektywną decyzję jaką
podejmiecie i będziemy asystować w jej realizacji.

Ponownie widzicie również jak bardzo nie chcielibyśmy przejmować głównej roli w waszych sprawach. Jesteśmy tutaj zaledwie gośćmi, oferującymi wam swoją pomoc, na którą możecie się zgodzić, aby ujrzeć wiele koniecznych zadań zrealizowanych. To jest właśnie to co robimy i robimy to od bardzo długiego czasu i nasze usługi były wykorzystywane w całym tym wielkim wszechświecie. Ziemia ma pewne specjalne miejsce w naszych sercach, ale nie jest to wcale jedyna planeta, którą się opiekujemy, jako, że zawsze były i będą inne planety, które potrzebują od czasu do czasu pomocnej dłoni. Ponownie, nie ma powodu obawiać się, że jesteśmy tutaj aby was podbić czy ograbić, gdyż w światach na wyższych wymiarach jest wszystko czego można by było kiedykolwiek potrzebować lub pragnąć. Naszą misją jest jedynie służba i będziecie tego świadkami z pierwszej ręki, gdy będziemy mogli rozpocząć nasze wspólne projekty.

Owe projekty, jak już wspominaliśmy, rozpoczną się, gdy aresztowana zostanie odpowiednia liczba członków Kabała i widzimy, że ten moment się zbliża. Będziecie informowani o wszystkich nadchodzących postępach i możliwościach współpracy z nami nad tymi projektami, poprzez nasze kanały informacji i, jak powiedzieliśmy, niektóre z waszych spółek medialnych wkrótce będą asystować nam w przekazywaniu wam informacji. Jest to ważna faza naszej operacji, zważywszy na to, że tak wielu z was nadal pozyskuje informacje i niusy z tego co jest nadawane w telewizji. Z czasem wszystkie wasze media zrównają się z waszym nowym systemem w szczerości i zbilansowanych reportażach, a jeśli tego nie zrobią, nie będzie dla nich miejsca przy was w nowym domu wyższych sfer.

Istnieje wiele innych obszarów waszego społeczeństwa, które zostaną wyrównane do funkcjonowania, jako wysoko wymiarowe komponenty waszego nowego świata i wyjaśnimy wam, a nawet zademonstrujemy, jak niektóre z waszych systemów mogą być znacznie poprawione.

Do tego czasu, róbcie co w waszej mocy, aby poprawić funkcjonowanie tych obszarów na które macie wpływ, a my będziemy wspierać naszych sojuszników na Ziemi w burzeniu tych sekcji waszego świata, nad którymi, w tym czasie, nie macie kontroli. Z czasem wszystkie obszary zarządzania waszym społeczeństwem zostaną zwrócone wam, ludziom i nie będziecie dłużej zmuszani do podporządkowania się woli innych. Będzie to wasz nowy system, który zostanie postawiony na gruzach starego i jest to zadanie do zrealizowania na wyciągnięcie ręki. Zobaczycie to zadanie realizowane już niebawem, jako, że my i nasi ziemscy sojusznicy jesteśmy gotowi, aby ruszyć do przodu z tą operacją.

Oczekujemy na te wydarzenia z takim zniecierpliwieniem jak i wy, oraz widzimy, że dotarliśmy do punktu, gdzie wszystko to o czym dyskutowaliśmy zacznie się przed wam rozwijać. Trzymajcie się mocno, gdyż może być to momentami chwiejna jazda, ale jednocześnie radosny czas dla tych, którzy rozumieją w pełni to co się dzieje. Dlatego prosimy, kontynuujcie w rozprzestrzenianiu informacji na temat prawdziwej natury i znaczenia tych wydarzeń, aby inni także mogli dojrzeć czym to wszystko naprawdę jest i cieszyć się z tego tak jak wy. Mimo wszystko, nie przybyliście na tą planetę tylko po to żeby cierpieć i zmagać się, przybyliście również, aby doznawać radości i szczęścia i to jest właśnie to czego wielu będzie teraz doświadczać. Zasłużyliście na to, stworzyliście to i mówimy wam, abyście swobodnie cieszyli się z tego. Zaczynają się dobre czasy.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła


Przekaz przez Grega Giles


Website: ascensionearth2012.blogspot.com/

Przetłumaczyli: Sandra
 

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish