Followers

Google+ Followers

Monday, 27 February 2012

Wiadomość od Galaktycznej Federacji 27.02.2012


Wiadomość od Galaktycznej Federacji 27.02.2012

Jeśli chodzi o udostępnianie wiedzy, niektóre grupy mediów są po stronie światła.  Wasz nowy sposób postępowania polega na tym, że jesteście kształtowani poprzez wzajemne relacje waszych internetowych sieci społecznościowych.  Taką wizję mieli ci, którzy projektują i budują nowe światy w całym wszechświecie.  Przez cały czas jesteście informowani o tym, że jesteście współtwórcami nowej Ziemi poprzez swoje codzienne myśli i czyny i nie jest to tylko poetycka metafora.  Wy, każdy z was, w dosłownym znaczeniu tego słowa, tworzycie swój nowy świat z danego wam budulca kreacji.  Narzędziami, których używacie do budowania nowego świata waszych marzeń, są wasze komputery, wasze sieci społecznościowe oraz wasze wizje, wyobrażenia, przemyślenia, intencje, słowa, obrazy, wideo, opowieści, a także – co jest najważniejsze – sposoby wchodzenia w wasze wzajemne relacje.Codziennie, w miarę upływu dnia widzicie, jak powstaje tworzony przez was nowy świat, nawet wtedy, gdy nie dostrzegacie postępu w rozkwicie swojej twórczości.   Możemy wam powiedzieć, że wasz nowy świat zbliża się pełen absolutnego piękna, wspaniałych kolorów i zapierających dech krajobrazów, a my możemy tylko czekać na was wszystkich, by ujrzeć to dziecko, które razem stwarzacie.

Wasz nowy dom będzie cudownym lądem, bogatym w różnorodne, bezcenne zasoby naturalne, w źródła czystej wody i czyste powietrze, i na zawsze pozostanie on nieskażony przez ciemne charaktery.  Wasz nowy świat będzie przeznaczony dla was, aby was kochał i strzegł od krzywdy, aby cieszył i rozkwitał i będzie waszym światem w ciągu nadchodzących dni waszego wstępowania do nowych początków.  Każdy z was codziennie robi to w przeświadczeniu, że buduje swój nowy dom, a wraz z nim wszelkie wzajemne relacje, i że wasz nowy świat będzie nadal rozkwitał we wspaniały raj, który wzrasta dzisiaj na naszych oczach.

Odsłona waszego nowego domu nie jest odległa w czasie, lecz my teraz zajmujemy się pewnymi naglącymi sprawami, o które najpierw należy  zadbać.  Potrzebujemy waszej współpracy, ponieważ musimy czuć się pewni bezpiecznego przebiegu naszego  lądowania, zanim rozpoczniemy wiele potrzebnych projektów przygotowanych z myślą o was.  Dlatego występni Kabaliści są usuwani ze swoich pozycji i pozbawiani mocy i z tego też powodu wkrótce będziecie świadkami tego, jak zostaną oni doprowadzeni przed oblicze sprawiedliwości za swoje zbrodnie przeciwko ludzkości.  Czujemy, że jest to konieczne, byśmy wyczyścili drogę przed naszym przybyciem i nie podejmowali niepotrzebnego ryzyka stwarzanego przez tych, którzy życzą sobie skrzywdzić zarówno nas, jak i was.

Przeczuwamy, że przyczyny tych aresztowań stają się coraz bardziej oczywiste dla wielu z was i jak dotąd nie słyszeliśmy, by ktokolwiek niesprzymierzony z Kabalistami miał odrębne zdanie.  To, co mówimy jest ważne, to jest wasz świat i musimy postępować zgodnie z waszymi życzeniami, jakiekolwiek by one nie były.  Mówiąc to, chcielibyśmy wyjaśnić, że istnieją ograniczenia polegające na braku przyzwolenia na wszczynanie wojen i zniszczenie waszej planety.

Obecnie, my, Galaktyczna Federacja Światła wraz z naszymi ziemskimi sojusznikami udaremniliśmy wszelkie podjęte przez Ciemnych próby zainicjowania kolejnej wojny światowej, ponieważ rozpaczliwie starają się oni na wszelkie możliwe sposoby utrzymać swą moc i udaremnić nasze spotkanie z wami i wasze wzniesienie się do wyższych poziomów.  Wiele razy oświadczaliśmy, że nie pozwolimy na to, i w miarę jak czas płynie, a na waszym Bliskim Wschodzie nie wybucha wojna, możecie rozumieć, że jest to oznaką tego, że jesteśmy tu i dotrzymujemy danego słowa, ponieważ rzeczywiście to robimy.

Patrząc na perspektywy Kabała i korporantów owej kolekcji bezwzględnych przestępców, widzimy, że nie mają oni nadziei ani szans na dalsze utrzymanie swojego zbrodniczego imperium. Nasi ziemscy sojusznicy skutecznie odcięli im wiele źródeł dopływu pieniędzy, to jest, waszych pieniędzy i kolejne frakcje ich organizacji bankrutują, nie będąc już w stanie opłacać swoich sługusów ani własnych kosztów ogólnych. Odcięcie im dopływu pieniądza, jak odcięcie dopływu życiodajnej krwi do ich przestępczego imperium było częścią tego planu.

Moc Kabała zawsze opierała się wyłącznie na pieniądzu i dla utrzymania ich organizacji przy życiu potrzeba było ogromnych kwot.  Te ogromne sumy pieniędzy musiały skądś się brać i pochodziły z jedynego źródła pieniędzy, które pozostało na tej planecie, a źródłem tym są pieniądze należące do ludzi.  Każdy grosz, który zapełnia ich kieszenie, pochodzi od was.  Kradną go wam, chociażby w formie podatku lub odsprzedają wam naturalne zasoby naszej planety, które prawnie należą do was.  Pieniądze, które zarobiliście swoją pracą, stanowią krew zasilającą ich imperium, a oni przebiegle kombinują na wszelkie sposoby, jakby tu wyłudzić od was te pieniądze.

Czy możecie sobie wyobrazić, ile pieniędzy będzie dostępnych dla ludzi, kiedy Kabał zostanie usunięty z waszego społeczeństwa i całe to bogactwo, które zostało wyciągnięte ludziom uwolni się, aby polepszyć życie was wszystkich?  Istnieje ogromna ilość dóbr, które są dla was dostępne i zawsze prawnie należały do was, i one zostaną wam zwrócone, by można było wykorzystać je dla polepszenia życia każdego mężczyzny, kobiety i dziecka na waszej planecie, w równym stopniu, bez faworyzowania kogokolwiek i gdziekolwiek. Będzie to wasz nowy system i ten system będzie się opierał na naturalnym prawie obfitości.

Wasz obecny system ekonomiczny jest oparty na braku, niedostatku i długu oraz relatywnie niewielkiej grupce, która ma do podziału ogromne ilości bogactwa waszej planety, podczas gdy reszta z was została zmuszona do walki o okruchy, które pozostały po tym, jak sobie pofolgowali.   To niedługo się zmieni i zmieni się całkowicie życie wielu z was.

Zachowajcie cierpliwość, drodzy, ponieważ podróżowaliście o wiele dłużej niż wielu z was zdaje sobie sprawę, a licząc od chwili obecnej aż po wszystkie dni, to co zostało obiecane, jest tylko cząstką większej całości.  To nie jest tak, że wasze dni są dzisiaj wypełnione pustką, ponieważ każdy z was, czytających te słowa, ma do wykonania wiele pracy.  Jak już powiedzieliśmy, wszędzie wokół was istnieją siły światła, których działanie polega na pomaganiu w swoisty sposób w tym, by nadać realny wymiar waszym marzeniom, a każde z tych zadań jest istotnym elementem złożonej i ogromnej układanki.  Macie do odegrania istotną rolę i można powiedzieć, że wielu z waszych sprzymierzeńców oczekuje was i waszych sukcesów w informowaniu waszych braci i sióstr o tym, co dzieje się wokół nich.

Nie utknijcie na jednej osobie i jednym pomyśle, lecz uderzajcie i pędźcie do przodu z rozszerzoną wizją waszej zbiorowej rzeczywistości.  Wielu z was już nauczyło się aż nazbyt dobrze, że niewielu jest takich, którzy będąc po raz pierwszy wystawieni na dopływ nowych informacji od razu uznają te nowe koncepcje za fakty.  Zawsze starajcie się utrzymywać w umysłach myśl, że wasza praca nie polega na przekonywaniu kogokolwiek do czegokolwiek.   Wasze zadanie polega na wprowadzeniu tych szerszych pojęć do rzeczywistości innych ludzi i pozwolenie im, by zaakceptowali je lub odrzucili.  To wszystko.  Tym, co staracie się tu wykonać, jest przygotowanie, nawet nieznaczne, swojej ludzkiej rodziny do aresztowań Kabała oraz na przybycie do waszych domów waszej Gwiezdnej Rodziny.  Nie skupiajcie się na przekonywaniu kogokolwiek do tych rzeczy.  Oni sami, o ile tak zdecydują, będą świadkami tych wydarzeń.

Po tym, jak zaoferujecie te koncepcje swoim przyjaciołom, rodzinie lub nawet tym, których nie znacie osobiście, zwróćcie się do następnej duszy, która może czerpać korzyści z waszych działań.  To nakreślenie tych dwóch różnych, lecz powiązanych koncepcji (aresztowania i przybycie GF – przyp. tłum.) powinno zająć tylko kilka minut, a ciągle widzimy, jak wielu z was godzinami, a nawet przez całe dnie debatuje z członkami swojej rodziny. Pamiętajcie, nie powinniście starać się przekonywać nikogo do niczego, wkrótce oni sami się o tym przekonają. Tylko zasadźcie ziarno, to jest wszystko, i szybko przenieście się ku innej roślinie, a wkrótce wasz ogród rozkwitnie.

Środowisko waszych sieci internetowych jest celowo wkomponowane w waszą rzeczywistość właśnie po to, by połączyć was wszystkich. Używajcie tych narzędzi dla szerzenia informacji o bieżących aresztowaniach i o naszym przybyciu, skoro macie możliwość, by dotrzeć w ten sposób do bardzo wielu ludzi w bardzo krótkim czasie.  Dzielenie się  przesłaniami takimi jak te jest jednym ze sposobów, by przekazać wasze przesłanie, podczas gdy macie w zasięgu ręki wiele dostępnych sposobów, by wyrazić siebie.

Widzimy, jak ta informacja szerzy się na całej waszej planecie i składamy wam podziękowanie za wszystkie wasze olbrzymie wysiłki, chociaż czujemy, że więcej was mogłaby uczestniczyć  i pomagać w tym bardzo ważnym obszarze naszej dalekosiężnej misji.  Bez wystarczającej ilości waszych ludzi, właściwie przygotowanych na tak radykalne zmiany, nie możemy wdrożyć następnego etapu naszej misji. Dostrzegamy wasz postęp w tym zakresie i mówimy wam, abyście parli naprzód i poświęcili tym dwóm sprawom niepodzielną uwagę, a my będziemy mogli bezzwłocznie zacząć swoje postępowanie.

Dzielimy się z wami tym, czego oczekujecie, i to jest ten obszar, który wymaga w tym czasie waszej uwagi. Wyślemy wam stosowną pomoc w  postaci pojazdu kosmicznego, który będzie można oglądać i rejestrować na nośnikach, i zwiększymy ilość możliwości obserwacji, jak również jakość niektórych obserwacji. Czujemy, że będzie to głównym wsparciem dla waszej kampanii i możecie natychmiast szukać tych możliwości zaobserwowania go na waszym niebie.  Jak już powiedzieliśmy, mamy wiele do zrobienia, a czas ucieka bardzo szybko, więc musimy wzmocnić nasze wspólne działania i prosimy o współpracę, jak również o zwiększenie wysiłków w istotnych dla was dziedzinach życia.

Jak już powiedzieliśmy, macie wielu sojuszników, a wasze media również nie są pozbawione tych, którzy są po stronie światła. Są pewne grupy medialne, które od pewnego czasu wspomagają naszą wspólną sprawę i chcemy w tym momencie podziękować im za ich niezwykle odważne wysiłki w tym zakresie.  Grupy te zostaną teraz dodatkowo dołączone do tych, którzy zgodzili się pomóc w działaniach zmierzających do informowania waszych ludzi o przebiegu wydarzeń rozgrywających się wokół nich.  Wielu z was zwróci uwagę na tych mile witanych dodatkowych członków  naszego zespołu, a my dziękujemy im także za odwagę i zaangażowanie w  pomoc przy budowaniu lepszego świata dla was wszystkich.

Gdy odkryjecie te grupy medialne i ich programy oraz treść publikacji, prosimy o udostępnianie tych informacji wszystkim, którzy są w waszym zasięgu i w strefie wpływów.  Wasza kampania oddolna, mająca pomóc w ten sposób, ma kluczowe znaczenie dla naszej ogólnej misji, a wasze wysiłki i wasze sukcesy są bezcenne.  Dziękujemy wam i to każdemu z osobna za waszą ciężką pracę i poświęcenie, i ponownie mówimy do was, że wasza praca w tej dziedzinie jest bliska ukończenia. Teraz przyjcie do przodu z tym wszystkim, gdyż zakończenie tej części waszej misji jest już prawie na widoku.

Będziemy nadal informować was na bieżąco o najnowszych osiągnięciach i  wkrótce będziemy mieli dla was dobrą nowinę.  Nie możemy teraz powiedzieć wam nic więcej, jak już wyjaśniliśmy, musimy utrzymać poziom tajności w celu ochrony wielu sojuszników w tej dziedzinie, którzy mogą pracować na pierwszej linii frontu naszej kampanii.  Czekamy na wieści od nich, że nadszedł czas, aby przystąpić do kolejnego etapu naszej działalności.

Wy, nasi zaufani pracownicy Światła, będziecie również poinformowani o tym, że położono kamień milowy i nadszedł czas, aby przystąpić do następnej fazy ogólnego funkcjonowania, a jak już mówiliśmy, mamy dużą pewność co do tego, że nowe zadania będą dla was bardzo przyjemne.  Do tego czasu nadal wykonujcie swoją piękną pracę, którą wszyscy wykonujecie, ponieważ nasza misja nie może być skuteczna bez waszych ogromnych wysiłków.  Zdajemy sobie sprawę, że wielu z was ciężko pracowało w tym zakresie przez wiele miesięcy a nawet lat, ale powiadam wam, że wysiłki każdego z was i wszystkich z was szybko zostaną sowicie nagrodzone.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła.


Przekaz przez Grega GilesPrzetłumaczyła Anna Bogusz-Dobrowolska
 

prglogow.gif (8198 bytes)


Notyfikacja PRG dla Mediów  - Petycja o Ujawnienie II
Każdy z każdego kraju będą może podpisać tę petycję http://wh.gov/8wh 

Read more

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish