Followers

Google+ Followers

Thursday, 1 March 2012

23/02/2012


Dzieci, zwierzęta i Wzniesienie 23/02/2012Wielu ludzi poważnie się martwi w tym czasie, czy ich dzieci i zwierzaki również wzniosą się ku wyższym wymiarom, kiedy ludzkość osiągnie punkt kulminacyjny tej wielkiej zmiany. Pierwsza rzecz, którą trzeba wyjaśnić to, że Ci którzy wybrali Wzniesienie, czy to świadomie, nieświadomie, czy też taki był kontrakt inkarnacyjny, nie znikną z Ziemi i nie zmaterializują się na nowej, pięciowymiarowej Ziemi. Cała planeta Wznosi się razem z nami, ludźmi, którzy będą stać bezpiecznie na twardym gruncie. Wszyscy, którzy pragną serfować na fali energii piątego wymiaru, muszą to po prostu wybrać. Przy tym wyborze, będą nam asystować nasi Aniołowie, przewodnicy inasze Gwiezdne i Duchowe Rodziny, które pomogą nam, aby nasze pragnienie stało się rzeczywistością. Nie ma powodu do obawiania się o nasze latorośle i pupili, jako, że one są już wielowymiarowymi istotami i jako takie inkarnowały z biletem do wyższych wymiarów trzymanym w dłoni. Nasze dzieci, które inkarnowały, aby być tutaj w tym czasie są wybranymi stewardami (zarządcami) nowej pięciowymiarowej Ziemi, jako, że specjalne dusze zademonstrowały swoją wartość dla takiego świętego zadania. Teoretyzując, 100% dzieci urodzonych w ciągu ostatnich 20 lat są albo dziećmi Indygo, Kryształowymi lub 
Tęczowymi, gdyż wysoka częstotliwość, którą posiadają te dusze, jest konieczna, aby pomóc planecie w jej czasie Wzniesienia. 


Nasi zwierzęcy pupile także są już wielowymiarowymi istotami, które inkarnowały, aby nam towarzyszyć w naszej czasami "pozornie" samotnej podróży. Niosą one także ze sobą wibracje wyższych wymiarów, jako część ich misji w służbie Ziemi i ludzkości w tym czasie. Jeśliby chcieć poznać jakiś namacalny tego dowód, wystarczy sobie tylko uświadomić, że jednym z największych wyzwań dla nas, ludzi żyjących w trójwymiarowym świecie, było opanowanie duchowej cnoty, bezwarunkowej miłości oraz, pomimo że 
wielu może twierdzić, że osiągnęło zrozumienie, musimy być szczerzy ze sobą i potwierdzić, że jako ludzie wyznaczyliśmy wiele warunków dla naszej miłości, nie możemy temu otwarcie zaprzeczyć. "Będę Cię kochać tylko jeśli Ty mnie pokochasz z wzajemnością, będę Cię kochać tylko jeśli będziesz mi wierna/y, będę Cię kochać tylko jeśli mi się podobasz, oraz będę Cię kochać tylko jeśli masz według mnie wystarczająco dużo pieniędzy". Są to tylko niektóre z warunków, które stawiamy przy naszej miłości wobec innych, ale zapytajcie siebie, jakie warunki ich miłości do nas stawiają nam nasi futrzani przyjaciele? Bez względu na to jak są traktowane, czasami maltretowane, nasi wierni towarzysze zawsze będą kochać nas bezwarunkowo, jako, że mają już opanowaną tą duchową cnotę. Można nawet iść ze stwierdzeniem dalej i powiedzieć, że nasi wspaniali pupile niejednokrotnie wskazują drogą wielu z nas.

Tak więc widzicie, że nie ma powodu do martwienia się, że nasi młodzi oraz wierni towarzysze nie pozostaną u naszego boku, aby wspólnie Wznieść się ku wyższym sferom tego wszechświata, jako, że ich Wzniesienie jest zagwarantowane.?


Przekaz przez Grega GilesPrzetłumaczyli Sandra
 

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish