Followers

Google+ Followers

Monday, 30 April 2012

02.04.2012 Ashtar Command


Wiadomość od Komandy Asztara 02.04.2012Witajcie moi drodzy, chcielibyśmy wykorzystać tą sposobność, aby powiedzieć wam dzisiaj w większych szczegółach o nadchodzących dniach. Widzimy, że nasza wiadomość sprzed paru dni dotycząca tymczasowych przesiedleń osób żyjących na terenach, które według nas mogą być zagrożone powodzią, wywołała spore zamieszanie, i wielu odczuwa strach po poznaniu tej informacji. Pragniemy wyrazić się tak jasno jak tylko możemy i powiedzieć wam, że nie ma absolutnie żadnego powodu, aby odczuwać jakiekolwiek obawy na jakimkolwiek poziomie lub aby być zmartwionym o bezpieczeństwo własne, czy też waszych rodzin, przyjaciół i sąsiadów.

Chcielibyśmy podzielić się z wami dalszymi szczegółami dotyczącymi tego czego możecie się spodziewać w nadchodzących dniach i czujemy, że przyniesie wam to ulgę i spokój umysłu, wiedząc, że nie ma powodów do zmartwień. Odnośnie ostatniego kwartału waszego roku 2012, odnośnie miesięcy Października, Listopada i Grudnia, przewidujemy pewne ziemskie wstrząsy, które spowodują pewne szkody wywołane przez wodę, domom i biznesom umiejscowionym w rejonach zagrożonych powodzią. Te obszary, które widzimy jako skłonne do odniesienia pewnych zniszczeń spowodowanych przez wodę, wliczając stan Floryda w Stanach Zjednoczonych, Południowy region Kalifornii w Stanach Zjednoczonych, nizinne obszary północnej Europy i obszary Południowej Azji.

To co planujemy, to tymczasowe przesiedlenia tych spośród was, którzy zamieszkują na tych obszarach, do miejsc, które nie są zagrożone żadnymi szkodami wywołanymi przez wodę. Z pewnością nie jest to nic nowego dla tych zamieszkujących Florydę i Południową Azję, gdyż wiele razy w waszej przeszłości mieszkańcy tych regionów przesiedlali się tymczasowo z uwagi na nadchodzące huragany, tajfuny i szkody wywołane podnoszącymi się poziomami mórz. Ci mieszkańcy wracali do swoich obszarów zamieszkania po tym jak sztormy przechodziły i jest to dosłownie sposób w jaki osoby żyjące na terenach zagrożonych doświadczą tych końcowych części tego roku. Jedyna różnica tym razem będzie polegała na tym, że nie będziecie musieli przesiedlać się na własną rękę, z uwagi na wasze ograniczone zasoby i małe uprzedzenie, aby się przygotować.

Ci spośród was, którzy żyją na tych obszarach otrzymają asystę Komand Asztara i naszych sojuszników z Galaktycznej Federacji Światła i dzięki naszym rozległym zasobom w postaci wysoko szkolonych członków załóg i zaawansowanych technologii, wasze tymczasowe przesiedlenia będą postępować o wiele szybciej i bardziej gładko niż każda wcześniejsza sytuacja tego typu, której niektórzy spośród was mogli doświadczyć. Ci z was żyjący na tych obszarach zostaną przez nas eskortowani przez użycie naszych zaawansowanych technologii i szybko oraz łatwo przeniesieni z terenów zagrożonych na obszary, które będą absolutnie bezpieczne dla was i waszych rodzin przez te kilka miesięcy.

Ci spośród was, którzy będą mieli wybór, aby być tymczasowo przesiedlonymi, spędzą najwyżej kilka miesięcy na terenach, które będziemy mieć dla was w pełni przygotowane i umeblowane, aby zaoferować wam absolutny komfort i wygodę, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Nie będzie nic czego byście potrzebowali lub chcieli podczas pobytu w tych miejscach, gdyż wszystko czego moglibyście ewentualnie pragnąć będzie do waszej dyspozycji na wyposażeniu. Będziecie mieć możliwość wykorzystać waszą od dawna zasłużoną przerwę od pracy i stresu związanego z waszym codziennym życiem i zrelaksować się podczas gdy dni będą mijać coraz szybciej. Będzie to wspaniała okazja dla wielu z was, aby poznać nas lepiej i oczekujemy z radością na te możliwości dzielenia się z wami tak wieloma sprawami. Mamy wam tak wiele do powiedzenia o nas i o naszej podróży i czekamy z radością na tą przyjemność płynącą z nauki mogąc dowiedzieć się wiele o was poprzez wasze opowieści, które mamy nadzieje, będziecie dzielić z nami o waszych doświadczeniach tutaj na ten pięknej błękitnej planecie.

Nadal będziemy aktualizować dla was informacje dotyczące każdego kroku od dziś aż po koniec waszych trójwymiarowych doświadczeń i jeszcze dalej, i mówimy wam, że wkrótce, w nadchodzących dniach będziemy mogli rozmawiać z wami bardziej osobiście poprzez wasze media, a nawet twarzą w twarz z tymi spośród was, którzy będą z nami pracować przy wielu projektach, które pragniemy już z wami rozpocząć. Czujemy, że gdy już będziemy w stanie komunikować się z wami w ten sposób, wielu z was poczuje ulgę od trosk, które jeszcze dzisiaj was obciążają.

Nie ma powodów do jakichkolwiek trosk o nadchodzące dni, zważywszy, że mamy podstawy, aby obserwować wasze Wzniesienie przebiegające tak jak to zostało zaplanowane, co będzie pięknym i wspaniałym doświadczeniem dla każdego z was. Tak to zostało dla was zaplanowane od wielu eonów i jesteśmy tu z wami, aby upewnić się, że doświadczycie dokładnie tego na co czekaliście stawiając pierwszy krok w tej podróży tak dawno temu. Nawet jednego kroku nie zrobicie od dzisiaj samotnie, gdyż my będziemy stać wraz z wami, ramię w ramię, poprzez ten finałowy rozdział waszych trójwymiarowych doświadczeń i pozostaniemy przy was, gdy otworzycie waszą księgę i przewrócicie pierwszą stronę waszej nowej opowieści.

Przekaz przez Grega Giles


Website: ascensionearth2012.blogspot.com/

Przetłumaczyli Sławek i Viola
 

prglogow.gif (8198 bytes)


Notyfikacja PRG dla Mediów  - Petycja o Ujawnienie II
Każdy z każdego kraju będą może podpisać tę petycję http://wh.gov/8wh 

Read more

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish