Followers

Google+ Followers

Monday, 30 April 2012

29.03.2012


Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 29.03.2012Ziemia zadrży, a niebo będzie przyciemnione podczas pierwszych dni narodzin waszego nowego świata. Wiele zmian będzie musiało się dokonać i wiele z tego co stare będzie musiało się rozpaść, aby zrobić miejsce nowemu. Jesteśmy mistrzami budowania i architektami, i będziemy wam pomagać w odbudowaniu waszego nowego świata od góry do dołu, od jednego brzegu do drugiego. Jesteśmy mistrzami rzemieślnikami i zaprojektowaliśmy oraz zbudowaliśmy wiele światów w tym wszechświecie, i jesteśmy tutaj teraz aby pomóc wam przekonwertować wasz świat z trójwymiarowego domu do pięciowymiarowego domu. Ten projekt przebudowy będzie trwać dni, tygodnie, a może nawet miesiące w miarę jak przygotujemy wasz świat na wasze przybycie ze stref bezpieczeństwa, które będą waszym schronieniem na ten czas rekonstrukcji. Podczas pobytu w strefach bezpieczeństwa będziecie chronieni i natychmiast po kulminacji tej wielkiej wymiarowej zmiany, będziecie całkowicie wolni, aby opuścić te bezpieczne strefy i objąć wasze nowe pięciowymiarowe królestwo.

Będzie piękne, będzie pełne obfitości i będzie wasze, aby cenić je na zawsze, chronić, troszczyć się o nie i cieszyć się nim , gdyż zapracowaliście na prawo do kluczy i wszystkich skarbów wewnątrz. Pomóżcie nam zbudować wam lepszy świat poprzez kontynuowanie swojej pracy, którą wykonujecie dzisiaj rozprzestrzeniając nasze wiadomości jak świat długi i szeroki i pomagając nam uspokoić obawy waszych braci i sióstr. Z czasem, pojawią się nowe ścieżki informacji dostępne dla wszystkich w waszym świecie, jednakże na dzień dzisiejszy to wy jesteście naszym głosem i prosimy was abyście go używali i informowali tych, którzy pragną słuchać o zmianach, które są i będą się nadal pojawiać wokół nich.

W naszych planach jest odwrócić zegar waszej Ziemi, podczas gdy będziemy naprawiać rozległe szkody, które zostały zadane waszej macierzystej planecie. Jest to konieczny krok, gdyż nie możemy budować na niepewnym gruncie. Będziemy budować tylko na fundamentach perfekcji, dlatego będzie to pierwszy krok w naszym projekcie przebudowy. Jak to zostanie zrealizowane wyjaśnimy wam i spośród was będą tacy którzy będą brać bezpośredni udział w działaniach na całym obszarze tego projektu przebudowy. Nic nie będzie utrzymywane w sekrecie i nie będzie żadnego aspektu, który nie miałby być wam kompletnie objaśniony. Projekt przebudowy rozpocznie się na poważnie po tym jak wszyscy, którzy będą chcieli się przesiedlić będą bezpiecznie przeprowadzeni z placu budowy.

Wasza Ziemia otrzyma kompletnie nowe oblicze i na wiele sposobów będzie ona nierozpoznawalna przy jej odsłonięciu. Odzyska swoje naturalne piękno, która posiada już dziś, jednakże jej gleby i jej powietrze będą błyszczące i czyste. Jej lasy będą zielone i bogate w drzewa i dzikie życie. Jej oceany, jeziora i rzeki będą krystalicznie czystymi i błękitnymi wodami, tętniącymi morskim życiem. Wasze nieba będą gwarne od ptaków wszelakich gatunków szybujących pomiędzy koronami drzew. Będą przygotowane dla was nowe domy. Będziecie też posiadać biblioteki i miejsca wyższej edukacji dostępne dla wszystkich. Będziecie mieć nowe możliwości kariery, gdzie będziecie mogli oferować swój serwis innym i społeczności, i wszystko to będzie dla was dostępne przy waszym Wzniesieniu.

Z radością oczekujemy, aby móc pomóc wam w każdy możliwy sposób, i oczekujemy także aby pracować z wieloma wyselekcjonowanymi osobami spośród wszystkich światowych społeczności. Pragniemy zacząć wkrótce z wieloma spośród tych projektów. Proces powiadamiania dla tych, którzy są zainteresowani współpracą z nami, rozpocznie się niebawem, przy oczyszczaniu waszego świata z tych sprzymierzonych z ciemnością. Widzimy, że ten proces będzie nadal przebiegał gładko i wkrótce będziecie świadkami tego,jak wielu ciężko pracowało w sekrecie. Prosimy, nadal wykonujcie swoją część zadania i rozprzestrzeniajcie powiadomienia o tych wydarzeniach, aby znacznie zredukować szok i strach, którym niektórzy mogą ulec w obliczu rewelacji o tym co się pojawia w ich świecie. Nie wszyscy rozumieją tak jak wy to co się tutaj działo, i wielu postrzega tych, którzy mają zostać zabrani do aresztu, jako swoich pracowników i protektorów, i będą dość zdumieni gdy dowiedzą się, że tak wiele z palących światowych problemów było celowo i zamierzenie wywołane przez te ciemne osoby.

Te rewelacje nie są niespodzianką dla wielu z was, którzy wykorzystali ten czas i włożyli wysiłek w zdobycie informacji, jednakże w rzeczy samej jesteście rzadkimi przypadkami, dlatego też prosimy was w tym czasie, abyście dzielili się tymi informacjami, które mogą stać się katalizatorem dla wielu, którzy mogą czuć się przytłoczeni podczas tych wydarzeń. Gdy będziemy usatysfakcjonowani, że bezpiecznie jest wykonać kolejny krok w następnej fazie naszej operacji, rozpoczniemy nasze inicjacyjne zapoznania z tymi, którzy będą z nami pracować. Przy tych zapoznaniach, wielu z was będzie się dzieliło dowodami waszych doświadczeń z nami poprzez wasze placówki medialne, które będą uwolnione spod jarzma tych zabranych do aresztu. Wielu będzie się jeszcze chwiać od rewelacji o tych aresztowaniach, a tu będzie czekać kolejny szok, gdy dowiedzą się, że nie są sami w tym wielkim wszechświecie, i że my już tu jesteśmy. Będzie to ekstremalnie wyzywający czas dla wielu w waszym świecie, i pragniemy, aby najwyższym priorytetem dla was była pomoc waszym bliźnim, pocieszenie ich, załagodzenie ich strachu i zapewnienie, że choroby waszego świata podlegają teraz uleczaniu, i że my także jesteśmy tutaj aby pomóc w tym wymagającym procesie.

Widzimy tak wielu z was pracujących ciężko dla tej sprawy i dziękujemy wam ogromnie za wasze oddanie dla naszej wspólnej misji. Wkrótce zaczniecie dostrzegać te aresztowania, gdyż kilka z waszych placówek medialnych będzie osłaniać te wydarzenia przez wiele dni. Długo czekaliście na ten dzień, i zapewniamy, że będzie on tego warty, zwłaszcza że strona tych sprzymierzonych z ciemnymi zabranymi do aresztu, pozwoli wielu z was zapomnieć jak wiele dni zajęło planowanie wszystkich etapów tego ogólnoświatowego wydarzenia. To wydarzenie z pewnością będzie warte czekania i pragniemy, aby każdy z was cieszył się z tego do granic możliwości. Wiele zależy od wyniku tej operacji, i pragniemy, aby ten cały proces dosięgnął tak wielu ilu tylko się da. Ta operacja to coś więcej niż tylko aresztowanie tych osób, gdyż pragniemy, aby te aresztowania były jak spust służący do obudzenia tak wielu waszych braci i sióstr, którzy jeszcze śpią, jak i również pragniemy aby te aresztowania były katalizatorem dalszych zmian koniecznych dla waszego świata.

Jest wiele instytucji w waszych społeczeństwach, które muszą zostać albo zniesione albo zrestrukturyzowane i widzimy, że te aresztowania są ledwie początkiem lawiny domino zapoczątkowanej przez wydarzenia w mediach. Pragniemy zobaczyć wielu z was publicznie okazujących swoją radość na wieść o tych aresztowaniach i mamy nadzieję zobaczyć wielu z was świętujących otwarcie jako demonstracje w waszym świecie, że te wydarzenia mogą być postrzegane jako dobre wieści i powód do radości i nadziei na przyszłość, gdyż w rzeczy samej, właśnie o tym świadczą te wydarzenia. Macie wiele powodów do radości w oczekiwaniu na to co czeka was indywidualnie jak i kolektywnie, i te aresztowania będą ledwie początkiem, podczas gdy wasz świat nabiera formy i kształtu społeczeństwa wyższych wymiarów. Dołączycie do naszej Galaktycznej społeczności i zostaniecie oficjalnie powitani podczas ceremonii. Zostaniecie oficjalnie przedstawieni wszystkim społecznościom tej galaktyki, a nawet niektórym spoza, podczas gdy będziecie oficjalnie powitani jako członkowie naszej poszerzającej się rodziny wyższych wymiarów. Jesteśmy bardzo podekscytowani na ten dzień i pragniemy powiedzieć, że zapracowaliście sobie na to miejsce honoru i mamy wysokie oczekiwania wobec waszego świata, aby wesprzeć waszą Galaktyczną społeczność swoimi darami.

Wraz z honorem towarzyszącym powitaniem w społeczności Galaktycznej, zostanie wam przedstawionych wiele darów i narzędzi, które oferujemy wam, a dzięki którym wasz świat skorzysta znacznie na wiele sposobów. Prosimy was, abyście wykorzystywali te technologie ze skrzętną troską i odpowiedzialnością i mówimy wam, że przy waszej demonstracji, że wykorzystujecie te technologie mądrze, pojawią się też inne dary, także wam zaprezentowane, w przyszłości. Tak właśnie został zaprojektowany ten wszechświat, gdzie dary Stwórcy nigdy nie przestają padać na tych, którzy okazują swoją wartość aby je otrzymać. Zapracowaliście na wszystkie dary, które macie otrzymać i oczekujemy z radością aby móc je wam zaprezentować, zwłaszcza, że będą one z korzyścią dla każdego mężczyzny, każdej kobiety i każdego dziecka na waszej planecie i pozwolą tak wielu z was cieszyć się życiem, tak jak zawsze tego pragnęliście. Czekamy na ten dzień i mówimy wam, że już niedługo będziecie musieli czekać.

Okaż innym swoją miłość do zmieniającego się świata, podczas gdy odkrywa się on przed otwierającymi się oczami wielu ludzi. Wy jesteście tymi którzy wskazują drogę i prosimy was, abyście pokazali innym ścieżkę bez strachu, bez podejrzeń, bez braku zaufania i pokazali im ścieżkę czystą ze wszystkich nisko wymiarowych aspektów. Wykorzystajcie czas, aby wyjaśnić im, że nie ma powodów do strachu i że nie stanie im się żadna krzywda w żaden sposób. Wyjaśnijcie im, że wiele z waszego starego świata musi zostać zburzone i przeprojektowane poprzez wysoko wymiarowe geometrie miłości. Jeśli włożysz w coś wysiłek, otrzymasz tego owoce, gdyż będą tacy, którzy zareagują pozytywnie bazując na Twoim przykładzie. Naturalnie, będą też tacy, którzy sprzeciwią się waszemu punktowi widzenia i będą mówić przeciwko wam i waszej pozycji, jednakże mówimy wam, że dostatecznie wiele zostanie przez was dotkniętych w pozytywny sposób, dzięki czemu nawet najtwardsi z negujących spadną nieszkodliwie nieśmiale z waszych uszu.

Jest tak wielu innych, którzy pragną słuchać i ostrożnie ważyć swoje opinie, i czekają oni tylko na alternatywny punkt widzenia, aby móc go przemyśleć, i to właśnie tutaj wasza mądrość jest najbardziej potrzebna. Jest bardzo wielu tych, którzy mówią głosem strachu i separacji, i to o co prosimy naszych Pracowników Światła, to aby wyrównywali te negatywne siły i dawali innym, którzy zasługują na inny punkt widzenia, jaśniejszy obraz do przemyślenia i oczekiwania. Wielu uniknie konsekwencji wyboru opartego na strachu, dzięki waszym wysiłkom wyjaśnienia dokładnie dostępnych opcji i te dusze są tam właśnie teraz, czekając na usłyszenie waszego głosu przecinającego się przez negatywne echo tych głosów strachu. Jesteście wzywani do swoich obowiązków w tym czasie jako Pracownicy Światła, abyście niczym latarnia oświetlali ciemność i prowadzili te dusze do waszych brzegów w bezpiecznych przystaniach miłości.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła

Przekaz przez Grega Giles


Website: ascensionearth2012.blogspot.com/

Przetłumaczyli Sławek i Viola
 

prglogow.gif (8198 bytes)


Notyfikacja PRG dla Mediów  - Petycja o Ujawnienie II
Każdy z każdego kraju będą może podpisać tę petycję http://wh.gov/8wh 

Read more

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish