Followers

Google+ Followers

Monday, 30 April 2012

02.04.2012


Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 02.04.2012Musimy się dowiedzieć, jak wielu ludzi z obszarów zagrożonych powodzią pragnie się przeprowadzić do stref bezpieczeństwa w nadchodzących dniach. Pragniemy, aby tak wielu jak to możliwe odeszło z nami i tymczasowo się przesiedliło. Oferujemy bezpieczeństwo i zabezpieczenie i będziemy posiadać bezpieczne przystanie stworzone na konkretnych obszarach w waszym świecie. Właśnie to zrobimy i będziemy asystować wam w tworzeniu koniecznych zmian, które zmniejszą siłę wstrząsów, które spowodują podniesienie się poziomu mórz. Po tym, odsuniemy się i pozwolimy Matce Naturze na podróż jej własnym koniecznym kursem.

Będzie sporo zamieszania w związku z tym procesem i chcielibyśmy rozwiać w tym czasie tak wiele nieuzasadnionych plotek ile tylko możemy. To co na pewno się nie wydarzy to kompletna destrukcja waszego świata. Jednym z powodów, dla których tutaj jesteśmy jest upewnienie się co do tego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tych spokrewnionych polach działań i wiele technologii, które pomogą załagodzić zmiany w płytach tektonicznych i zmniejszyć ich ruchliwość, pozwalając waszym ludziom przejść w przyszłość tak gładko jak to możliwe.

Posiadamy wiele metod, które pozwolą wielu ludziom przeprowadzić się bardzo łatwo i będzie mnóstwo czasu na zrealizowanie tego zadania i przesiedlić tych, którzy aktualnie żyją na terenach zagrożonych powodzią. Nie jest obecny żaden scenariusz, który miałby w was wywołać jakąkolwiek panikę czy przerażenie z jakiegokolwiek powodu. Nie jesteście sami w tym procesie i macie wielu przyjaciół w tym czasie, którzy pomagają wam, aby ten proces był dla was możliwie najłatwiejszy. Macie nasze słowo, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc wam w każdy możliwy sposób. Możecie na nas liczyć.

Pytamy, jaki jest powód dla jakiegokolwiek strachu w tym czasie, czy też w nadchodzących dniach? Pragniemy, abyście wiedzieli, że każdy z was, kto będzie zaangażowany w proces przesiedleń zrozumiał wszystko jasno przed aktualną inkarnacją. Zrozumieliście, że nie będzie się czego obawiać kiedy osiągnięcie ten punkt, i zrozumieliście jasno cały ten proces. Pytamy was, co się zmieniło dla was, że dziś reagujecie z takim strachem. Mówimy wam, że nigdy nie było się czego obawiać i nie ma się czego obawiać teraz. Wy i wasi ludzie wkroczycie w przyszłość bezpiecznie i pokojowo, gdyż nie ma takiej przeszkody, która postawiona przed nami, byłaby nie do pokonania.

Prosimy was w tym czasie, abyście demonstrowali innym wokół was tak wiele odwagi i pewności ile tylko możecie, abyście byli tymi, którzy pokazują innym drogę, którzy pokazują, że nie ma się czego bać. Jest to powód dla którego wielu z was jest tutaj w tym czasie. Widzimy tak wielu naszym Pracowników Światła reagujących strachem na te wieści, że niektórzy spośród was będą przesiedleni na suchsze tereny podczas aktywności sejsmicznej i pytamy was, dlaczego taki proces was tak bardzo przeraża. Nie dlatego tutaj jesteście. Nie jesteście tutaj aby reagować strachem i paniką na wieści takie jak te i pomagać rozprzestrzeniać strach poprzez wasze społeczności. Jesteście tu ponieważ poprzez wasze doświadczenia zdobyliście mądrość, wiedzę i dojrzałość do tego, żeby poradzić sobie z sytuacjami takimi jak ta z wdziękiem, odwagą i pewnością.

Jesteście teraz wezwani, aby wykonać pracę do której zostaliście wybrani i zgodziliście się na nią przed aktualnym wcieleniem. Jesteście wzywani, aby być liderami waszych bliźnich i abyście poprowadzili ich w kierunku jutra tak spokojnie i wdzięcznie jak tylko jesteście w stanie. Są to specjalne talenty, które wielu z was posiada, i dlatego zostaliście wybrani spośród wielu innych, którzy wyrażali swoje zainteresowanie, aby być tutaj w tym czasie. Zostaniecie sowicie wynagrodzeni za waszą służbę i zrozumieliście, że te nagrody nie przyjdą bez konkretnej ilości pracy z waszej strony. Jest to proces dawania i powinności otrzymywania, i prosimy was w tym czasie, abyście dawali z siebie wszystko w swojej służbie waszej misji i innym wokół was, i abyście pomogli utrzymywać ich spokój poprzez pozostanie spokojnym samemu i nie pozwalając, aby strach przejął to co w was najlepsze.

Są tacy pośród was, którzy okazują odwagę i brak obaw względem tych wieści i prosimy tych z was, którzy ulegli strachowi, aby spojrzeli na nich jak na przykład i ujrzeli te przyszłe wydarzenia przez ich oczy jak tylko umiecie najlepiej. O to prosimy was w tym czasie i dziękujemy wam za dawanie z siebie najszczerszych wysiłków i determinacji dla tego procesu. Nadal będziemy z wami w kontakcie na każdym kroku i będziemy wam przesyłać regularne aktualizacje całego procesu. W nadchodzących dniach będziemy pracować bardziej osobiście z wieloma z was i będzie to miało miejsce zanim ktokolwiek będzie musiał rozpocząć przesiedlenia z konkretnych obszarów.

Są pośród was tacy, którzy aktualnie wyrażają strach, i oni również będą z nami współpracować w nadchodzących dniach i pytamy, czy wtedy także będziecie okazywać strach? Co będzie takiego czego trzeba będzie się obawiać? Wy i wasze rodziny będziecie pod opieką i każda pojedyncza osoba żyjąca na tych obszarach, które mogą być zagrożone powodzią, będzie miała mnóstwo czasu i zapewnione przez nas możliwości bezpiecznej przeprowadzki dopóki ich powrót do domu nie będzie bezpieczny. Nie ma nic czego ktokolwiek miałby się obawiać. Nikt nie zostanie wykluczony w kwestii otrzymania od nas pomocy. W odpowiednim czasie, przedyskutujemy z wami głębiej sprawy dotyczące terenów, które wedle naszych odczuć mogą zostać zalane i wszyscy w obrębie tych obszarów zostaną poinstruowani o ich opcjach i o tym jak niewiele będą musieli zrobić, aby się bezpiecznie przeprowadzić.

Dziękujemy wam w tym czasie za wasze wysiłki w pozostaniu spokojnym i zbilansowanych i dziękujemy wam za waszą pomoc braciom i siostrom w otrzymaniu tego spokojnego stanu. Wkrótce znowu będziemy rozmawiać, do tego czasu, wiedzcie, że jesteśmy waszymi braćmi i siostrami i jesteśmy tu dla was i nie pozwolimy aby cokolwiek wam się stało. Kochamy was wszystkich i wkrótce będziemy mieć możliwość zademonstrować wam jak bardzo was kochamy, w nadchodzących dniach. Do tego czasu, będziemy nadal dzielić się z wami naszymi wiadomościami w ten sposób, aby przypominać wam, ze jesteśmy tu dla was i zawsze będziemy.

Przekaz przez Grega Giles


Website: ascensionearth2012.blogspot.com/

Przetłumaczyli Sławek i Viola
 

prglogow.gif (8198 bytes)


Notyfikacja PRG dla Mediów  - Petycja o Ujawnienie II
Każdy z każdego kraju będą może podpisać tę petycję http://wh.gov/8wh 

Read more

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish