Followers

Google+ Followers

Tuesday, 24 April 2012

23.03.2012


Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 23.03.2012Rządy waszego świata grają w grę quid pro i quid pro quo (łacina: quid pro – za co; quid pro quo – co za co). Daliśmy im każdą możliwość na pokojowe odsunięcie się i zaoferowaliśmy, że mogą asystować w implementacji waszego nowego systemu. Odmawiali współpracy raz za razem i teraz nadszedł czas na ich usunięcie w każdy możliwy sposób, aby oczyścić ścieżkę dla waszego dalszego rozwoju oraz dla waszego nowego rządowego i finansowego systemu. Prosimy o pozwolenie na wykorzystanie tej szansy i asystowanie wam w usunięciu tych upartych jednostek i na zmianę światowego rządowego ustroju, dzięki czemu raz na zawsze zakończy się okres ciemności w historii tej planety.

Tak wiele oczekuje na usunięcie tych zaprzysięgłych staremu systemowi, pełnego korupcji i chaosu, i musimy ruszać z rozległymi zmiatającymi zmianami w waszym świecie jako, że czas bardzo się kurczy, a jest jeszcze dużo pracy do wykonania, aby zabezpieczyć wasze ścieżki prowadzące ku Wzniesieniu. Naszą propozycją jest wymiecenie biur rządowych od góry do dołu, od dołu do góry i usunięcie każdej pojedynczej osoby z jej stanowiska, czy to wybranej czy wyznaczonej, które przylegają do sił ciemności potocznie zwanej Kabałem.

Widzimy to jako środek do celu i musi to zostać wykonane, i to w odpowiednim przedziale czasowym, abyśmy mogli rozpocząć implementację wielu innych zmian, które są konieczne w czasie, gdy wy wchodzicie w rok 2012. Wiele zmian dla waszej cywilizacji jest dosłownie przed wami i wielu z was nie ma pojęcia o wpływie jaki wywrą te wydarzenia na wasze społeczeństwo i planetę. Jesteśmy tutaj, na waszym niebie i przybyliśmy z odległych miejsc, aby asystować wam w waszym czasie potrzeby. Nie ma powodu do strachu. Wspólnie możemy odpowiednio zająć się tymi zmianami i pozwolić wam bezpiecznie kroczyć ku waszej przyszłości.

Wielu z waszych polityków na stanowiskach rządowych wolałoby patrzeć na wasze cierpienie niż zrezygnować ze swoich pozycji władzy, dlatego nie widzimy żadnej innej alternatywy, jak usunięcie ich z pozycji siłą. To może zostać zrealizowane i zostanie, bez użycia przemocy na żadnym poziomie, jednakże to od tych odsuwanych od władzy w waszych rządach zależy, jak życzą sobie postąpić. Ci mężczyźni i kobiety muszą zrozumieć, że będą musieli stanąć twarzą w twarz z jeszcze surowszą karą za swoje czyny jeśli będą odmawiać ustąpienia ze stanowisk. Ich praca jest i zawsze była w służbie obywatelom i wzywano się ich aby zawsze działali w sposób, który przyniesie korzyści ludziom. Zamiast tego, wszystko co robili było przeciwko ludziom, aby ograbić ich z pieniędzy, zdrowia, praw i wolności. To się teraz skończy, i oferujemy naszą pomoc sprzymierzeńcom z Ziemi, którzy muszą teraz ruszać do przodu i usunąć te osoby z ich pozycji władzy i zabrać ich do aresztu. To musi zostać zrobione w imię ludzi, i musi zostać zrobione w imię waszego nowego świata.

Było to jasne od samego początku, że te osoby nie będą mogły zatrzymać swoich pozycji władzy w waszych rządach, gdyż w waszym nowym świecie nie ma miejsca na korupcję, brak szczerości, samolubność i chciwość, zwłaszcza wśród ciał rządowych rang. W jaki sposób te osoby opuszczą swoje pozycje było zawsze kwestią wyboru, i dla nich czas na podjęcie decyzji jest właśnie teraz. Uparcie odmawiali wszystkim ofertom, aby to przejście było dla nich jak najłatwiejsze. Teraz brak im już czasu i siły przetargowej. Następnym razem kiedy usłyszą coś od nas i od naszych ziemskich sojuszników, będzie to pukanie do ich drzwi, aby zabrać ich do aresztu.

Tak to właśnie musi wyglądać, gdyż to właśnie oni dla siebie wybrali. Naprawdę chcieliśmy, aby ten proces przebiegał inaczej, w sposób, który umożliwiłby gładkie przejście zarówno dla nich jak i dla reszty obywateli w waszych krajach. Zamiast tego będzie trochę trzęsło, jednakże bez względu na to, rezultat będzie tym co my, wasi ziemscy sojusznicy i wszyscy przebudzeni ludzie waszego świata chcą i rozumieją, że jest to konieczne dla poprawy zarówno waszej jak i waszego społeczeństwa jako całości. Będziemy teraz iść do przodu z kolejną fazą operacji i rozpoczniemy zdejmowanie z pozycji tych w waszych rządach, którzy są sprzymierzeni z siłami ciemności i którzy są przesiąknięci korupcją aż do szpiku kości. Zostaną oni zastąpieni duszami honorowymi i zintegrowanymi, zbilansowanymi i przezornymi, którzy posiadają w sobie honor wobec pełnionych obowiązków. Ci mężczyźni i kobiety są wysoce wyszkoleni do pozycji które wypełnią i są oni, oraz będą zaprzysiężeni, aby utrzymywać prawo światła, wolności i świętości ludzkiej duszy i ducha, i jeśli ktokolwiek kto przyjmie pozycję nie podoła utrzymywaniu skupienia na tych wartościach, zostanie usunięty.

Pokładamy dużą pewność w tych mężczyzn i kobiety, którzy będą wchodzić w rolę przywódców i wy także możecie być ich pewni. Wiele z tych osób czekało na swój czas, aby zabłysnąć i ten czas nadszedł właśnie teraz. Będziemy rozmawiać z naszymi ziemskimi sojusznikami i omówimy proces usuwania tych sprzymierzonych z ciemnością, postępując z tą operacją tak szybko jak to możliwe , gdyż czas jest najwyższy. Pragniemy, aby wszyscy nasi Pracownicy Światła w terenie, ponownie byli filarami siły i fontanną informacji dla tych, którzy będą spragnieni przez niezrozumienie, strach i zmieszanie na to czego będą świadkami. Postarajcie się trzymać w umyśle, że Ci którzy jeszcze nie mają pojęcia o tym co się będzie dziać wokół nich, na wieści o usuwaniu ze stanowisk tych, którym zaufali, może być sporym szokiem i pragniemy aby wszyscy z was którzy wiedzą i rozumieją co leży w sercu tych wydarzeń, byli tam dla swoich braci i sióstr oferując im poradę i wiedzę, aby lepiej załagodzić ich obawy poprzez te przejścia.

Nie jesteśmy w stanie podziękować wystarczająco tym wam, którzy pracują w polu, za całą waszą pracę którą wykonujecie. Nic co robicie nie pozostaje niezauważone przez nas i jesteśmy głęboko wdzięczni za wszystko co robiliście w imię postępu dla waszego świata. Rozumiemy, że wielu z was niecierpliwi się oczekując ujrzenia tych wielokrotnie dyskutowanych zmian, ale są one dosłownie przed wami i jak tylko się rozpoczną nie ma mowy żeby zwolniły albo zatrzymały się, i nigdy więcej nie będziecie musieli czekać w zniecierpliwieniu. Spróbujcie zobaczyć i zrozumieć, że to co się działo za zasłoną było wielokrotnie ekstremalnie złożone, czasami bardzo niebezpieczne dla tych ze światła, i było koniecznością dla nas i naszych sojuszników z Ziemi, aby postępować tak powoli i ostrożnie jak to możliwe, dla ochrony naszej misji, jak również dla ochrony żyć. Nie było marnowania czasu przez brak aktywności; zamiast tego, my i nasi ziemscy sojusznicy pracowaliśmy stale, prąc naprzód w naszej misji i każdego dnia zdobywaliśmy nowe tereny. W odpowiednim czasie, kiedy będziemy mogli rozmawiać z wami bardziej swobodnie, wyjaśnimy wszystko co robiliśmy bez waszej wiedzy, i w tym czasie jesteśmy pewni, że zobaczycie, że był ogromny powód, abyście pozostali tak cierpliwi jak tylko jesteście w stanie.

Tak jak powiedzieliśmy, ta część waszej misji niebawem dobiegnie końca i w obliczu kolejnej fazy operacji będziecie w pełni informowani o każdym postępie i nie będzie już potrzeby aby cokolwiek trzymać w sekrecie. Będzie to niewątpliwie ulga dla wielu z was, którzy na ten moment posiadają tylko kilka źródeł informacji, a my nie byliśmy w stanie odkryć wszystkiego poprzez nasze kanały channelingowe. To się zmienia w miarę jak jesteśmy teraz w stanie powiedzieć więcej, a w najbliższych dniach nie będzie już nic czego mielibyśmy nie przedyskutować z wami otwarcie. Obserwujcie zmiany w waszych rządach, które zbiegną się z masowymi aresztowaniami tych ze zbrodniczego Kabała, ich sługusów i wielu ich współpracowników.

Wiele z tych osób jest związanych ze sobą poprzez swoje nielegalne i podstępne kontakty i jako tacy zostaną usunięci z waszego społeczeństwa bez względu na to czy zostali wybrani jako głowy rządów czy nie. Ci na pozycjach władzy w waszych rządach nigdy nie byli i nie są upoważnieni do jakiegokolwiek specjalnego traktowania czy ochrony przez wasze prawo, które łamali raz za razem. Zostaną aresztowani i oskarżeni stając twarzą w twarz z zarzutami przeciwko nim, tak jak każdy kryminalista w waszym społeczeństwie. W miarę jak te wydarzenia idą do przodu, będą się kształtować wasze nowe rządy z tymi, którzy pokazali sobą, że są tego warci i którzy zaskarbili sobie zaufanie zarówno nasze jak i ziemskich sojuszników. Będziecie spotykać tych mężczyzn i kobiety w nadchodzących dniach i pragniemy, aby powitanie ich było ciepłe, ekscytujące i pełne oczekiwania, gdyż to co będą ze sobą sprowadzać jest nową i lepszą drogą dla was wszystkich.

Oczekujcie, że te zmiany będą nagłe i szukajcie ich, gdyż będą jak porządki, zwłaszcza, że korupcja pnie się przez wiele gałęzi waszych rządów. Wasze nowe ciała rządzące zapuszczą korzenie i będą rosnąć silni i zdrowi, dając owoce dla ludzi waszego świata. Dajcie temu procesowi czas na odżycie i wzrost, i ponownie, bądźcie cierpliwi, gdyż jest to bardzo delikatny proces, którym trzeba operować z odpowiednią opieką. To o czym mówimy nie jest łatwym procesem dla żadnego świata. Radziliśmy sobie z sytuacjami takimi jak ta już wielokrotnie wcześniej i ujrzymy, że zakończenie tej operacji również zakończy się sukcesem. Prosimy o wyrozumiałość wobec nas w tym czasie i o okazanie swojego wsparcia zarówno nam jak i sojusznikom z Ziemi. Wiemy jak długo czekaliście na ten dzień, ale mówimy wam, że ten dzień teraz nadszedł i całe wasze oczekiwanie i ciężka praca będą tego warte.

Prosimy, abyście nadal monitorowali wasze media czekając na pojawienie się tych najnowszych wiadomości i o dzielenie się tymi informacjami z każdym kto pragnie zrozumieć lepiej te wydarzenia. Ponownie, pragniemy, aby to wydarzenie było 'strzałem słyszalnym na całym świecie', który obudzi tak wielu jak to tylko możliwe na to jak zmienia się świat wokół nich. Pomóżcie im zobaczyć te aresztowania jako dobre wieści i nic czego wypadałoby się bać, oraz pomóżcie im dojrzeć, że istnieje lepsza droga i lepszy świat, który jest dla nich dostępny. Pomóżcie im zobaczyć, że te aresztowania oczyszczają ścieżkę, sprawiając, że wszystko to będzie możliwe i że lepszy świat jest tym co ujrzą, gdy opadnie dym.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją ŚwiatłaPrzekaz przez Grega Giles


Website: ascensionearth2012.blogspot.com/

Przetłumaczyli Sławek i Viola
 

prglogow.gif (8198 bytes)

Notyfikacja PRG dla Mediów  - Petycja o Ujawnienie II
Każdy z każdego kraju będą może podpisać tę petycję http://wh.gov/8wh 

Read more

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish