Followers

Google+ Followers

Monday, 30 April 2012

06.04.2012 - galactic federation of light


Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 06.04.2012Odpuśćcie to wszystko co nie czyni waszego wyższego dobra i skoncentrujcie się na rzeczach w życiu, które sprawiają wam radość, gdyż to również podnosi waszą wibrację do poziomów, które ujrzą wasze Wzniesienie ku wyższym królestwom wraz z innymi wokół was, którzy podjęli tą samą decyzję. To co niektórych z was trzyma z tyłu to nawyki i tendencje i drogi, które wybraliście aby żyć swoim życiem, i mówimy wam, czyż nie nadszedł już czas, aby uwolnić wszystkie te ograniczające cechy, które już nie służą wam w waszej podróży. Nie jesteśmy tu aby mówić wam jak macie żyć. Jesteśmy tu, aby pokazać wam, że są inne drogi i inne możliwości, które się wam pokazują. Dlatego tutaj jesteśmy i nie przekroczymy naszych granic w ten sposób, aby głosić wam, że musicie kroczyć ścieżką, którą my wybraliśmy. My będziemy tylko pokornie prowadzić za przykładem, aby pozwolić tym, którzy pragną nowego początku i nowej drogi, znaleźć tą drogę, jeśli to będzie waszym życzeniem.

Wzdłuż waszej podróży, byli Ci, którzy podróżowali przodem i wielokrotnie zostawiali wskazówki, które możecie rozpoznać, a które pozwolą wam, jeśli tego chcecie, podążać ich krokami, tak jak oni podążali krokami pozostawionymi na ścieżce przed nimi. Nikt nas nie popychał, abyśmy podążali konkretnym szlakiem. Jest to coś o czym każdy z nas zadecydował samodzielnie. Rozszerzamy te same prawa na was, i mówimy wam, że jesteście całkowicie wolni, aby podążać wybraną przez was ścieżką. Pragniemy wam tylko pokazać ścieżkę, którą my wybraliśmy, i ta właśnie ścieżka zaprowadziła nas tutaj gdzie dziś się znajdujemy.

Wasze podróże zaprowadziły was to punktu, gdzie możecie jaśniej oddziaływać i komunikować się z nami z wyższych sfer, i mówimy wam, że to stało się możliwe jako skutek waszych wyborów, których dokonywaliście przez całą waszą podróż. Nie wtrącaliśmy się zbytnio w wasze podejmowanie decyzji aż do teraz, i nie będziemy zbytnio wpływać na wasze podejmowanie decyzji dzisiaj, ani kiedykolwiek w waszej przyszłości. Mówimy wam tylko, że wybory, których dokonaliście przywiodły was do drzwi wejściowych domu, w którym mieszkamy i mówimy wam, że jeszcze jeden krok, aby przejść przez próg i będziecie w królestwie, które my nazywamy domem.

Wielu z was w tym czasie podejmuje decyzje, które czujecie, że poprowadzą was do nowych doświadczeń wyższej natury, i mówimy wam, że podejmowanie tego typu decyzji nigdy nie będzie dla was niekorzystne, wręcz poprowadzi was wzdłuż ścieżki, która doprowadzi was ku wyższym doświadczeniom, których poszukujecie. Jeśli wyższe doświadczanie jest tym czego poszukujecie, mówimy wam, że ono istnieje i jest tutaj, po waszej stronie czekając, abyście podjęli decyzję, które pozwolą im stać się waszą rzeczywistością. One tylko czekają na wasze przybycie. Czekają, abyście skręcili na następnym skrzyżowaniu waszej ścieżki. Będą tam, czekając na was.

Czym będą te doświadczenia, powinno to już być wiadome dla niektórych z was zanim stanie się widoczne. Nie wszystkie te doświadczenia będą całkowitą niespodzianką, jako, że wielu z was zaczyna rozumieć co czeka na was tuż za rogiem. My czasami malujemy dla was obrazy, aby dać wam jakąś ideę tego dokąd mogą zaprowadzić was niektóre z waszych wyborów i robimy to z miłości, dlatego, że pragniemy abyście posiadali wszystkie konieczne informacje, aby podejmować decyzje, które zaprowadzą was dokładnie tam gdzie pragniecie być.

Nie pragniemy, abyście podróżowali przez niezbadane terytoria bez mapy i kompasu. Przeciwnie, wyposażymy was we wszystkie narzędzia nawigacyjne, których możecie potrzebować, aby dokonywać wyborów opartych na informacjach, poprzez całą waszą podróż. Możecie zrobić z tymi narzędziami co tylko chcecie, i my tylko udostępniamy je dla was, jeśli chcecie ich użyć, aby pomóc prowadzić was na waszej ścieżce. Jeśli podróżujecie przez gwiazdę, czy też podróżujecie szlakiem, będą tam narzędzia dostępne dla was, które mają wam pomóc w nawigacji. Używajcie tych narzędzi i używajcie ich mądrze, gdyż one pomogą wam wzdłuż waszej drogi.

Wzdłuż waszej trasy, spotkacie wielu innych, którzy nawigują na swój sposób przez skręty i zakręty egzystencji. Mówimy wam, abyście nie mijali się nawzajem jak dwa okręty w środku nocy, ale spuścili na chwilę kotwicę i podzielili się ze sobą nawzajem tym czego się nauczyliście, co przywiodło was razem do tego punktu i pokazali innym wasze narzędzia nawigacyjne, których używacie, a które prowadzą was w waszej podróży, zanim rozłożycie znów żagle. Widzimy tak wielu z was robiących dziś dokładnie to, i rozgrzewa to nasze serca widząc jak wyciągacie dłoń do siebie nawzajem w ten sposób i dzielicie się mapami, które rysowaliście poprzez wasze doświadczenia. Pamiętajcie mapy, które pokazali wam inni, gdyż mogą one pomóc wam w jakiś sposób w waszych podróżach. Zawsze jest coś nowego czego możecie się nauczyć i nigdy nie osiągnięcie punktu, w którym nauczyliście się już wszystkiego co tylko można wiedzieć. Nie ma finalnego portu do osiągnięcia dla nas, a nasza podróż jest jednym z tych nigdy niekończących się cudów i doświadczeń, i jesteśmy wolni, aby kontynuować naszą żeglugę aż po nieskończoność.

Wielu z was osiąga dziś nowy port, zwerbuje nową załogę i wspólnie, rozpoczniecie nową ekspedycje przez ten wspaniały wszechświat. Poprzez całą waszą podróż, od czasu do czasu, posiadaliście nową załogę z którą pływaliście. Są to wasi przyjaciele i rodzina, którzy wybrali podobne lekcje do opanowania i uzyskali podobne doświadczenia, takie jakie i wy wybraliście. Przychodzi taki moment w podróży, gdzie Ci z którymi podróżowaliście wybierają inne lekcje i inne doświadczenia, i to właśnie w tym punkcie zdecydujecie czy chcecie przesiąść się na inne statki i wyznaczyć inne kursy. Możecie spotkać te dusze ponownie przed sobą w podróży, jednakże może być to czas pożegnania, przynajmniej na jakiś czas, gdyż osiągnęliście punkt, gdzie potrzebne są inne doświadczenia dla waszego wzrostu.

Spotkacie nowe dusze, z którymi będziecie podróżować, które podjęły podobne decyzje o tym czego pragną dalej doświadczać, i możecie być również na powrót złączeni z niektórymi starymi przyjaciółmi i rodziną, którzy bardzo za wami tęsknili. Pozwólcie tym, którzy teraz szukają doświadczeń, które różnią się od waszych, odpłynąć w ich własnym kierunku, wiedząc, że możecie ich znowu spotkać kiedyś przed sobą, i wiedzcie, że zawsze możecie zachować swoje wspomnienia o nich blisko serca, podczas gdy wy wyznaczacie swoje własne kursy i płyniecie dalej. Macie wiele nowych przyjaciół i nowych przygód czekających na was przed wami, i czekają oni tylko, abyście podnieśli kotwicę i złapali nową bryzę w żagle.

Przekaz przez Grega Giles


Website: ascensionearth2012.blogspot.com/

Przetłumaczyli Sławek i Viola
 

prglogow.gif (8198 bytes)


Notyfikacja PRG dla Mediów  - Petycja o Ujawnienie II
Każdy z każdego kraju będą może podpisać tę petycję http://wh.gov/8wh 

Read more

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish