Followers

Google+ Followers

Monday, 30 April 2012

04.04.2012 - Ashtar Command


Wiadomość od Komandy Asztara 04.04.2012Dla jasności, i aby nie było nieporozumień, mówimy wam w tym czasie, że pomimo tego, że będzie kilka tymczasowych przesiedleń z obszarów, które okazały się być w przeszłości, zagrożone powodzią, te wydarzenia nie będą z natury koniecznością do przesiedlenia was wszystkich, oraz ich rezultatem nie będzie zniszczenie waszych miast i waszego świata. Postrzegamy te wydarzenia bardziej jako niewygodne poprzez fakt, że niektórzy z was, w ramach ostrożności, zostaną tymczasowo przesiedleni. Te wydarzenia nie muszą być niczym więcej, i mówimy wam w tym czasie, że nie ma zupełnie potrzeby, aby w tych nadchodzących dniach wpadać w panikę lub strach.

Jesteśmy dość wykwalifikowani, aby asystować wam w tych przesiedleniach tych, którzy żyją na obszarach, które mogą zostać dotknięte. Ponadto mamy wszelkie środki i mnóstwo czasu, aby przesiedlić każdego pojedynczego mieszkańca na obszary, które my uważamy za absolutnie bezpieczne na ten krótki czasu aktywności sejsmicznej. Teraz, kiedy rozumiecie to już troszkę jaśniej, pytamy was, co jest w tym takiego strasznego. Pytamy was, czy nie widzieliście już innych przesiedlających się tymczasowo z obszarów na drodze huraganu czy tajfunu. Nie ma zupełnie się czego obawiać w sprawach dotyczących waszej przyszłości jakkolwiek, i prosimy was, abyście spróbowali pozostać spokojni i zbilansowani, zwłaszcza, że nie ma takich przeszkód, których nie bylibyśmy w stanie wspólnie, jako zespół z łatwością usunąć. Prosimy was o dalszą współpracę, pozostając scentrowanymi i pomagając waszym braciom i siostrom także pozostać spokojnymi i w zbilansowanym stanie emocjonalnym. Nie ma i nie będzie nic czego trzeba by było się obawiać i mówimy wam, że wasza przyszłość jest tak jasna jak sobie wyobrażaliście niejednokrotnie podczas czytania wielu wiadomości, które z wami dzielimy.

Sugerujemy wam w tym czasie, abyście skupili się na zadaniach, które macie w rękach, a martwili się mniej o nadchodzące miesiące, gdyż gdy tylko dotrzemy do tego mostu, przekroczymy go. Dziś, prosi się was o skupienie na aresztowaniach członków zbrodniczego Kabała, którzy zostaną zabrani do aresztu już bardzo niebawem, zważywszy na to, że te wydarzenia są już ustawione, aby ruszyć w każdym momencie. Prosi się was w tym czasie, abyście byli alejami informacji, abyście rozprzestrzeniali informacje o tych wydarzeniach z uprzedzeniem w kierunku tak wielu do ilu jesteście w stanie dotrzeć, gdyż jest naszą intencją i pragniemy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby tak wielu jak to możliwe pozostało spokojnymi i zbilansowanymi w obliczu i poprzez te wydarzenia.

W tym czasie, nie ma żadnego głównego medialnego wsparcia dla waszych wysiłków w informowaniu tak wielu ilu tylko się da, dlatego też to zadanie jest umiejscowione na waszych barkach i prosimy was abyście odłączyli swoje umysły od wydarzeń, które mogą się ewentualnie zamanifestować na przestrzeni miesięcy, i skoncentrowali się na tym jednym zadaniu, w tym punkcie, które polega na informowaniu jak największej ilości osób i dzieleniem się z nimi waszą wiedzą o nadchodzących wydarzeniach dotyczących aresztowań wielu członków i współpracowników kryminalnego Kabała. O to prosimy was w tym czasie i dziękujemy za waszą współpracę i pomoc.

Tak jak powiedzieliśmy, mamy mnóstwo czasu, aby dokonać przygotowania na wydarzenia, które mają się manifestować później w tym roku, ponadto musimy postępować według ustalonego harmonogramu i stawiać czoła przeszkodom, które pojawiają się w pierwszej kolejności. Po oficjalnym ogłoszeniu tych wielu aresztowań, przejdziemy następnie do kolejnego zadania, które się ujawni i będzie to dotyczyło naszych wysiłków związanych z ujawnieniem, które to pociągną za sobą wiele wybranych osób jako reprezentantów waszego świata. Ci reprezentanci spotkają się z nami na pokładach naszych statków i udokumentują za pomocą filmów i zdjęć tyle dowodów ile będą chcieli, które to będą mogli zabrać ze sobą do domów i dzielić się nimi z ludźmi w waszym świecie poprzez świeżo uwolnione placówki medialne, które już się zgodziły na raportowanie tych wydarzeń. Te zdarzenia manifestują się dziś przed wami i prosimy was, abyście skoncentrowali się właśnie na tym co jest przed wami.

Prosimy, abyście wygospodarowali trochę czasu w waszych harmonogramach, które wiemy, że są bardzo napięte, i pomogli nam w rozprzestrzenianiu tych informacji tak daleko i szeroko w świat jak tylko się da. Nie chcemy widzieć strachu i pomieszania rozprzestrzeniających się w obliczu informacji dotyczących aresztowań, zamiast tego, chcielibyśmy zobaczyć tak wielu w waszym świecie ilu tylko może, stających się twardymi fundamentami informacji, które pozwolą innym zrozumieć te wydarzenia i dostrzec je jako dobre wieści, gdyż w rzeczy samej, tym właśnie one będą.

Ci spośród was, którzy wykorzystali czas, aby się doinformować, zostaną wezwani na front i poproszeni o świecenie waszym światłem niczym latarnia dla tych wszystkich, którzy jeszcze nie osiągnęli zrozumienia tych nadchodzących wydarzeń. W obliczu rozpoczęcia oficjalnego nadawania o tych aresztowaniach, wielu będzie zmieszanych i będą patrzeć na was, i innych wam podobnych, w poszukiwaniu odpowiedzi, dlatego prosimy, abyście byli studnią prawdy i dzielili się tym wszystkim czego nauczyliście się poświęcając swój czas, w kwestii tych wydarzeń. Jest to powód dla którego wielu z was jest tutaj w tym czasie i prosimy abyście odpowiedzieli na wezwanie do obowiązków i wypełnili swoją misję. Jesteśmy pewni, że właśnie to uczynicie.

Będąc w pogotowiu, będziemy w pełni wspierać naszych braci i siostry, którzy będą na linii frontu i którzy będą przeprowadzać te aresztowania, i mówimy wam w tym czasie, że możecie być pewni nas i naszych umiejętności i wiedzieć, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby was chronić i upewnić się o waszym bezpieczeństwie w każdy możliwy sposób. Te frakcje waszych wojsk, które są jeszcze sprzymierzone z Kabałem, zostały w pełni ostrzeżone, że wszelkie represje z ich strony spotkają się z błyskawiczną reakcją z naszej strony, i zostało im to w pełni wyjaśnione, że nie będziemy tolerować żadnych działań, które można uznać za wtrącanie się z ich strony. Macie nasze słowo, że będziemy was osłaniać na każdym kroku na drodze przez te procedery, oraz, że nie będzie pozwolenia na żadnym poziomie na jakąkolwiek interwencję ze strony wojsk sprzymierzonych z Kabałem. Mówimy wam, że w tym czasie jesteśmy w pełni przygotowani, aby rozpocząć kolejną fazę operacji i czekamy tylko na znak od was, że już czas wykonać nasz ruch.

Życzymy wam, naszym braciom i siostrom, wspaniałego sukcesu w waszej misji uwolnienia ludzi w waszym świecie od tyranii i od tych, którzy rządzili wami przez tak długi czas. Tak wielu w waszym świecie nie ma zupełnie pojęcia o radości i wolności, która na nich czeka, i dziękujemy każdemu jednemu z was za wasze ogromne wysiłki, aby to marzenie stało się rzeczywistością dla was wszystkich. Radość i szczęścia będą płynąć niczym rzeki każdą ulicą, obmywając każdy kąt waszego świata. Mówimy, abyście pozwolili tym rzekom płynąć, podczas gdy już czas na waszą nową podróż, która zabierze was do nowych miejsc, o których wielu z was nawet nie śniło. Nadszedł czas na wasz nowy początek, jako że drogi, którymi do tej pory podróżowaliście, skończyły się i czas już zrobić pierwszy krok na nowej drodze, która zaprowadzi was do waszego nowego domu.

Przekaz przez Grega Giles


Website: ascensionearth2012.blogspot.com/

Przetłumaczyli Sławek i Viola
 

prglogow.gif (8198 bytes)


Notyfikacja PRG dla Mediów  - Petycja o Ujawnienie II
Każdy z każdego kraju będą może podpisać tę petycję http://wh.gov/8wh 

Read more

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish