Followers

Google+ Followers

Friday, 2 March 2012

24.02.2012


Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 24.02.2012Jakie liczby są czynnikami dla liczby 33? Nasza odpowiedź to 1, 3, 11 i 33. Te liczby zajmują specjalne miejsce w strukturze waszego świata i były one wykorzystywane nie tylko przez światło ale także przez ciemność przez wiele lat, nie tylko w ostatnim czasie. Kiedy wy, jako kolektyw, osiągnięcie pewne konkretne punkty w waszej podróży, zdacie sobie sprawę, że jesteście w stanie rozpoznawać wiele znaków i symboli umieszczonych na waszej drodze, albo przez światło, albo przez ciemność. Tylko dlatego, że dany symbol został umieszczony w waszym środowisku przez agentów ciemności, nie znaczy to koniecznie, że zło ma zamiar was kontrolować czy wami manipulować. Za przykład przyjmijcie wiele znaków i symboli używanych przez tych, którzy są częścią tajnych stowarzyszeń, włączając w to Illuminatów i Wolnych Masonów. Dostrzeżecie, że wiele z ich znaków i symboliki nie jest ich tworem, a w rzeczywistości są to starożytne symbole oznaczające wiele różnych świętych mocy i aspektów struktury waszej rzeczywistości. Wiele symboli posiada w sobie kody aktywujące i umiejętność rozbudzenia w istocie raz uśpionych mocy i wspomnień. Wiele z tych symboli jest wykorzystywanych w tym czasie, aby właśnie to czynić; budzić wiele dusz, które jeszcze śpią, kiedy zbliżamy się do momentu, w którym wszystkie dusze będą przebudzone.

Proces przebudzenia was wszystkich, którego doświadczacie, lub którego doświadczycie wkrótce, został skrupulatnie zaplanowany, aby przebiegał gładko i najdelikatniej jak tylko się da. Nie chcielibyśmy wytrząsać was gwałtownie z tego podobnego do snu stanu, jako że takie nagłe przebudzenie może być szkodliwe dla waszego systemu energetycznego. Ci z was, którzy już dziś są przebudzeni są liderami waszych współtowarzyszy. Zademonstrowaliście, że nadajecie się i że jesteście przygotowani, aby otrzymywać aktywacje, które przywrócą wam wasze wspomnienia o tym kim naprawdę jesteście i wszystkie wspomnienia, które były przechowywane w waszych bankach pamięci przed aktualnym wcieleniem w fizyczność.

Wszystkie wasze umiłowane wspomnienia były bezpiecznie przechowywane dla was i zostaną wam zwrócone w odpowiednim czasie. Ten czas zbliża się szybko i widzimy wielu z was robiących duże kroki w kierunku tego wydarzenia poprzez oczyszczanie niepotrzebnych, uciążliwych i nisko gęstościowych form myślowych, nawyków i tendencji. Bylibyśmy bardzo uradowani widząc wielu więcej, którzy zaczynają to robić, i my, Galaktyczna Federacja Światła, będziemy nadal wyświetlać starożytne projekty znaków i symboli, które będą asystować was w tych procesach.

Nie zawsze musicie zakładać, że jeśli symbol jest natury ezoterycznej, to znaczy, że został użyty przez Ciemnych w złych celach. Większość tych ezoterycznych symboli narodziło się w wyższych sferach, i to właśnie w tych wyższych sferach polaryzacja dobra i zła, światła i ciemności, najzwyczajniej nie istnieje. Są symbole, które są wyświetlane przez Ciemnych, zarówno w tym czasie jak i przez cały okres ich panowania, jednakże, ten ukryty język nie jest ich własną manifestacją, a został przez 

nich tylko zapożyczony. 


Co te symbole oznaczają i jaką moc tworzenia posiadają, na te pytania sami musicie znaleźć odpowiedź i zrozumienie, zwłaszcza, że dzisiaj, te informacje są dostępne dla wszystkich poprzez internet, księgarnie i biblioteki. Sugerujemy, abyście nie bali się i nie unikali tych symboli, ale żebyście poznali je i odkryli ich korzenie i prawdziwe znaczenie. Odkryjecie, że wiele z nich nie posiada żadnych chorych intencji czy jakichkolwiek ciemnych mocy.

Patrząc teraz wprzód, na nasze plany przywrócenia pełni waszej świadomości, widzimy wielu z was raczej podekscytowanych na ten dzień. Będziemy postępować tak powoli i ostrożnie jak to tylko możliwe i w ten sposób będziemy dawać wam wskazówki wzdłuż drogi, aby pomóc w łatwiejszym przyswojeniu tych wspomnień, zamiast jakkolwiek was pospieszać. Zdanie sobie sprawy z tego kim jesteście i jakie życia pozostawiliście za sobą, może być dość wstrząsające dla wielu z was, dlatego też damy z siebie wszystko aby był to dla was delikatny i zabawny proces. Czujemy, że wielu z was już zdało sobie sprawę, że aktualna inkarnacja nie jest waszą pierwszą. Jesteśmy bardzo uradowani widząc to, gdyż ten kamień milowy jest z pewnością najważniejszy, gdy przystępujemy z procesem przywrócenia was do pełnej świadomości. Powiedzielibyśmy nawet, że ten krok jest niezbędny, aby wasze wspomnienia zostały wam zwrócone.

Widzimy, że wielu z was przeżyłoby niemały szok, gdyby ich wspomnienia zostały przywrócone, bez wcześniejszej wiedzy, że one w ogóle istnieją. Przygotowanie się na zrozumienie, że wielu z was ma nie tylko wcześniejszą historię, ale że historia ta może sięgać tysięcy lat wstecz, jest bardzo zdrowym początkiem dla tych koniecznych działań.

Kolejnym wartościowym zrozumieniem w tym czasie jest to, że my z wyższych sfer, nie jesteśmy dla was obcymi, zwłaszcza, że każdy z was ma swoje kontakty, przyjaciół i rodziny, które pozostały w wyższych sferach, podczas gdy wy odbyliście podróż "w dół", na fizyczny plan trzeciego wymiaru. Zrozumienie tego załagodzi wiele strachu i lęku, które niektórzy z was odczuwają, a jeszcze więcej zaakceptuje to i podda się w nadchodzących dniach. Wiara w to, że Ci których kochacie, którzy strzegli was i chronili przez wszystkie wasze fizyczne inkarnacje, będą siedzieć bezczynnie podczas gdy negatywne istoty zaburzały waszą podróż, jest bezpodstawna i bezsensowna, a my widzimy, że ta wiara opiera się głównie na strachu przez niedoinformowanie.

Prosimy, asystujcie nam tak jak my asystujemy wam w rozprzestrzenianiu tej wiadomości wzdłuż i wszerz globu. Jest wiele kanałów i źródeł tego rodzaju wyzwalających informacje i pragniemy aby ta informacja trafiła do wszystkich, którzy mogliby lub nie, przynajmniej zapoznać się z owym przekazem. To wszystko o co prosimy, jako, że nikogo nie możemy zmuszać do czytania naszych słów, albo do wiary w to co przekazują. To jest to święte prawo każdej duszy tak jak i zgoda i zaakceptowanie wyboru własnej drogi ku przebudzeniu, zgodnie z własnym osobistym planem.

Pomimo że bardzo chcielibyśmy ruszyć do przodu z naszymi planami i projektami, nie możemy się spieszyć i poganiać tych, którzy jeszcze nie są gotowi na owe rewelacje, które mają moc uszkodzenia pewnych jednostek. Jest tak wielu z was, którzy osiągnęli tak różne poziomy świadomości i musimy zaspokoić tych, którzy już się obudzili, a których dusze są podatne na uszkodzenie wywołane szokiem na wieść o pewnych informacjach. Jakkolwiek, wszystko przebiega bardzo sprawnie i nasze plany podążają wedle harmonogramu dzięki wielu naszym Pracownikom Światła w terenie, którzy pomagają w rozprzestrzenianiu słów o tym co się pojawia w waszym świecie. Każdy z was ma własne dziedziny ekspertyz i wiedzy, i jesteśmy zadowoleni widząc postępy czynione w tych wielu różnych obszarach tych wielu procesów i tematów, które to zasługują na uznanie, gdyż każdy z nich zajmuje istotne miejsce w tym punkcie, zarówno dla całego kolektywu jak i dla każdej indywidualnej podróży. Kontynuujcie proszę swoją
pracę, którą wszyscy wykonujecie i wkrótce będziecie mogli zbierać owoce swoich działań.

Nadal widzimy jak niwelowane są siły powietrzne Kabała i ich destrukcyjne machiny i jest nam przyjemnie podzielić się z wami informacjami, iż usunięcie Ciemnych z waszej rzeczywistości postępuje perfekcyjnie wedle naszego zaplanowanego harmonogramu. Nie widzimy żadnych opóźnień czy problemów w tej kwestii i nie będzie to trwało wiele dłużej, dopóki nie zostaną pozbawieni swojego ostatniego bojowego myśliwca.

Kabał zgromadził sporą siłę w postaci kosmicznych myśliwców bojowych i innych jednostek jako, że ich źródła finansowe były nieograniczone, dzięki okradaniu ludzi waszego świata od wieków. Jest to ten rodzaj bogactwa, które wkrótce zostanie zwrócone wam, ludziom Ziemi, wraz z nowym systemem finansowym, który zostanie wam przedstawiony w nadchodzących dniach.

Rozumiemy, że wielu z was dziś walczy, jako że wasza światowa ekonomia zapada się pod własnym ciężarem, dlatego też mówimy wam, że nowy system będzie należał do was już wkrótce, nic temu nie może zaprzeczyć. W tym czasie, wiele kobiet i wielu mężczyzn w waszym świecie pracuje bez wytchnienia nad nowym systemem opartym na obfitości i równości, i widzimy także jak wiele przeszkód, które stoją na drodze do wdrożenia owego systemu, jest usuwanych z każdym kolejnym dniem. Wraz z aresztowaniem wielu członków zbrodniczego Kabała, widzimy, że będzie to największa usunięta przeszkoda, po czym, niedaleko później, zostanie wprowadzony nowy system.

Tak jak już powiedzieliśmy, wiele zależy od usunięcia zbrodniczego Kabała i większość naszych wysiłków jest kierowanych właśnie w ten proces. Zostaną oni usunięci, aczkolwiek nie jest to jedyna sprawa wypływająca na wierzch za kulisami. Ponownie prosimy was o zwracanie uwagi na przekazy wiadomości w waszej telewizji i dzielić się wszystkimi istotnymi niusami z siostrami i braćmi. Wiadomości dotyczące masowych aresztów nadejdą nagle i uderzą z dużą siłą, dlatego chcielibyśmy abyście byli przygotowani na to nieuchronne wydarzenie i abyście rozprzestrzeniali te informacje pośród wszystkich, którzy są w waszym zasięgu. To wydarzenie będzie niewątpliwie najważniejszym w historii waszej planety, aż to dnia dzisiejszego i bardzo pragniemy aby wielu z waszego świata wzięło udział w świętowaniu tego wydarzenia.

Te ogłoszenia nadejdą wkrótce, możecie być tego pewni. Nie rzucamy słów na wiatr, ani nie malujemy dla was obrazów fałszywej nadziei. Nasze słowo można brać na poważnie i mamy powody aby mówić wam o tych wszystkich rzeczach. Możecie oczekiwać, że aresztowania kobiet i mężczyzn będących częścią Kabała będą wkrótce nagłaśniane przez konkretne placówki medialne i póki co to wszystko czym możemy się z wami podzielić w tym czasie, i jest ku temu kilka powodów. Jednym z nich jest zapewnienie bezpieczeństwa i sukcesu w zakończeniu tej operacji. Mamy wielu sprzymierzeńców na linii ognia i musimy zachować wszelkie środki ostrożności dla ich bezpieczeństwa. Wszystko zostanie wam wyjaśnione we właściwym czasie, i ponownie prosimy was dziś o cierpliwość.

Wszystko o czym zapewnialiśmy wydarzy się w odpowiednim czasie. Ani wcześniej ani później, ale zgodnie ze skrupulatnie ułożonym harmonogramem. Wasze Wzniesienie ku wyższym sferom nie będzie ani zatrzymane ani nie będzie się przeciągać w czasie ponadto co zostało dla was zaplanowane i na co czekaliście wystarczająco długo. Jesteśmy tu aby się upewnić, że te wydarzenia zamanifestują się zgodnie z planem, stworzonym przez waszego Stwórcę i nie zawiedziemy, możecie być tego pewni.

Kryjemy się za wieloma wydarzeniami, które działy się w waszym świecie od wielu eonów i zawsze trzymaliśmy się szczegółowego harmonogramu. Wszystko zostało zaprojektowane, abyście dotarli to tego właśnie punktu w którym się aktualnie znajdujecie i wszystkie te plany zostały stworzone aby ujrzeć wasze Wzniesienie jako jedność. Nigdy w niczym was nie zawiedliśmy i z pewnością nie zawiedziemy was teraz, zwłaszcza, że jesteście tak blisko waszego świetlistego momentu, który był celem waszych wszystkich trudnych inkarnacji.

Wielokrotnie już mówiliśmy o wielu projektach, które trzeba rozpocząć, aby wasze Wzniesienie mogło przebiegać najdelikatniej jak to tylko możliwe i aby to wydarzenie było dla wszystkich komfortowe. To jest powód kryjący się za tymi wieloma koniecznymi projektami i będziemy werbować wielu na waszej planecie do pracy nad tymi projektami. Poprzez wasze wysiłki będziecie wykonywać bardzo ważną służbę dla waszych ludzi i dla planety, dlatego musi się to zacząć niebawem, aby utrzymać harmonogram. Prosimy, bądźcie w pogotowiu, gdyż kolejna faza operacji zacznie się zaraz po aresztowaniach członków zbrodniczego Kabała. Dalsze szczegóły zostaną przekazane w odpowiednim czasie i wszyscy, którzy są zainteresowani aby zająć takie pozycje zostaną poinformowani o tym czego się od nich oczekuje i czego wy możecie oczekiwać podczas współpracy z nami, jak również o wszystkich detalach waszych nowych możliwości kariery.

Czujemy, że wielu z was będzie bardzo zadowolonych ze swoich nowych ścieżek kariery i oczekujemy z niecierpliwością, aby wyjaśnić wam więcej, gdy tylko nadejdzie na to pora. Do tego czasu, prosimy, zacznijcie myśleć o zmianie waszej kariery i być może również o zmianie miejsca zamieszkania, jako że nasze projekty będą miały miejsce w różnych częściach świata i będziecie mieć dzięki temu możliwość zmiany miejsca rezydowania, jeśli takie będzie wasze życzenie. Wielu z was żyje aktualnie w miejscach, których wcale nie chce mieszkać, ale jesteście tam ze względu na różne powody, stąd chcielibyśmy żebyście mieli świadomość, że zmiana miejsca będzie możliwa w nadchodzących dniach. Widzimy wielu, którzy wskoczą w tę okazję, aby żyć gdzieś indziej i widzimy wielu wykorzystujących tą szansę.

Wielu z was wkrótce stanie się nowymi członkami Galaktycznej Federacji Światła, a niektórzy z was już nimi są. Pragniemy was poinformować, że kariera związana z nami jest ruchomej natury, jako że nasze statki posiadają możliwości podróżowania ku odległemu końcowi tego wszechświata i z powrotem. Podróżowaliśmy tak bardzo często i będziemy to robić nadal, w służbie innym ludziom i planetom we wszystkich galaktykach.

Zainwestowaliśmy wiele długich lat na zaplanowanie i jeszcze więcej na realizację tej operacji i nie pozwolimy niczemu i nikomu zagrozić naszej misji i jej sukcesowi. Wielu z was jest naszymi nowymi członkami załogi w terenie i zapewniamy was w tym czasie, że zajmujemy się wami i chronimy was z całą mocą naszych umiejętności. Prosimy, abyście nie pozwolili myślom o odwecie z rąk Ciemnych wpłynąć na was i na realizację waszych zadań w rozprzestrzenianiu informacji i waszego światła tak daleko jak tylko się da. To jest właśnie to, po co tutaj przybyliście, i prosimy was o wykonywanie waszej misji, do której tak ciężko się przygotowywaliście. Widzimy, że wielu z was nie robi nic innego i dziękujemy wam za to ponownie, za waszą odwagę i ogromne starania, aby wytrwać w obliczu niebezpieczeństwa i ośmieszenia.

Wszystkie wasze wysiłki opłacą się i dzięki temu cały wasz świat skorzysta ogromnie. Nic z tego nie byłoby możliwe bez waszej pomocy. Ponownie dziękujemy wam za szczere wysiłki i informujemy, że zakończenie tego trudnego etapu jest w zasięgu ręki, a kolejny etap będzie z pewnością bardziej przyjemny i satysfakcjonujący.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła

(Pozostała część dzisiejszej wiadomości była natury osobistej, jednak postanowiłem podzielić się nią tutaj, jako że uważam, że wielu z was może uznać tą dyskusję za wartościową)

My, Galaktyczna Federacja Światła prosimy w tym czasie o waszą współpracę i pomoc w lepszym zrozumieniu waszych procesów myślowych, jako że idziemy przed siebie ku waszemu Wzniesieniu. Będzie to sukces dzięki naszej wspólnej pracy, z uwagi na to, że odczytujemy procesy myślowe tych, którzy czytają nasze wiadomości, które dzielimy z wami przez nasze kanały. Jest to jedyna droga aby osiągnąć nasze cele, a jest to bardzo istotne w tym czasie, abyśmy zrozumieli lepiej ludzki umysł i naturę ludzkiego kolektywu, jednocześnie rozumiejąc też indywidualne zachowania.

Wiele informacji było i nadal jest pobieranych poprzez ten proces, dlatego prosimy o waszą dalszą współpracę w tej kwestii. Prosimy o pozwolenie w dalszym dzieleniu się naszymi słowami poprzez ten kanał, jako, że jest jeszcze wiele do osiągnięcia. Ostatnio nasze wiadomości zyskują na obszerności, ale jest to z naszego punktu widzenia konieczne do osiągnięcia celów. Prosimy i jeszcze odrobinę współpracy, jako że zbliżamy się coraz bardziej do dnia, w którym będziemy mogli komunikować się z ludzkością bardziej osobiście, a służba naszych kanałów nie będzie już dłużej konieczna.

My, z Oddziałów Galaktycznych dziękujemy za waszą pomoc w tym procesie i chcemy abyście wiedzieli, że wasza praca jest ogromnie doceniana.


Przekaz przez Grega GilesPrzetłumaczyli Sandra
 

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish