Followers

Google+ Followers

Sunday, 18 March 2012

Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 18.03.2012


Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 18.03.2012Gwarantuję wam, że zamierzamy zwiększyć ilość i jakość obserwacji naszych statków. Możecie liczyć na te procedery, jako, że my również czujemy, że jest to istotne, aby ludzie w waszym świecie zaczęli dostrzegać nas przed oficjalnym, ogłaszanym Ujawnieniem. Zobaczycie nas na waszym niebie wokół planety. Ponadto zwiększymy liczbę obserwacji na terenie USA, gdyż jest to ważny obszar w waszym świecie, na którym trzeba się w tym czasie skupić.Prosimy was wszystkich o dzielenie się i rozpowszechnianie filmów i zdjęć jako dowodów tych obserwacji poprzez internet, gdyż rozbudzi to w ludziach ciekawość na temat tego co dzieje się na waszym niebie. Mogą oni szukać odpowiedzi, a kiedy tak będzie, będą mięli możliwość poznania o wiele większej ilości informacji na temat tego co naprawdę dzieje się wokół nich. Kontynuujcie waszą służbę jako źródło odpowiedzi dla tych osób poprzez dzielenie się tym, czego się nauczyliście o tym do kogo należą owe statki i jaki jest powód ich obecności. Ważnym jest, aby te osoby zrozumiały, że jesteśmy tutaj nie po to, aby konkurować, ale po to, żeby pomóc wam w wielu koniecznych zmianach, które sprawią, że wasze Wzniesienie będzie tak łatwe i gładkie jak to tylko możliwe. To jest powód dla którego tutaj jesteśmy i wasze słowa dowiodą swojej prawdziwości, gdy tylko będziemy mogli rozpocząć nasze wspólne projekty.

Nie będziecie musieli długo czekać, aby to wszystko zostało potwierdzone, a zwiększona liczba obserwacji naszych statków da wam dobrą podstawę pod dyskusje o nas i o waszej przyszłości jako społeczeństwo. Te zmiany o których mówiliśmy są przygotowane do rozpoczęcia i jest to również ten czas, w którym ludzie w waszym świecie zaczynają się budzić na to co się dzieje wokół nich. Pragniemy, aby te przemiany przebiegały jak najłatwiej, a to wszystko zaczyna się wraz z adekwatną, wcześniejszą zapowiedzią tych wydarzeń. Naszą intencją nie jest straszyć kogokolwiek, stąd będziemy postępować powoli i tak delikatnie jak to możliwe, jednakże czas ucieka i musimy trzymać się harmonogramu. Te wydarzenia wybudzą wielu ludzi ze snu, nie ma innej drogi, i ponownie, jesteście wzywani, aby być głosem spokoju i świadomej otuchy. To będzie wasze kolejne zadanie do wykonania i wraz z postępem działań po naszej stronie w naszej wspólnej misji, wy także będziecie działać w kolejnym obszarze po waszej stronie. Niedługo nasze zadania będą takie same, gdy tylko rozpoczniemy bardziej osobistą współpracę.

Wypatrujcie zwiększonej liczby i jakości obserwacji naszych statków na waszym niebie jako znaku, że rozpoczęła się ta faza naszej operacji. Chcemy nadmienić, że niektóre z tych obserwacji będą bardzo ekscytujące i będzie się o nich mówiło na całym świecie. Będzie to zabawny czas dla nas wszystkich i mamy nadzieje, że te wydarzenia sprawią wam tyle radości co nam. Jest to wasz czas, aby błyszczeć, gdyż tak wielu będzie szukało odpowiedzi i jest to dobra okazja, aby dobrze wykorzystać wszystko co wiecie na temat tego co się dzieje i dokąd prowadzą te obserwacje.

Te obserwacje wywołają spore zamieszanie i pragniemy, abyście dalej mieszali tą miksturę, gdyż wynik będzie tym czego wszyscy pragniemy od długiego czasu. Bardzo trudno będzie dla kogokolwiek zakwestionować te obserwacje, a naszą intencją jest uzbroić was w amunicję potrzebną do dzielenia się z innymi wszystkim co wiecie, co podniesie kolektywną świadomość waszego świata. Jesteście naszym wojskiem na linii frontu i otrzymacie teraz całe wsparcie sił powietrznych dla poszerzenia tych linii.

Nie pozwólcie, aby waszym umysłem zawładnęły wątpliwości, jakoby statki które ujrzycie na niebie nie należały do nas. My, Galaktyczna Federacja Światła, mam kontrolę nad waszą atmosferą i tylko nasze statki będziecie mogli zobaczyć. Nie zwracajcie uwagi na tych, którzy propagują strach i dezinformację na temat obserwacji naszych statków, gdyż Kabał nie ma nic ponad kilka kłamstw, które chce sprzedać. To jest stan do którego zostali zredukowani i jeśli wy odniesiecie sukces w pozbawieniu ich tej resztki, nic im już więcej nie pozostanie i będą skończeni. I jest to coś czego pragną obie strony.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła


Przekaz przez Grega GilesPrzetłumaczyli Sandra
 

prglogow.gif (8198 bytes)


Notyfikacja PRG dla Mediów  - Petycja o Ujawnienie II
Każdy z każdego kraju będą może podpisać tę petycję http://wh.gov/8wh 

Read more

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish