Followers

Google+ Followers

Wednesday, 7 March 2012

06.03.2012


Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 6.03.2012Wasza planeta zostanie oczyszczona ze wszystkich resztek pozostałych z waszych trójwymiarowych doświadczeń. Stoi ona na progu odrodzenia, od traw po niebo, od dna oceanów aż po szczyty gór. Nic co stare nie utrzyma się, gdyż są to niskie wibracje, które są aspektami waszej przeszłości. Wy również odrodzicie się na nowo i również w was nie pozostanie żaden aspekt niższych wibracji. Wszystko co będzie istnieć w waszym nowym świecie będzie z wibracji wyższych wymiarów. Doświadczycie świeżego startu i wszystko wokół was będzie nowe. Otrzymacie nowe place zabaw i nowe miejsca pracy. Inny zestaw parametrów będzie regulował wasz fizyczny świat, tak jak i inny zestaw reguł będzie ustanowiony dla funkcjonowania waszej cywilizacji. Wszystko zostanie usprawnione i wszystko co otrzymacie będzie aktualizacją waszych bieżących doświadczeń.To jest wasz nowy dom. Jesteście zachęcani do jego uszanowania jak i do wzięcia udziału we wspólnych wysiłkach na rzecz utrzymania nowego świata w idealnym stanie, takim jakim go zastaniecie. To jest wasz świat i możecie z nim zrobić wszystko co chcecie, jednakże tak jak już wspomnieliśmy, nie będzie pozwolenia na ponowne szkody wyrządzone planecie poprzez wasze trójwymiarowe doświadczenia.

Dostępne będą dla was nowe sposoby podróżowania po waszym świecie i będziecie mogli z łatwością podróżować wszędzie gdzie zapragniecie, wolni, bez żadnych restrykcji narzuconych wam przez rządy i granice.

Bariery językowe również zostaną przełamane, gdy przedstawimy wam nowe metody komunikacji, dzięki którym będziecie mogli porozumiewać się z każdym, bez względu na to z jakiej części świata pochodzi. Jest wiele zachwycających niespodzianek przygotowanych dla was, a to tylko kilka z nich. Wasz nowy świat będzie arcydziełem projektowym ifunkcjonalnym, i będzie wasz aby się nim cieszyć i pielęgnować podczas waszego Wzniesienia w wyższe sfery możliwości.

Jednak zanim to wszystko będzie wasze, jest jeszcze dużo pracy, którą trzeba wykonać, tutaj na tej trójwymiarowej Ziemi. Wspólnie musimy oczyścić drogę do waszego nowego świata i tak jak zawsze to podkreślamy, to jest wasz świat i to do was należy działanie i zajęcie się tymi sprawami. My jesteśmy tu tylko aby wam pomóc i jesteśmy bardzo chętni i szczęśliwi mogąc to zrobić. Jedną z pilnych spraw, którymi trzeba się zająć jest usunięcie tych, którzy pragnęliby powstrzymać was przed osiągnięciem Wzniesienia. Oni pragną utrzymać was dokładnie tam gdzie jesteście, zamknięci w trzech wymiarach więziennej planety. Wielu z was rozumie co trzeba zrobić i my jesteśmy tutaj żeby pomóc wam w tych przedsięwzięciach. Traktujcie nas jak starszych braci, którzy przybywają na pomoc, jeśli na placu zabaw jakiś łobuz wam dokucza. Traktujemy was jak członków rodziny i oczywiście, że nie chcielibyśmy aby ktokolwiek dłużej was prześladował. Pomagamy w zakończeniu tego poprzez wsparcie dla
waszych Ziemskich sojuszników, którzy włożyli wiele pracy w przygotowanie legalnych procesów przeciwko tylu członkom zbrodniczego Kabała i ich współpracowników, ilu tylko się dało. Dodatkowe imiona są wpisywane do ich listy poszukiwanych codziennie i jesteśmy bardzo zadowoleni patrząc z naszego punktu widzenia.

Wkrótce, te aresztowania będą nadawane poprzez wiele placówek medialnych i jesteśmy zachwyceni wysiłkami wkładanymi przez wielu Lighworkerów dla oczyszczenia drogi dla tych ogłoszeń poprzez rozprzestrzenianie informacji o tych aresztowaniach i o tym jakie ma to znaczenie dla ludzi w waszym świecie. Jesteśmy ośmieleni tym jak te rewelacje zostaną przez wielu z was odebrane i pragniemy także powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni jak wielu w waszym świecie zrozumie natychmiast, że te aresztowania są tym co było bardzo potrzebne, aby rozpocząć leczenie choroby, która toczy wasze społeczeństwo.

Pragniemy nadal widzieć was wszystkich rozprzestrzeniających informacje, gdyż tworzy to falę ekscytacji i oczekiwania, i właśnie to jest konieczne, wedle naszych odczuć, aby poprowadzić ludzi do kolejnego etapu nagłego rozwoju, i jest to wasze ponowne zapoznanie się z waszymi starszymi braćmi i siostrami, którzy dziś "chronią wasze tyły". Z ogromną chęcią poznamy tak wielu z was i jak już wiecie, w nadchodzących dniach będziemy pracować z wieloma bardziej osobiście. Czeka nas jeszcze wiele pracy, jak tylko Ci, którzy wciąż chcą nam przeszkodzić w naszych wspólnych wysiłkach zostaną usunięci z waszego społeczeństwa, dzięki czemu nie będzie tworzyć żadnych więcej komplikacji.

Macie wielu sprzymierzeńców w waszej wielkiej ludzkiej rodzinie i dziś, ze względów bezpieczeństwa i dla sukcesu w zakończeniu pewnych konkretnych zadań, nie zdradzimy wam imion tych mężczyzn i kobiet. Gdy nadejdzie czas aresztowań członków zbrodniczego Kabała, zostaną wam oni przedstawieni i czujemy, że wielu z was będzie bardzo zaskoczonych, tym jak wielu przyjaciół tak naprawdę posiadacie.

Przez tak długi czas Ciemni rządzili waszym światem stalową pięścią, a ich ramię sięgnęło daleko i głęboko. Dla wielu z was zdawać by się mogło, że wasz świat był pełen mężczyzn i kobiet zatopionych w ciemności, a tych ze światła było ledwie kilku, porozrzucanych daleko od siebie. To nigdy nie była główna sprawa, jakkolwiek, wkrótce zobaczycie na własne oczy, że światło zawsze sięgało daleko poza ciemność na tej planecie.

Pomóżcie waszym braciom i siostrom ze światła wyłuskać tych kilku Ciemnych, którzy umiejscowili się w swoich pozycjach władzy. Pomóżcie podważyć ich z ich pozycji i przewieźć ich tam gdzie mogą zostać ociosani po czym ponownie odzyskać możliwość wstąpienia w społeczeństwa tego wszechświata. Właśnie taki jest przewidziany plan dla Ciemnych, gdyż nie można im pozwolić dłużej swobodnie spacerować w waszym świecie, zwłaszcza iż nie okazali żadnych skłonności ku pełnoprawnemu i cywilizowanemu zachowaniu. Dlatego też muszą zostać usunięci, a wielu waszych sojuszników na Ziemi dopilnuje aby to się stało. Będziemy informować was na bieżąco o tych wydarzeniach i zachęcamy abyście monitorowali wasze placówki medialne na pojawiające się przecieki tych wydarzeń, jak i również dla przełomowych wiadomości. Zapewniamy, że nie zawiedziecie się.

Pamiętajcie, aby zawsze być tam dla waszych braci i sióstr, którzy mogą ulec strachowi na wieść o tych aresztowaniach, których ilość będzie znaczna i wielu będzie wstrząśniętych na wieści o tym co naprawdę działo się wokół nich. Pomóżcie im zrozumieć, że wszystko jest w porządku i że te aresztowania są konieczne aby wasz świat wrócił na właściwy tor, że jest wolny i może wzrastać, tak jak powinien był zawsze.

Niemniej, wasza praca w tej kwestii nie zakończy się wraz z aresztowaniami, zwłaszcza, że czeka was rozpoczęcie radykalnych zmian i to właśnie tutaj widzimy ogromne liczby tych, którzy będą zmieszani i przerażeni. Bądźcie tak wyrozumiali dla tych dusz jak tylko możecie, pamiętając, że nie każdy z was podąża tą samą ścieżką. Niektórzy z was kroczyli już wcześniej podobną drogą, a inni nie. Jesteśmy niezwykle uradowani widząc wielu z was przychodzących w tym czasie z pomocą innym i widzimy te bratnie i siostrzane więzi zacieśniające się i prowadzące was przez drzwi waszego nowego domu.

Właśnie tak będzie w waszym nowym świecie i jesteśmy bardzo podniesieni na duchu widząc jak możecie się nawzajem traktować i że jesteście tam dla siebie nawzajem w czasach potrzeby. Tak jak wam to opisaliśmy, wasz nowy świat będzie rajem, ale nie tylko przez wzgląd na naturalne otoczenie, ale również w kwestii waszych wzajemnych kontaktów i będzie to najpiękniejszy widok jaki można ujrzeć. Kontynuujcie i nadal budujcie te mosty pomiędzy sobą, a one zaprowadzą was do możliwości o których wam
się nie śniło.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją ŚwiatłaPrzekaz przez Grega GilesPrzetłumaczyli Sandra
 

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish