Followers

Google+ Followers

Thursday, 15 March 2012

Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 15.03.2012


Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 15.03.2012

 


Liczba 144 jest podawana w różnych okolicznościach, a my tym razem chcielibyśmy wyjaśnić właściwości tej energii.  Liczba 144 odnosi się do właściwości energii o wyższej częstotliwości strukturalnej. Liczba ta jest elementem budulca dla struktury i formy charakterystycznej dla wyższego wymiaru, i w oparciu o tę liczbę będzie zaprojektowany i zbudowany wasz nowy dom.Znaczna część tego Wszechświata została stworzona w oparciu o systemy matematyczne, podobnie jak wasz obecny świat. Wasz obecny świat jest produktem niższej matematycznej formuły wymiarowej, a wasze tutejsze doświadczenia są bezpośrednim rezultatem tego równania. Obecnie struktura matematyczna waszego świata zmienia się, zanikając i jest rekonstruowana poprzez zastosowanie wyższej formuły matematycznej. W rezultacie zaczniecie doświadczać stanów charakterystycznych dla wyższego wymiaru, a będą one opierać się na tej liczbie 144 i towarzyszącym jej energiom. Oto dlaczego często obecnie widzicie tę liczbę, a widzenie i rozpoznawanie jej będzie wam pomagać podczas procesu odbudowy.

Wiele jest liczb, które wielu z was zaczęło dostrzegać podczas waszego przebudzania się, a liczba 144 jest tylko jedną z nich. Każda liczba, na którą zwracacie uwagę, posiada unikalną częstotliwość i wraz z tym unikalne esencje, charakterystykę i moce. Każda liczba jest celowo zakodowana we wnętrzu jednostki oraz w rzeczywistości zbiorowej, aby działała jako przyczyna sprawcza dla podźwignięcia, odbudowania i waszego powrotu do pełnej świadomości. Liczby te zostały rozmieszczone strategicznie, aby pozwoliło to wielkiej liczbie was widzieć je i czerpać z nich jak największe korzyści w tym ważnym okresie waszej historii. Liczby te będą wam pomagać, abyście ukształtowali siebie i wasz nowy świat, abyście przyjęli kształt tego, czym jesteście jako jednostki oraz wasz nowy świat jako wyraz waszego zbiorowego pragnienia.

Te formuły matematyczne pochodzą ze starożytności i są święte, ponieważ stanowią one podstawowy element budulca formy i struktury i mogą być używane do tworzenia wszechświatów, jak również indywidualnych dusz. Wiedza o tych świętych liczbach znajduje się w posiadaniu kilku świętych z waszej planety, jak również – świętych stowarzyszeń, i te liczby często można odkryć w ramach badań archeologicznych jako ukryte w budowlach starożytnych, a nawet w nowoczesnych budowlach. Tajemnice tych monumentów i budowli, jak również cała wiedza o tych świętych liczbach, będzie wam wyjawiona w ciągu nadchodzących dni, kiedy nie będzie już przed wami żadnych tajemnic i cała wiedza, którą chcielibyście posiąść, będzie dla was dostępna. Jest ona częścią nowej matematycznej struktury waszej egzystencji. Wszystko zostanie wam udostępnione i nie będziecie już nigdy cierpieć z powodu tych ograniczających cech waszej obecnej struktury matematycznej.

Waszym nowym projektem matematycznym będzie dom niewiarygodnie piękny, wolność i dostatek, a wasze nowe ciała będą narzędziami doskonałymi, które umożliwią wam doświadczanie waszej nowej kreacji nieobarczonej przez ograniczenia i przymusy waszych obecnych fizycznych naczyń. Wasze nowe ciała nie będą niszczały z wiekiem i pozostaną wolne od chorób i dolegliwości, dając wam wolność doświadczania bez ograniczeń waszego nowego domu. Będziecie poinstruowani, jak prawidłowo utrzymywać wasze nowe, wyższo-wymiarowe naczynia i zostaną wam przedstawione zaawansowane technologie, które pozwolą wam w pełni utrzymywać wasze nowe ciała w nienaruszonej kondycji i doskonale funkcjonujące.

Wasze nowe ciała mają być darami dla was od Stwórcy i nie możemy się doczekać chwili, gdy będziemy asystować przy tym, jak będziecie nimi obdarowani. Jak powiedzieliśmy, wszystkie te dary, które otrzymacie, nie są darami od nas, lecz darami od Stwórcy, i na mocy rozporządzenia my, z wyższych poziomów rzeczywistości, pomagamy wam na swój sposób uczynić to możliwym. Dary te spoczęły na nas w naszej przeszłości i zostały nam wręczone przez innych, którzy w ten sam sposób pomagali nam w tworzeniu. Pozwólcie, że podzielimy się z wami tymi błogosławieństwami, tak samo jak dzielone one były z nami, ponieważ jest to sposób charakterystyczny dla tego wszechświata, nigdy nie kończący się w swojej rozległości, swoim pięknie i w swej obfitości.

Niezależnie od tego, na jakiej wysokości w niebiosach znajdujemy się, zawsze będziemy blisko was, jako wasi przewodnicy i ochraniający was. Nigdy nie będziecie osamotnieni w swoich podróżach, niezależnie od tego, jak długo będą one trwały i co będziecie musieli wytrzymać dla waszego postępu. Przychodzimy teraz do was, by ponownie się zjednoczyć; nie spotykamy się po raz pierwszy. Prosimy, róbcie, co możecie, by inni zrozumieli to, ponieważ bardzo im to ułatwi pokonanie swych obaw i zaakceptowanie nas. Jesteśmy waszymi rodzinami, nie cudzoziemcami. Jesteśmy waszymi przyjaciółmi, nie waszymi wrogami. Jesteśmy tu po to, by wam pomagać, a nie podbić was. Wszyscy zrozumieją to i wszyscy dowiedzą się, że ich obawy są nieuzasadnione. Stanie się to w taki sposób, w jaki musi się stać dla waszej korzyści.

Jest to bardzo ważne dla ludzi z waszego świata, aby zaakceptowali was. Przychodzimy z misją pomagania wam w tym okresie waszej historii, który postawi przed wami wiele wyzwań. Wiemy, co was czeka. Wielu z was nie widzi jeszcze tego, co my widzimy jasno. Wiemy, co należy zrobić i mamy narzędzia i doświadczenie niezbędne do wykonania tego zadania. Pozwólcie, abyśmy podzielili się z wami tym, co mamy. Pokonanie waszych obaw przed nami i zezwolenie nam na pomaganie wam będzie z wielką korzyścią dla waszego świata i jesteśmy pełni zapału i szczęśliwi, że służymy w ten sposób.

Zbliża się czas na to, abyśmy przedstawili się wam. Musimy wkrótce rozpocząć wiele naszych projektów i niektóre z nich są całkiem zawiłe i skomplikowane. Projekty te wymagają ukończenia do czasu waszego wzniesienia i w miarę jak podążacie do przodu, czas, jaki mamy do wykorzystania, by ukończyć naszą pracę, biegnie bardzo szybko i gwałtownie się kurczy. Kiedy otrzymamy wstęp, będziemy pracować bardzo szybko, ponieważ nie będzie czasu, by go marnować na bezczynne siedzenie.

Będziemy rekrutować wielu z was, jako potrzebnych do pomocy przy tych wielkich zadaniach, a wasze sesje treningowe również ruszą do przodu błyskawicznie. Oto dlaczego prosimy was, abyście pozostawali bystrzy i skupieni. Wkrótce będziecie wezwani do służby i będzie się od was oczekiwać, że dacie z siebie wszystko i dotrzecie do swojego największego potencjału jako członkowie Galaktycznej Federacji Światła.

Przekaz przez Grega GilesPrzetłumaczyła Anna Bogusz-Dobrowolska
 

prglogow.gif (8198 bytes)


Notyfikacja PRG dla Mediów  - Petycja o Ujawnienie II
Każdy z każdego kraju będą może podpisać tę petycję http://wh.gov/8wh 

Read more

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish