Followers

Google+ Followers

Wednesday, 21 March 2012

Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 17.03.2012


Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 17.03.2012

 


Poprzez wiele waszych inkarnacji, byliście przyciągani i popychani w kierunku innych dusz o podobnej do waszej wibracji. Dziś jest to tak samo prawdziwe jak zawsze i w tym czasie wielu z was kieruje się ku duszom o podobnej lub wyższej wibracji. Możecie to nazwać Prawem Przyciągania. Pozwólcie właściwościom tego prawa kierować wami i motywować w kierunku tych, których poziom wibracji jest najbardziej zbliżony do waszego. W nadchodzących dniach, wielu z as będzie się spotykało i gromadziło właśnie dlatego, że będziecie do siebie przyciągani. Jest ku temu wiele powodów, które zrozumiecie lepiej w swoim czasie. Jeśli dzisiaj czujecie się odpychani lub przyciągani w konkretnym kierunku, idźcie za tym i pozwólcie tym niewidzialnym siłom waszej rzeczywistości chwycić was i dostarczyć tam, gdzie macie się znaleźć. Widzimy wielu z was robiących właśnie to i jesteśmy bardzo uradowani widząc, że tak wielu z was, którzy powinni być razem w tym czasie, łączy się ze sobą nawzajem na tak wiele sposobów. Kroczcie dalej tą ścieżką, a zaprowadzi was ona do innych osób i sytuacji, które będą dla was bardzo korzystne na tym etapie waszej podróży.Jest wiele pracy do wykonania, a wasze życia ulegną zmianie, gdy rozpoczniemy wdrażanie wielu zmian dla waszego społeczeństwa. Łączenie się z tymi o podobnych umysłach i z którymi będziecie pracować wspólnie poprzez te ostatnie dni przed Wzniesieniem będą niezwykle ważne dla osiągnięcia naszych wspólnych celów. Odnajdujcie te osoby. Pozwólcie, aby prawo przyciągania zadziałało dla was i poprowadziło was na nowe tereny, ku nowym przyjaciołom i kontaktom. Jest wiele zmian i wiele niespodzianek przyszykowanych dla was i wielu z was będzie musiało opuścić swoje wygodne przestrzenie, aby dotrzeć do nowych miejsc. Gdy tam dotrzecie, odnajdziecie innych, którzy również zostali tam skierowani i którzy oczekiwali na wasze przybycie.

Czas tych zjazdów będzie czasem pracy, a jest wiele zadań przed nami, którym trzeba podołać. Tymi zadaniami zdecydowanie lepiej mogą zająć się zespoły, które już pracowały razem w przeszłości, a my będziemy zbierać te zespoły razem, abyście mogli sprostać nowym wyzwaniom pojawiającym się na Ziemi w tych czasach potrzeby. Wielu z was rozpozna swoich starych przyjaciół i towarzyszy, a my będziemy wam towarzyszyć w tych ponownych zapoznaniach i przy wznowieniu waszych karier z Galaktyczną Federacją Światła.

Wielu z was jest obdarzonych wyjątkowymi umiejętnościami i talentami, i zostaną wam one przywrócone, abyście mogli dodać wasze doświadczenie do nowych wyzwań, które przed wami staną. Wszyscy zostaliście tutaj sprowadzeni nie bez powodu i jesteście na progu poznania tych powodów. Wspólnie podołamy każdej przeszkodzie leżącej przed nami i oczyścimy ścieżkę prowadzącą ludzkość ku Wzniesieniu. Właśnie dlatego tu jesteście i jest to czas, w którym połączymy, zreformujemy nasze zespoły i zrobimy to w czym jesteśmy najlepsi.

Do dziś, wszyscy pracowaliśmy osobno, na różne sposoby, w służbie ludzkości i nadszedł czas na zsynchronizowanie naszych wysiłków, zwłaszcza, że nasza moc jest o wiele większa jako kolektywu, niż jako pojedynczej jednostki. Będziecie ponownie świadkami mocy kolektywu, gdy zaczniemy naszą współpracę jako jedność ku wspólnym celom. Bądźcie w pogotowiu i przygotowani na zmiany w waszych życiach, gdyż one nadchodzą, i pragniemy abyście wszyscy byli na to przygotowani w najlepszy możliwy sposób. Z wieloma z was będziemy się kontaktować w taki czy inny sposób, gdy nadejdzie czas na rozpoczęcie naszej współpracy. Monitorujemy wasz internet i wasze portale społecznościowe, i mamy już dobre koncepcje na to z kim chcielibyśmy pracować w tym czasie. Oczyśćcie umysł, stojąc mocno na ziemi. Już prawie czas, aby załączyć kolejne fazy operacji.

Te fazy pociągną za sobą wielu z was jako ambasadorów Ziemi. Następnie zostaniecie poproszeni o zabranie na Ziemię dowodów naszego istnienia. Będzie to Ujawnienie od dawna przewidywane i poddawane dyskusjom. Tak to się będzie odbywać i jest to kluczowy krok dla sukcesu w zwieńczeniu naszej misji tutaj. Prosimy, abyście w tej części misji byli maksymalnie skoncentrowani i dali z siebie najszczerszy wysiłek, gdyż wiele zależy od tej części całej operacji, a jej sukces przyniesie wiele wspaniałych korzyści ludziom na tej planecie, i to właśnie dlatego tutaj jesteśmy.

Mamy wiele pracy przed sobą i niewiele czasu na jej wykonanie. Dużą przeszkodą, którą trzeba usunąć jest nasze przedstawienie się ludziom w tym świecie, którzy mogą sobie nawet nie zdawać sprawy z naszego istnienia. Wiedza o nas pozwoli nam na bardziej swobodne i otwarte działanie przy wielu naszych projektach i ułatwi to znacznie wiele przewidywanych problemów, które by się pojawiły, gdybyśmy zaczęli podróżować po waszym świecie bez zapowiedzi.

Wielu z was ukazuje swoje talenty, które czynią was wartymi zostania ambasadorami. Czynimy nasze finalne wybory do tej ważnej roli. Ci, którzy, w naszym odczuciu, najlepiej się nadają do tego zadania zostaną poinformowani i poinstruowani o dalszych działaniach. Wy, oczywiście, będziecie mieć wolność wyboru, czy chcecie się tego zadania podjąć, i będziecie mieć dostateczną ilość czasu, po tym, jak dowiecie się czego dokładnie będzie to wymagało od was, na podjęcie decyzji czy chcecie wziąć w tym udział. Jeśli odmówicie, nadal będzie wiele innych dostępnych dla was pozycji, w których być może będziecie się czuć wygodniej. To również zostanie wam wyjaśnione w odpowiednim czasie i nie ma powodów, żeby czuć jakikolwiek nacisk w zaakceptowaniu którejkolwiek pozycji, zwłaszcza, że będzie wiele dostępnych możliwości. Prosimy was, abyście nie śpieszyli się i przemyśleli dobrze wasze opcje, gdyż pragniemy abyście czuli się komfortowo na wybranych przez was pozycjach. W przyszłości pojawią 
się możliwości zmiany pozycji, jednakże na ten moment, jako, że czas nad goni, musimy dążyć do efektywności w wyborze i rozmieszczeniu personelu.


Wielu z was jest już doświadczonych na konkretnych pozycjach i będziecie nakierowywani na nie, gdy zaczniemy naszą współpracę ponownie. Będzie to wielka radość, gdy będziemy mogli zacząć pracować z naszymi starymi przyjaciółmi i oczekujemy z radością na te wydarzenia. Będziemy z wami w kontakcie niebawem, do tego czasu, wszystkiego dobrego.

Jesteśmy waszymi przyjaciółmi z Galaktycznej Federacji Światła


Przekaz przez Grega GilesPrzetłumaczyli Sandra
 

prglogow.gif (8198 bytes)


Notyfikacja PRG dla Mediów  - Petycja o Ujawnienie II
Każdy z każdego kraju będą może podpisać tę petycję http://wh.gov/8wh 

Read more

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish