Followers

Google+ Followers

Thursday, 15 March 2012

Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 12.03.2012


Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 12.03.2012

 


Posiadacie siłę aby wytrwać, a wiara jest tym czego musicie szukać, aby się teraz utrzymać. Trzymajcie się swoich przekonań, nie pozwólcie sobie na zejście z obranej drogi, a to zabierze was poza wszelkie limity, które was dzisiaj wiążą. Wasza podróż była długa i wielokrotnie zmienialiście kierunek drogi, ale zawsze potrafiliście odnaleźć centralną ścieżkę, która prowadzi do światła. Podążajcie tą ścieżką, a zabierze was ona tam, dokąd chcecie iść. Jest wiele przeszkód i wielu ludzi, którzy umiejscowili te przeszkody przed wami. Waszym zadaniem jest dostrzec te bariery i znaleźć drogę, która pozwoli wam je pokonać bez zbytniego zboczenia z kursu. Dziś jest jeszcze wiele przeszkód na waszej drodze do Wzniesienia i pomimo że ta droga jest dość krótka, nadal czeka na was wiele wyzwań w tym okresie. Niektóre z tych prób będą waszymi największymi wyzwaniami w tym, jak i we wszystkich poprzednich inkarnacjach. Wiemy, że możecie im podołać i wspólnie uda nam się to zrobić, zwłaszcza, że jesteśmy tutaj aby wam pomóc w każdy możliwy sposób. Właśnie po to przybyliśmy, nie ma innego powodu. Jednym z wyzwań dla wielu z was w tym czasie, będzie odnalezienie zrozumienia tej sytuacji i pokonanie strachu, który odczuwacie względem nas i powodu naszej obecności. Wiele zależy od waszych umiejętności współpracy ze sobą nawzajem i to od was zależy także jak szybko przezwyciężycie strach, pozostawicie za sobą wątpliwości i brak zaufania, i ujrzycie nas nie jako inwazję, ale jako waszą rodzinę, którą w rzeczy samej jesteśmy.

Wiele zadań stoi przed nami, którym musimy podołać wspólnie. Widzimy, że wielu z was, którzy doszli do zrozumienia kim jesteśmy, jest skłonnych nas zaakceptować, a to rozgrzewa nasze serca i podnosi nas na duchu. Prosimy tych, którzy byli w stanie osiągnąć to zrozumienie, aby pomagali innym dojrzeć nasze prawdziwe intencje i powody naszej obecności. Pomóżcie im zobaczyć, że w tym wszechświecie wszystkie Istoty przybywają na pomoc tym w potrzebie. Separacja i odłączenie, których doświadczyła ludzkość przez długi czas poprzez historię i których doświadcza także dziś, są ledwie iluzją waszej trójwymiarowej podróży i nie ma żadnych realnych podstaw.

Tak jak powiedzieliśmy, wasza kolektywna rzeczywistość jest na progu transformacji i większość z tego co rozumiecie jako normy, rozpłynie się robiąc miejsce dla waszej nowej rzeczywistości. Będzie to wielkie wyzwanie dla wielu z was, ale tak jak mówiliśmy, będzie to jedno wyzwanie z wielu. Podołanie tej próbie pomoże wam podołać wielu innym, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc wam w ukończeniu wielu zadań, jednakże nie możemy tego zrobić dopóki wy nie znajdziecie drogi na podołanie próbie strachu.

Mówiliśmy wiele o strachu i o tym jak szkodliwy może być dla was, zarówno jako kolektywu jak i indywidualnie, i powinno być teraz dla was jasne jak strach odgrywa kluczową rolę w wielu sytuacjach w tym czasie. Gdyby nie ten strach, który każe wam bać się nas i nie ufać nam tak bardzo, bylibyśmy już pomiędzy wami, pracując razem nad zakończeniem wielu ważnych zadań o których mówiliśmy. Zegar tyka i musimy ruszać. To od was jako kolektywu zależy znalezienie zaufania do nas w waszych serca i ufności w to, że ten wszechświat ma wam wiele do zaoferowania. Nigdy nie twierdziliśmy, że to będzie łatwe. Widzimy to jako ogromne wyzwanie dla waszego społeczeństwa i jest to także wielkie wyzwanie dla naszych Lightworkerów, którzy stoją na linii frontu robiąc co w ich mocy, aby ułożyć te bezpodstawne obawy do snu.

W tym czasie prosimy was, naszych Lighworkerów, abyście wytrwale kontynuowali parcie naprzód i rozsiewali waszą prawdę i światło. Robicie wspaniałe postępy i możemy już dostrzec dzień, w którym będziemy mogli bezpiecznie pracować pośród was. Wielu z was jest już gotowych nas zaakceptować i rozpocząć te wspólne projekty i jest to coś czego i my pragniemy. Gdybyście mogli zobaczyć jakie ogromne postępy zrobiliście od rozpoczęcia zadania informowania waszych braci i siostry o naszej obecności i pokojowych intencjach, bylibyście równie podniesieni na duchu jak my i wiedzielibyście, że ta część waszej misji dobiega końca, i tak w istocie jest. Kontynuujcie swoje wysiłki wiedząc to i pozwólcie aby dało wam to siłę przekonywania do burzenia murów i barier które pojawiają się przed wami. Pokładamy w was nic innego, jak wiarę. Było tak zawsze i zawsze tak będzie.

Gdy będziemy pewni, że w waszym świecie są już położone porządne fundamenty pod zrozumienie nas i dlaczego tutaj jesteśmy, będziemy mogli postępować z naszymi planami Ujawnienia, co zabierze nas to punktu, w którym rozpoczną się bardziej osobiste interakcje z wieloma wybranymi osobami, z którymi rozpoczniemy wiele kluczowych zadań, które umożliwią wam gładkie przejście przez proces Wzniesienia. Widzimy, że wielu z was jest gotowych i chętnych to rozpoczęcia pracy z nami i jesteśmy bardzo uradowani widząc to. Okazujcie nadal swoją wiarę w nas, a rozsieje się to na waszych braci i siostry, którzy, bez waszego przykładu, bali by się nas i naszych intencji. Pozwólcie im zobaczyć, że nie jesteśmy obcymi i że nie ma powodów do obaw. Gdy będziemy mogli rozpocząć naszą współpracę z niektórymi z was, inni będą mogli zobaczyć dowody tej współpracy poprzez konkretne placówki medialne i widzimy, że będzie to miało głęboki wpływ na masową świadomość w waszym świecie. Taki jest plan, i prosimy was abyście kontynuowali tworzenie podstaw, dzięki czemu będziemy mogli sięgnąć do kolejnego ważnego etapu.

Chcielibyśmy rozpocząć początkowe etapy tej części operacji zaraz po ogłoszeniach w mediach, dotyczących aresztowań członków Kabała. Jest to nasza rama czasowa i zwracamy się do was z prośbą o pozostanie w pogotowiu, gdy zaczną napływać informacje o tych aresztowaniach, i abyście byli czujni w obliczu kolejnej fazy naszej operacji. Szczegóły zostaną wam przedstawione w odpowiednim czasie przez nasze kanały i, z czasem, również przez niektóre z waszych mediów. Prosimy abyście nadal dzielili się tymi wiadomościami i informacjami dotyczącymi tych wszystkich wydarzeń, i dziękujemy wam za wasze ogromne wysiłki dla tej sprawy. Wasza praca robi różnicę i chcemy powiedzieć, że już prawie osiągnęliście koniec tej fazy całej operacji i widzimy, że wielu z was naprawdę cieszy się na kolejny etap waszej misji, która jest już tuż przed wami.

Wasz świat z pewnością stanie się bardziej zielony, gdy będziemy mogli rozpocząć nasze wspólne projekty. Mamy wam wiele do zaoferowania i oczekujemy, aby móc was w ten sposób wesprzeć. Tak to się wszystko odbywa w tym wszechświecie, gdzie Istoty i światy z całego kosmosu przybywają na pomoc innym, w czasach potrzeby. Wy jesteście właśnie tymi w potrzebie i wierzymy, że zgodzicie się, że nasza pomoc będzie dla was korzystna. W nadchodzących dniach wszystko stanie się jasne dla tych którzy będą chcieli patrzeć, w jaki sposób możemy was wspierać i czujemy, że w tym czasie zostaniemy ciepło przywitani przez większość waszych ludzi. Pozwólcie, że póki co skoncentrujemy się na zadaniu przed nami, a później będziemy z wami dyskutować co to wszystko za sobą pociąga i ponownie zwracamy uwagę, że czas się powoli kończy i musimy naciskać, aby trzymać się harmonogramu.

Patrząc poza wszystkie wyzwania, które piętrzą się przed wami, widzimy nagrodę za wszystkie wasze wysiłki w postaci pięknej nowej Ziemi, którą będziecie mogli nazywać domem. Umocnieni przez wielką mądrość, którą zdobyliście poprzez wiele inkarnacji, będziecie w stanie wykorzystywać te doświadczenia w waszym nowym życiu i nowym świecie, utrzymując je w bezpieczeństwie przed błędami, które popełniliście w przeszłości. Po to właśnie były te wszystkie doświadczenia, abyście poprzez doświadczanie uczyli się, niekiedy poprzez szorstkie lekcje, a wszystko to w imię kreacji. Już bardzo niebawem wszyscy otrzymacie swoją nagrodę, na którą zasłużyliście, jako że jest to piękna część tego niekończącego się procesu. Otrzymacie nowy dom, dziewiczy i świeży w każdym aspekcie, abyście mogli nadal iść i rozpocząć nowe przygody i nowe lekcje w waszej niekończącej się podróży.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła


Przekaz przez Grega GilesPrzetłumaczyli Sandra
 

prglogow.gif (8198 bytes)


Notyfikacja PRG dla Mediów  - Petycja o Ujawnienie II
Każdy z każdego kraju będą może podpisać tę petycję http://wh.gov/8wh 

Read more

1 comment:

  1. wszystkie przekazy Galaktycznej Federacji Światła przekazane przez Grega Giles są dodatkowo zamieszczane na www.paranormal.pl

    ReplyDelete

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish