Followers

Google+ Followers

Monday, 5 March 2012

25.02.2012


Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 25.02.2012Stojąc ramię w ramię powinniśmy pokonać wszystkie pojawiające się przed nami przeszkody. Nie istnieje nikt ani nic co mogłoby stanąć nam na drodze. Ty, jako trójwymiarowy człowiek, sprostałeś większym wyzwaniom i przeciwnościom niż to, czego doświadczasz dziś, a my wierzymy w Ciebie, w was wszystkich i wiemy, że przebrniecie przez ten ostatni trudny czas waszej wspólnej podróży i wyjdziecie z tego wprost w światło wyższych sfer. To jest wasz cel. Jest to główny powód dla którego inkarnowaliście właśnie teraz i już prawie jesteście na mecie. Nie pozwólcie, aby cokolwiek was spowolniło lub zatrzymało, jako, że nic tak naprawdę nie jest w stanie tego zrobić.Spróbujcie postrzegać wszystko co was spotyka jako wyzwanie, rozmyślnie postawione przed wami i w istocie,właśnie tak sprawa zazwyczaj wygląda. Starajcie się nie patrzeć na wasze problemy z myślą : "Oh, jaki ja biedny, kolejny problem", a zamiast tego dostrzeżcie w tym przeszkodach wyzwanie, któremu podołacie i wyłonicie się po drugiej stronie znacznie silniejsi. Właśnie tak postrzegamy waszą podróż, krok za krokiem, a ta technika wizualizacji może pomóc wielu z was stawiać czoła kolejnym testom waszej woli i determinacji z odnowionym zapałem i męstwem.

Patrząc przed siebie widzimy lepsze dni dla was wszystkich, o wiele lepsze, ale widzimy także dodatkowe wyzwania. Przygotujcie się na obie ewentualności, a przejdziecie przez te wyzwania bezproblemowo. Otrzymywaliście różne wyzwania przez całą waszą długą podróż i byliście zmuszeni, żeby jakoś im sprostać, jednakże otrzymywaliście także pomoc i wsparcie z góry nawet, jeśli ktoś inny z Twojej ludzkiej rodziny był wpisany w ten wysiłek.

Dziś, widzimy wielu z was przychodzących z pomocą waszym braciom i siostrom i jesteśmy uradowani tym pokazem braterskiej i siostrzanej miłości wobec siebie nawzajem. Jakże daleko zaszliście w tak krótkim czasie. Wszyscy posiadacie swoje Gwiezdne Rodziny, które patrzą z podziwem na wasze wysiłki we wzajemnej pomocy w czasach kiedy jest to tak bardzo potrzebne, i są z każdego z osobna bardzo dumni. Będą mogli wyrazić swoje uczucia bezpośrednio w nadchodzących dniach, kiedy nadejdzie ta radosna chwila zasłużonego zjednoczenia. Widzimy jak ten dzień zbliża się szybko, a każdego kolejnego dnia widzimy jak kolejne przeszkody, które nas od siebie oddzielają, zostają usunięte.

Wiele rozwija się za kurtyną i chcielibyśmy podzielić się z wami odrobiną wieści o tym co się dzieje. My, Galaktyczna Federacja Światła, mamy wiele dywizji, których zadaniem jest odszukać i zneutralizować wszelkie wrogie siły, które chcą nam przeszkadzać, podczas gdy my niesiemy pomoc światom takim jak wasz. Właśnie tutaj, w waszym świecie napotkaliśmy potężne siły powietrzne o dużej mocy i wielkości, jednakże nie jest to nic z czym nie mierzylibyśmy się już wcześniej i nic z czym mielibyśmy sobie nie poradzić. Nasze zespoły aktywnie rozpoznają te wrogie siły i po ich zlokalizowaniu, neutralizują je i usuwają z danego obszaru przestrzeni bez dokonywania szkód i wyrządzania jakiejkolwiek krzywdy personelowi w tych jednostkach, jednakże nie można powiedzieć tego samego o drugiej stronie, jako, że robią oni co w ich mocy, aby krzywdzić nasz personel używając wszystkiego co mają w zanadrzu.

My, z wyższych wymiarów nie pozwalamy aby nasze emocje nami zawładnęły, dlatego postrzegamy tych żołnierzy jako dusze, które mają jeszcze wiele przed sobą do nauczenia i osiągnięcia, tak jak my wszyscy. Nikt w tym wszechświecie nie zakończył wszystkich swoich lekcji i nie nauczył się wszystkiego co można wiedzieć i gdy jednostka zda sobie z tego sprawę, otwierają się drzwi to wielkich alei wiedzy i mądrości.

Po uwięzieniu żołnierzy ciemnego Kabała, rozpoczną oni program reedukacji, gdzie w pierwszej kolejności będą się uczyć o tym dla kogo walczyli, ryzykując utratę zdrowia i życia. Dowiedziawszy się kto stoi za ich siłami zbrojnymi, jak i za rządami, ogromna część tych mężczyzn i kobiet doświadczy niedowierzania i wybierze wiarę w to, że to my jesteśmy tymi, którzy przybyli ich oszukać. Tylko po okazaniu im jasnego dowodu będą oni mogli zacząć wierzyć, że byli okłamywani i oszukiwani przez sprytne i bezwzględne umysły stojące za wieloma rządami i siłami militarnymi.

Jako część programu rehabilitacyjnego dla tych mężczyzn o kobiet, będzie możliwość obserwacji naszych środowisk społecznych i pracowniczych. Dzięki temu mogą oni zaobserwować nas w naszym naturalnym środowisku i będą mogli zdać sobie sprawę, być może po raz pierwszy, że nie jesteśmy wrogami i że przybyliśmy do waszego świata w misji, a nie żeby konkurować, plądrować czy zniewalać, co zostało im wtłoczone w umysły przez przełożonych w ramach ich programu indoktrynacji. Jesteśmy tutaj ponieważ mamy misję w służbie ludzkości, aby asystować im w dokonywaniu zmian, które podniosą poziom zaawansowania społeczeństwa i uwolni każdego mężczyznę, każdą kobietę i każde dziecko na waszej planecie, od cierpienia Właśnie to robimy i pomimo ogromnego niedowierzania, pojęcie tego i zrozumienie naszych honorowych intencji przyjdzie z czasem.

Istnieje wielu pracowników w waszym świecie, którzy nie mają związku z wojskiem, ale którzy kupili propagandę, że jesteśmy tu mając wrogie zamiary i jako że nie możemy rozszerzyć naszego programu rehabilitacyjnego, aby objął również te osoby, jest to zadanie, które może zostać zrealizowane przez naszych Pracowników Światła w terenie. Jest to obszar do którego jesteście lepiej wyposażeni, dlatego prosimy was w tym czasie o dzielenie się waszym światłem i prawdami o tym kim jesteśmy i jakie są nasze intencje. Może to ewentualnie oczyścić ścieżkę do naszego zjednoczenia kiedy i my usuniemy kolejną przeszkodę z waszej drogi.

Jest jeszcze wielu, którzy się nas boją, a my musimy konkurować z niekończącą się paradą propagandy wyświetlanej w waszej telewizji czy w przemyśle filmowym. Rozumiemy, że wielu ludzi jest dość podatnych na informacje podawane im przez owe media, jednakże i my mamy plany, aby przeciwdziałać tej fali kłamstw i umożliwić tym, którzy jeszcze nie widzą jasnego obrazka naszej obecności, aby dostrzegli alternatywne wyjaśnienie naszego celu tutaj. Prosimy was o dalszą pomoc w rozprzestrzenianiu prawdy o nas i naszych intencjach i dziękujemy wszystkim wam i każdemu z osobna za wasze niesamowite wysiłki w informowaniu waszych braci i sióstr.

Tak jak powiedzieliśmy już niejednokrotnie, mamy w zanadrzu wiele projektów i czujemy, że ich natychmiastowe rozpoczęcie jest konieczne jak tylko oczyścimy ścieżki, które umożliwią nam bezpieczne rozpoczęcie. Nasi Ziemscy sojusznicy są odpowiedzialni, z naszą asystą, za zaokrąglenie w górę i zamknięcie w okowach znacznej liczby członków zbrodniczego Kabała, co efektywnie zniszczy tą zdradziecką organizację.

Jesteśmy w pogotowiu oczekując, że rozpoczęły się aresztowania i w każdej chwili jesteśmy w pełni gotowi na zapobieganie działań wojskowych, które nadal uparcie trwają po stronie Ciemnych. Nie spodziewano się, że wszystkie Siły Zbrojne poddadzą się i porzucą przymierze z ciemną agendą, ale dla nich także mamy przygotowany plan. Jeśli te grupy będą się upierać przy tym braku kompromisu co do wdrożenia waszego nowego systemu, zostaną oni również usunięci ze swoich aktualnych lokacji i rozpoczną program reedukacji.

Przy współpracy z nami, wielu z was może zainteresuje zadanie, które będzie polegać na interakcji z przybyłymi żołnierzami i ułatwieniu przy ich programach reedukacyjnych. Kto się lepiej nadaje do pracy z tymi mężczyznami i kobietami niż ktoś z ich własnej ludzkiej rodziny? Widzimy wiele zburzonych murów zaufania, kiedy żołnierze będą mieli możliwość spotkać i porozmawiać z kimś z ich kraju czy nawet miasta. Widzimy, że dzięki temu proces rehabilitacji będzie postępował szybciej i bardziej wydajnie, dzięki asyście tych z waszego świata i wyczekujemy aby zwerbować chętnych do pomocy z waszej ludzkiej rodziny.

Jest także wiele innych pozycji, gdzie wasza pomoc byłaby ogromnie potrzebna i korzystna, i te zadania również będą dostępne w nadchodzących dniach, kiedy poczujemy, że możemy się bezpiecznie z wami komunikować. Dołożymy wszelkich starań, aby informować was na bieżąco o wszystkich postępach w tej kwestii i w odpowiednim czasie wyjaśnimy wszystkie niejasności, abyście mogli pokierować swoją intencją i poinformować nas, że jesteście zainteresowani rozpoczęciem swojej nowej kariery wraz z nami z floty Galaktycznej. Widzimy, że wielu oczekuje ze zniecierpliwieniem na tą okazję i jesteśmy ekstremalnie uradowani widząc chęci tak wielu z was, żeby wziąć udział w wysiłkach w imię służby innym. Praca z wami będzie dla nas radością i czekamy na tę okazję, aby móc rozpocząć wstępne rozmowy.

Zwracając się w kierunku spraw dotyczących waszego Wzniesienia, widzimy, że wszystko toczy się zgodnie z planem, poza tym nie zezwolimy na żadne opóźnienia, jako że czas się kurczy, a tyle jeszcze do osiągnięcia, aby móc oczyścić wasze ścieżki i sprawić, aby to przejście w wyższe sfery było najdelikatniejsze jak tylko się da.

Wielu z was zaobserwowało wnikliwie, że wasze dni zdają się lecieć w coraz szybszym tempie. Czas się kurczy i będzie się to objawiało we wrażeniu, że czas przyspieszył, dlatego mówimy wam, że okres pomiędzy dziś, a kulminacją waszego Wzniesienia nastąpi znacznie szybciej niż sobie to teraz wyobrażacie. Zanim się zorientujecie, nadejdzie Grudzień i wiele musi zostać zrealizowane do tego czasu.

Szczegóły dotyczące wszystkich projektów, które muszą zostać wykonane, zostaną wam przedstawione, gdy nadejdzie na to odpowiednia pora, a mamy do zapełnienia wiele miejsc. Dołożymy wszelkich starań, aby uprzedzić was jak najwcześniej o wszystkich możliwych pozycjach, żebyście mieli wystarczająco dużo czasu na podjęcie decyzji co do pozycji którymi jesteście zainteresowani. Następnie rozpoczniecie wasz trening tak szybko jak to możliwe, gdyż niektóre z wyborów niosą za sobą dużo wiedzy którą trzeba przyswoić.

Przeczuwamy, że będzie wystarczająco dużo zainteresowanych we wszystkich możliwych dziedzinach, poza tym widzimy dużo członków w personelach zapasowych, gotowych na wezwanie, również w pełni wytrenowanych. Jest to preferowana procedura, jako, że zawsze musimy mieć personel dostępny, aby wypełnić wszystkie konieczne pozycje i stacje na naszych jednostkach. Jest to konieczne dla prawidłowego funkcjonowania naszej floty.

Otrzymacie także treningi, które będą was edukować w zasadach budowy zarówno flot Galaktycznej Federacji Światła, jak i innych Galaktycznych Oddziałów. Poznacie wielkość naszych flotylli, ich strukturę oraz organizację od góry do dołu. Poznacie stopnie i rangi naszego personelu, dowiecie się jak ich identyfikować i jaką moc i jakie obowiązki posiada każda z rang.

Zostaniecie także w pełni poinformowani o typach naszych statków kosmicznych, które tworzą nasze floty, o tym do czego każda jednostka została zaprojektowana oraz jakie możliwości posiada każdy ze statków. Każdy rodzaj statku jest obsługiwany przez pracowników dobranych do konkretnych funkcji danego statku i zostaniecie także wyszkoleni w zakresie identyfikacji każdej jednostki po wielkości i kształcie, dzięki czemu będziecie mogli natychmiastowo rozpoznać jego funkcje i możliwości. Posiadamy wiele różnych typów jednostek, wszystkie posiadają odmienne funkcje, a nauka o tym wszystkim z pewnością zajmie was na chwilę.

Jako członkowie załogi Galaktycznej Federacji Światła będziecie także zawiązywać nowe przyjaźnie i czeka na was wiele przygód, dobrych czasów i nowa ścieżka kariery. Czekamy z niecierpliwością na ten dzień i zapewniamy ponownie, że nie jest on wcale tak odległy.

Utrzymujcie świetną pracę którą wykonujecie torując drogę na nasze przybycie. Widzimy czynione przez was postępy i prosimy o utrzymywanie tempa swoich wysiłków, jako, że już prawie jesteśmy na miejscu. Ten dzień nadejdzie, uwierzcie w to, nie pozwólcie aby jakiekolwiek wątpliwości stworzyły kolejną przeszkodę, którą trzeba będzie usuwać.

Istotnym jest zrozumienie, że nie wszystkie przeszkody są natury fizycznej i, że wiele przeszkód istnieje i jest tworzonych przez procesy myślowe zarówno was jako indywidualności, jak i jako kolektywu. Strach, wątpliwości, brak zaufania, dysharmonia, niezgoda, wszystko to gra istotną rolę w naszych wspólnych próbach pierwszego masowego kontaktu między nami. Te negatywne procesy myślowe tworzą przeszkody, blokady, które muszą zostać usunięte, zanim przystąpimy do dalszych realizacji naszych planów. Pozbycie się tych blokad może być dość proste, ale może też wymagać wiele czasu i wysiłku.

Im większy jest poziom strachu i nieufności tym większym zadaniem jest ich usunięcie. Wasz Kabał rozumie tę zależność i jest to jeden z powodów dla których wciąż starają się zaszczepić strach wewnątrz waszych społeczeństw poprzez kampanie propagandy. Ponieważ tak wielu w waszym świecie daje się naprać na te próby, my pozostajemy zajęci kontrolą zniszczeń, aby zmniejszyć impakt wysiłków Ciemnych. Jest to kolejny powód, dlaczego wasze wysiłki, jako Lightworkerów, aby przekazywać dalej w świat prawdę o tym kim jesteśmy i dlaczego tu jesteśmy, są w tym czasie tak istotne. Tak jak powiedzieliśmy, nasza wspólna misja nie zakończy się sukcesem bez waszej pomocy. Prosimy, abyście dalej błyszczeli swoim blaskiem pośród waszych kręgów, środowisk i w całym zasięgu wpływu, gdyż wasze wysiłki są tak ważne dla sukcesu i zakończenia tej wspólnej misji. Wasze wysiłki są szczerze doceniane i zapewniamy, że pozostaną one nienagrodzone.

Jesteśmy bardzo blisko osiągnięcia pierwszego kamienia milowego tej kampanii i sugerujemy ponownie, abyście monitorowali wasze media w oczekiwaniu na wiadomości dotyczące aresztowań mężczyzn i kobiet związanych ze zbrodniczym Kabałem, co będzie pierwszym sygnałem, że nadszedł czas na natychmiastową implementację następnej fazy naszej operacji. Nie będzie przejściowego okresu braku aktywności pomiędzy tymi dwoma fazami, dlatego prosimy abyście pozostali czujni, zwłaszcza, że ten dzień zbliża
się dużymi krokami.

Wieści o aresztowaniach mogą nadejść dość nagle, jako że wcześniejsze powiadamianie byłoby raczej w interesie Kabała, a nie powinni oni już otrzymywać od nas żadnych więcej prezentów ani darowizn. Wykorzystali wszystkie swoje prośby i wymówki, dlatego nadszedł czas aby stanąć twarzą w twarz z tym co zbliżało się nieuchronnie. Wiele z tych indywiduów jest jeszcze na tyle aroganckich, że podejmują próby zawarcia układu za swoje poddanie się w tym punkcie, ale jesteśmy już daleko za punktem w którym można mówić o jakichkolwiek układach, stąd nie będzie żadnej taryfy ulgowej oferowanej za ich poddanie się, zwłaszcza, że nie mają już nic czym mogliby się targować.

Ciemni otrzymywali okazję za okazją żeby się poddać i wiele z nich było im oferowanych przy każdej okazji, jednakże oni arogancko czekali z każdym poddaniem się na ostatnią chwilę, wierząc, że uda im się jakoś uniknąć nieuniknionego. Nie da się jednak uniknąć tego, co teraz otrzymają za swoje niesprawiedliwe działania przeciwko ludziom na Ziemi i nie uda im się opóźnić tych działań o ani jedną chwilę. To nasi ziemscy sojusznicy są tymi, którzy decydują kiedy nadejdzie ich czas, a nadejdzie on
z pewnością.

Patrząc na możliwości jakie otwierają się dla waszego świata widzimy wiele wspaniałych rzeczy, które będą dostępne dla was w nadchodzących dniach, jak tylko będziemy mogli zająć się naszymi wspólnymi projektami. Wasze społeczeństwa zostaną szybko i efektywnie podniesione do poziomu społeczeństwa Galaktycznego i widzimy jak wielu z was jest zdumionych cudami, które są w zanadrzu dla was. Nie istnieje taki aspekt w waszym społeczeństwie, który nie zostanie zmodyfikowany, stąd też widzimy wspaniałe podniesienie zaawansowania waszych osobistych żyć, które zaczną się tam gdzie zawsze wszystko się zaczyna, w domu.

Wasze domy zostaną dostosowane do standardów społeczeństw galaktycznych, w których to krążyć będzie czysta woda oraz czysta i wydajna energia, która nie będzie was nic kosztować. Kuchnia również zostanie znacznie ulepszona, w urządzenia, które zmienią nie tylko wasze sposoby na przyrządzanie jedzenia, ale również jego pozyskiwania. Są to tylko małe przykłady tego co na was czeka, kiedy tylko będziemy w stanie komunikować się bezpiecznie, po obaleniu zbrodniczego Kabała.

Czekamy, aby być świadkami świętowania na planecie na wieść o aresztowaniach i prosimy ponownie o dzielenie się z innymi tym co wiecie na temat tych działań i co oznaczają one dla ludzi w waszym świecie. Nie chcielibyśmy, aby te wydarzenia zawiodły, jako że mają wielki potencjał jako sygnał do obudzenia się dla całej ludzkości i powiadomienia ludzi, że zaczął się nowy świt i , że wszystko co do tej pory powodowało w ich życiach trudności i walkę teraz blaknie w świetle waszego nowego dnia.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją ŚwiatłaPrzekaz przez Grega GilesPrzetłumaczyli Sandra
 

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish