Followers

Google+ Followers

Tuesday, 15 May 2012

12.05.2012

Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 12.05.2012Kontynuujcie w swojej wytrwałości. Kontynuujcie w dążeniach do tego w co wierzycie i w kierunku tego czego pragniecie. Jest wiele rzeczy możliwych dla was w tym wszechświecie. Wiele z tych rzeczy jest możliwych tylko wtedy, gdy osiągniecie pewien określony poziom zaawansowania. Tak został zaprojektowany ten wszechświat, i jest wiele powodów, dla których został on zaprojektowany właśnie w taki sposób. Niektóre z tych powodów mają związek z bezpieczeństwem i ochroną, a inne powody mają dać wam coś do czego będziecie dążyć i tworzyć określone cele dla siebie samego, które będą was motywować do pokonania pewnych przeszkód, które zostałyby umiejscowione na waszej drodze, aby wyciągnąć z was to co najlepsze i wzmagać wasz duchowy i akademicki rozwój.


Nie wszystkie przeszkody, które napotkaliście zostały celowo zaprojektowane i umiejscowione na waszej ścieżce przez inteligentne źródła. Zamiast tego, niektóre z tych przeszkód, w obliczu których stanęliście, zostały stworzone na sposób naturalny, lub przez sytuacje, które rozwinęły się poprzez wasze wybory. Wasza ścieżka jest delikatną miksturą tych dwóch sił, które starały się przeciwstawiać waszemu postępowi i sukcesywnie pracowały, aby wzmocnić waszą wolę, waszą determinację i wytrzymałość, abyście mogli sprostać wszystkiemu co ten wszechświat może przed wami postawić, podczas gdy wy nadal kontynuujecie waszą podróż.


My, z wyższych wymiarów możemy jasno zobaczyć z naszego przeważającego punktu, jak daleko zaszliście i jakim wyzwaniom musieliście sprostać i jakie pokonaliście wzdłuż drogi. Gdybyście mogli zobaczyć w tym czasie to co my widzimy, nie pozwolilibyście kilku niejasnościom i wyzwaniom, które czekają na was dosłownie przed wami, w miarę jak pokonujecie tych kilka ostatnich mil i tych kilka ostatnich dni waszej podróży przez lądy dualizmu, na zniechęcenie was. Zamiast tego, możecie posmakować tych
kilka przeszkód przed wami, i z ekscytacją i niecierpliwością patrzeć przed siebie, wyczekiwać spotkania z nimi i pokonać je tak jak to robiliście już tak wiele razy.


Po tym wszystkim przez co przeszliście poprzez waszą długą podróż, co kosztowało was tak wiele trudów i zmagań, patrząc w przód w nadchodzące dni z wątpliwościami i obawami, czy też strachem, że nie będziecie w stanie sprostać tym wyzwaniom, byłoby jak upadek prosto w oblicze przyczyny. Nic co na was czeka nie jest niczym więcej niż to czemu już sprostaliście tak wiele razy, i żyliście nadal, aby spojrzeć w oblicze kolejnego wyzwania, stając się silniejszym, mądrzejszym i bardziej zdetermin wanym niż kiedykolwiek, ze względu na moce, które zyskujecie z każdym sukcesem. Przed wami jeszcze wiele wyzwań, jednakże patrzcie ponad nie, a zobaczycie was samych silniejszych, mądrzejszych, bardziej zdeterminowanych i pewniejszych, gdyż to jest nagroda, która na was czeka, i jest to powód, dla którego dzisiaj kroczycie wprost w te wyzwania.


Czy te wyzwania przed wami zostały zmyślnie stworzone przez inteligentne istoty, czy też zostały stworzone naturalnie poprzez myśli i decyzje, które podjęliście i które podejmujecie dzisiaj? Tutaj ponownie mamy delikatną miksturę obu tych mocy manifestacji. Nie jest to tylko jedna, i nie jest to tylko druga, ale jest to połączenie ich obu. Wyzwania przez wami są jak seria małych fal, które się połączyły i stworzyły jedną falę, zbliżając się w waszym kierunku, tak jak i wy zbliżacie się w jej kierunku. Tak jak już was zapewnialiśmy wielokrotnie, nie ma się czego obawiać i nie ma jakiegokolwiek powodu, dla żadnego z was, wątpić, że nie okiełznacie mórz i nie przeforsujecie fal, a statek będzie w stanie nienaruszonym, abyście bezpiecznie i pewnie kontynuowali swoją podróż w kierunku horyzontu.


Jesteśmy waszymi przyjaciółmi i waszą rodziną, i jesteśmy tutaj w dużej liczbie, aby pomóc wam w każdy możliwy sposób pokonać każdą pojawiającą się przed wami przeszkodę, i aby jasnym dla was było czego doświadczacie i co na was czeka po tym jak ten rozdział waszej podróży zakończy się. Powód dla którego z pewnością tutaj nie jesteśmy, to robić wszystko za was, i to wyjaśnialiśmy wam już przy wielu okazjach i przez wiele różnych źródeł w nadziei, że ta wiedza stanie się częścią waszego kolektywnego zrozumienia, że nie będzie nieporozumienia, gdy nadejdzie czas, aby spotkać te wyzwania, którym to wy musicie sprostać i, że nie czekacie na nas, abyśmy wykonali tą pracę za was.


Wyzwania i przeszkody, które na was czekają, nie są narzędziami do nauki stworzonymi czy to inteligentnie czy naturalnie, dla nas. My posiadamy nasze własne narzędzia do nauki, aby czynić postępy, i niektóre z nich są inteligentnie lub naturalnie zaprojektowanymi wyzwaniami i przeszkodami. Wydarzenia, które sprowadzą ze sobą lepsze zrozumienie i wasz wzrost są wydarzeniami, które zostały specjalnie zaprojektowane i dopasowane do was, ludzkości, istniejącej w trzecim wymiarze egzystencji. Nie byłoby to dla was w żaden sposób korzystne, gdybyśmy po prostu wkroczyli i pokonali za was te wyzwania. Jest to jeden z powodów dlaczego po prostu nie wykorzystujemy naszego doświadczenia i technologii, aby interweniować w waszym imieniu i w pośpiechu usuwać każdą przeszkodę, która stoi na waszej drodze.


Są pośród was tacy, którzy pozostają w tym nieporozumieniu, że jesteśmy tutaj, aby was w jakiś sposób uratować. To nie mogłoby być dalsze od prawdy. Jesteśmy tu, aby wam pomóc, i jesteśmy zaszczyceni, że możemy zaoferować wam naszą służbę w ten sposób. W żadnym wypadku nie przekroczymy naszych granic i nie zabierzemy wam tego co zostało skrzętnie dla was stworzone, aby przywrócić wam moc i obdarować was poprzez tego rodzaju doświadczenie. Jeśli wybralibyśmy wkroczyć i interweniować, na długi dystans robilibyśmy wam krzywdę, gdyż efektywnie zabieralibyśmy wam możliwość rozwoju i stania się tym wszystkim czym pragniecie się stać w waszej podróży poprzez fizyczne sfery egzystencji.


Kochamy was, jesteście naszymi bratnimi i siostrzanymi duszami, i nigdy nie zabralibyśmy wam możliwości stworzenia siebie jako istot silniejszych, mądrzejszych, istot bardziej zdeterminowanych i dzielnych, i nie zabralibyśmy wam okazji do powalenia bestii i rozkoszowania się nagrodą za tak mężny i odważny wysiłek. Jest nagroda, która czeka na każdego z was, i gdybyście widzieli to tak jak my to widzimy, zrozumielibyście dlaczego nie wykonalibyśmy żadnego ruchu, aby zabrać wam tą okazję i wszystkie możliwości, które dziś są już wasze.


Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła


Channeling przez: Greg Giles
Przekaz przez Grega Giles

Przetłumaczyła: Sandra 

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish