Followers

Google+ Followers

Sunday, 6 May 2012

26.04.2012


Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 26.04.2012Jednego dnia chcielibyśmy wyposażyć was w listę wszystkich światów i ras istot, które są tutaj w tym czasie w ramach współpracy. Jest mnogość różnych światów, które pomagają wam i czuwają nad wami, i chcielibyśmy abyście mieli lepsze zrozumienie tego kim oni są i kim wy jesteście. Jesteście mieszanką wielu różnych gwiezdnych ras i światów tego wszechświata. Nie jesteście tylko jedynymi ludźmi w zrozumieniu, że nie pochodzicie z jednego miejsca we wszechświecie. Jesteście jedną rasą, Rasą Ludzi, ale wasze geny są specjalną mieszanką wielu ras, które stworzyły sojusz, aby lepiej operować uniwersalnymi sprawami politycznymi i wolnościowymi w wielu różnych systemach gwiezdnych, które posiadają inteligentne życie.

Jest tak od wielu eonów, gdzie różne istoty z różnych części wszechświata zebrały się razem w pokojowej współpracy, aby ulepszyć siebie i życia innych. Tak się sprawa ma tutaj, w tym czasie, na waszej planecie, jako, że wiele różnych od siebie ras, światów i systemów gwiezdnych połączyło swoje talenty i swoje geny, aby stworzyć rasę istot, które są prawdziwą reprezentacją tego wspaniałego sojuszu inteligentnych gatunków. Każdy jeden z was jest umiłowanym produktem tego wielkiego starania. Każdy z was jest kochany, pielęgnowany i chroniony, gdyż każdy z was jest członkiem naszej rodziny.

Spróbujcie dojrzeć siebie jako dumę wielu gwiezdnych rodziców i pozwólcie temu, aby pozwoliło wam lepiej zrozumieć naszą misję i dlaczego jesteśmy tutaj w tym czasie. Tak jak twierdziliśmy przez cały czas i wkrótce będziemy mieć możliwość udowodnić wam, nie jesteśmy tutaj przez samolubne pobudki lub żeby wami manipulować czy też wykorzystać waszą planetę dla jakichkolwiek samolubnych powodów. Jesteśmy tu jako wasza rodzina, i jako nasza rodzina, kochamy i szanujemy was i działamy tylko dla waszego większego dobra pod każdym względem.

Wielu z was w tym czasie jest przedstawianych waszym Gwiezdnym Rodzinom w taki czy inny sposób. Z wieloma z was jest nawiązywany kontakt telepatyczny i daje się wam różne idee na to skąd w tym wszechświecie pochodzicie. Wszyscy z was, w tym czasie czy w innym, w nadchodzących dniach otrzymają tą informację od waszych szanownych Gwiezdnych Rodzin, i pragniemy abyście wiedzieli, że nie ma w tym żadnych uprzedzeń czy faworyzowania , gdyż Ci z was, którzy są teraz kontaktowani w tym czasie, są tymi, którzy są nie tylko gotowi, aby otrzymać tą informację, mentalnie i emocjonalnie, ale którzy są także zdolni do otrzymania tej informacji telepatycznie. Ta metoda komunikacji z wami musi być dodana w tym czasie ze względów bezpieczeństwa. Dlatego właśnie nie możemy publicznie opublikować listy imion i waszych domowych światów, czy też komunikować się z wami na popularniejsze sposoby. Zapewniamy was wszystkich, którzy są zainteresowani takimi informacjami, że to się zmieni w nadchodzących dniach, gdy Ci, którzy jeszcze stoją na drodze do waszego nowego świata, zostaną usunięci z waszego społeczeństwa.

Rozmawialiśmy rozlegle o usunięciu tych osób sprzymierzonych z ciemną agendą i pragniemy abyście wiedzieli, że ta operacja nie jest statkiem, którzy żeglował czy też ideą lub konceptem, który został porzucony i zapomniany. Te aresztowania będą miały miejsce, nie może być innej drogi, gdyż te osoby prezentują blokadę drogową do waszego nowego świata i nie będzie nic i nikogo, kto będzie miał pozwolenie na pozostanie tutaj jako przeszkoda do tego co jest prawowicie wasze i będzie wasze. Jest to jedna z przyczyn dla których jesteśmy tutaj z wami, i razem nie doznamy niepowodzenia. Ta operacja usunięcia tych osób nie jest naszą operacją, ale operacją naszych Ziemskich sojuszników, i my uczestniczymy w tej operacji poprzez oferowanie naszych umiejętności w określonych obszarach działań. Jest to bardzo zawiła operacja i włożono w nią, i nadal się wkłada, wiele planowania. W tym czasie, ten plan idzie do przodu i ujrzycie, w odpowiednim czasie, rezultat ogromu pracy i wysiłku włożonego przez tak wielu ludzi. Tak będzie. Nie może być innej drogi.

Kontynuując w nadchodzących dniach, zaczniecie widzieć więcej efektów pracy waszych braci i sióstr, w usuwaniu Ciemnych z ich pozycji władzy. Niektórzy z was widzą w tym czasie rezygnacje i zwolnienia na wielu różnych poziomach biurokracji, osób, które wybrały dobrowolnie oczyszczenie drogi dla nadchodzących osób sprzymierzonych ze światłem i waszym nowym światem. Te wszystkie manewry są częścią większego obrazka, i każda pojedyncza zmiana na stanowiskach jest krokiem ku waszej nowej drodze życia. Postrzegajcie każdą rezygnację, czy też zwolnienie, jako pozytywny krok w stronę naszych wspólnych celów, gdyż w rzeczy samej, tak właśnie jest.

Pragniemy w tym czasie, abyście utrzymywali wasz ogień w sercach dla waszego nowego świata, gdyż jest on już znacznie bliżej niż może wam się wydawać i będzie wasz, nie da się tego zatrzymać. Osiągnięto o wiele za dużo, aby pozwolić czemukolwiek zatrzymać wasz nowy dzień przed wspięciem się na horyzont. Ten dzień nadejdzie; zbliżacie się do niego każdego dnia, podczas gdy my, wraz z sojusznikami na Ziemi, kontynuujemy naszą pracę niestrudzenie w kierunku naszych wspólnych celów. Prosimy was, naszych Pracowników Światła w terenie, abyście również kontynuowali swoje wysiłki, gdyż nie jest to czas na zwalnianie czy też odpoczywanie od waszych zadań, a czas, abyście dodali wasze talenty i dali waszej misji wszystko co macie, gdyż wszystko to o czym dyskutowaliśmy z wami, wszystko o czym marzyliście przez tak długi czas, jest dosłownie w zasięgu ręki, i jeszcze tylko trochę wysiłku trzeba włożyć, aby to wszystko na co pracowaliście i na co zasługujecie było wasze.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła

Channeling przez: Greg Giles

Website: ascensionearth2012.blogspot.com/

Przetłumaczyla: Sandra 

 

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish