Followers

Google+ Followers

Saturday, 12 May 2012

02.05.2012


Wiadomość od Komendy Asztara 02.05.2012Wasi przyjaciele z Komendy Asztara pragną wam powiedzieć w tym czasie, że widzimy zmiany w waszym świecie, o których tak wiele się mówi, jak nabierają kształtu i gładko postępują każdego dnia, podczas gdy wy zbliżacie się do nowej ery w waszej historii. Wasz świat będzie doświadczał zmian na ogromną skalę, i każdy z was na planecie doświadczy wspaniałych ulepszeń i postępów w waszych życiach. Nikt nie zostanie pozostawiony na lodzie, gdyż będzie to dostępne dla każdego z was, kto wybierze nową drogę i nowe doświadczenie.

Pomimo tego, że prawdą jest, iż będą pośród was tacy, którzy nie przejdą tej przemiany, mówimy wam, że wszyscy Ci którzy jej pragną, opuszczą z sukcesem stary paradygmat i pozostawią go za sobą. Jak to wszystko się zamanifestuje jest zależne od każdego z was, żeby o tym pomyśleć i rozważyć samodzielnie, gdyż czujemy, że jest ważnym dla was, abyście wykorzystali swoją wyobraźnię i pomyśleli o wielu możliwościach i wielu różnych ścieżkach, którymi wy jako indywidualne osoby i jako społeczeństwo możecie podróżować.

Nie jest naszym prawem przybyć tutaj i mówić wam, że wasze możliwości mają limit. Nie jest naszym zadaniem mówić wam, że sprawy będą takie, albo inne, gdyż jest to zadanie każdego z was, aby odkryć i zdefiniować limity i granice waszej egzystencji czy też zdecydować za siebie, że nie chcecie stawiać sobie żadnych limitów i granic dla waszych nowych doświadczeń. Dla nas, przybycie tutaj i mówienie wam, że doświadczycie Wzniesienia w określony sposób, wedle określonych parametrów, byłoby próbą umieszczania na was i wasze doświadczenia restrykcji. Dlatego właśnie nie sugerujemy wam w żaden sposób dokładnie jak doświadczycie końca dualizmu i rozpoczęcia waszej nowej przygody. Dlatego pozostawiamy ten temat szeroko otwarty i nie definiujemy za was żadnych zasad czy limitów na to czego możecie doświadczyć i czego doświadczycie.

Rozumiemy, że wielu z was pragnie dowiedzieć się znacznie więcej o waszym Wzniesieniu, i mówimy wam, że możecie nauczyć się więcej o waszym Wzniesieniu poprzez nauczenie się więcej o samym sobie, waszej mocy i nieskończonych możliwościach zwiedzania w czasie waszej podróży przez egzystencję w taki sposób jaki wybierzecie. Tak możecie nauczyć się więcej o waszym Wzniesieniu, i będziemy asystować wam w tym uczeniu się o sobie w każdy możliwy sposób. Czujemy, że robiliśmy właśnie to przez dość długi czas, i widzimy wielu z was uczących tak wiele o tym kim naprawdę jesteście i do czego jesteście tak naprawdę zdolni.

Podróże takie jak ta w której uczestniczycie w tym czasie są niesamowitymi wojażami tajemnic i cudów, i nie pragniemy wkraczać w nie i czytać wam ostatniej strony czy też rozdziału waszej opowieści. Zamiast tego, pragniemy pozwolić wam na swobodę napisania własnej historii i zakończenie jej w taki sposób w jaki pragniecie. Jesteśmy tu, aby pomóc wam napisać waszą opowieść, i wyposażymy was we wszystkie kreatywne narzędzia, których potrzebujecie, aby zakończyć tą pracę. Nie będziemy próbować w żaden sposób wpłynąć na słowa, które skomponujecie, scenerię, którą zaprojektujecie i opcje, które stworzycie. Damy z siebie wszystko, aby nie wpłynąć na was w kwestiach, które zbudujecie, wrogach z którymi się zmierzycie, romansach, które zakwitną, celach do których będziecie dążyć, niespodziankach, które odkryjecie czy też bohaterach, którzy będą błyszczeć. My pragniemy tylko towarzyszyć wam w każdy sposób przy pisaniu tej niesamowitej opowieści, i dzielić się z wami naszymi doświadczeniami i mądrością, które zdobyliśmy podczas pisania naszych własnych opowieści. To jest to co zrobimy, i jesteśmy bardzo szczęśliwi i zaszczyceni mogąc asystować wam w ten sposób.

Mamy nadzieję, że z gracją przyjmiecie naszą pomoc i pozwolicie nam pomóc wam zakończyć ten rozdział waszej historii, tak jak i byli tacy, którzy nam również pomogli w ten sposób. Tak to właśnie wygląda w tym wszechświecie, gdzie istoty ze wszystkich galaktyk i zakątków kosmosu przybywają w asyście innym, aby pomóc im wzdłuż ich podróży, tak jak inni pomagali im w ich podróży. Pewnego dnia, wkrótce wy także będziecie pomagać innym światom w ten sposób, i będziecie dzielić się z nimi swoją wiedzą, mądrością i doświadczeniem, i powiecie do nich, że oferujecie im swoją asystę, aby pomóc im na ich drodze, tak jak byli Ci, którzy pomagali wam.

Dla was również może to być wyzwanie, aby początkowo pokazać innym, że przybyliście z pokojowymi i honorowymi intencjami, tak jak i my stoimy w obliczu takiego wyzwania tutaj i dzisiaj w waszym świecie. Możecie wybrać dzielenie się z nimi swoimi wiadomościami miłości i światła, pokoju i nadziei, determinacji i siły, odwagi i wewnętrznej mocy, tak jak my dzielimy się dzisiaj z wami naszymi wiadomościami. Możecie także powoli rozpocząć pokazywanie im waszych statków, aby lepiej przygotować ich na wasze zapoznania, tak jak i my zapalamy nasze statki na waszym niebie na całym świecie, trochę bardziej każdego dnia i każdego tygodnia, aby lepiej przygotować was na nasze zapoznania. Możecie także stworzyć swoje własne sposoby na rozpoczęcie zapoznań, gdyż widzimy tak wielu z was jako wspaniałe kreatywne istoty o nielimitowanej wyobraźni i pomysłach. Wiemy, że możemy się od was tak wiele nauczyć, gdy będziemy mogli ponownie żyć i pracować pośród was, i mamy nadzieję, że wy także możecie się wiele nauczyć od nas, w tych nadchodzących dniach.

Pomimo tego, że ten rozdział waszej opowieści będzie dobiegał końca niebawem w nadchodzących dniach, można także powiedzieć, że wasza historia dopiero się zaczyna, gdyż jest tak wiele wspaniałych niespodzianek przygotowanych dla każdego z was, którzy pragną przewrócić kolejną stronę i kontynuować spisywanie waszej przygody. Mówimy wam, że wasza książka będzie czytana przez istoty z całego wszechświata, i że jak na razie jest to saga epickiego dramatu, ekscytacji i zdumienia. Nie ograniczajcie się w żaden sposób przez tworzenie sobie wytycznych, reguł, limitów, granic czy parametrów, gdyż wasza podróż jest ponad wszelką skalę i jest ograniczona tylko waszą kreatywną wyobraźnią.

Jesteśmy waszą Rodziną ze Światła z Gwiazd

Channeling przez: Greg Giles

Website: ascensionearth2012.blogspot.com/

Przetłumaczyla: Sandra 

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish