Followers

Google+ Followers

Saturday, 12 May 2012

30.04.2012


Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 30.04.2012Dwaj badani uczestnicy z równą ilością bogactwa wymienili pomiędzy sobą równą ilość majątku. Osoba z waszych elit wymieniła swoje dobra, na dobra kogoś z mniej uprzywilejowanymi środkami. Tego typu eksperymenty były przeprowadzane w waszym świecie od wielu eonów. Co zamierzaliśmy, to ostrożne badanie motywów i zachowań w rozwoju ludzkiej psychiki przez wiele długich lat waszej podróży z pomocą sztucznych bodźców czasami dotyczących finansowych zysków i strat, i czasami innych sytuacji, które badały was i mierzyły wasz wzrost i rozwój na wiele różnych sposobów.

Nie jesteśmy tutaj, aby grać w gierki czy wtrącać się nieodpowiedzialnie w wasze życia. Jesteśmy tutaj przeprowadzając poważne naukowe ewaluacje i eksperymenty, aby lepiej zrozumieć istotę człowieka, i przygotować was lepiej na wasz postęp w stawaniu się istotami Galaktycznymi, jak i w stawaniu się Galaktycznym społeczeństwem. Nie pragniemy widzieć żadnego z was cierpiących przesadnie przez takie eksperymenty, i każdy z was kto brał udział w tych eksperymentach dał nam swoje pełne przyzwolenie zanim rozpoczęliśmy jakikolwiek z tych procederów. Nigdy, żaden z was nie został wybrany do takiego zadania bez wcześniejszego przedyskutowania dokładnie, co te eksperymenty niosą ze sobą i bez waszego okazania chęci do współpracy w tych obszarach badań. Każdy z was, kto wziął udział w tych badaniach albo został, albo zostanie nagrodzony w taki czy inny sposób, co również zostało przedyskutowane z wami i te warunki zostały przez was zaakceptowane przed waszym udziałem w tych eksperymentach.

Nie postrzegamy was jako króliki doświadczalne. Każdego z was traktujemy nie inaczej jak z ogromnym szacunkiem, i widzimy te eksperymenty jako ekstremalnie wartościowe zarówno dla was jak i dla waszego społeczeństwa jako całości, gdyż były one wykorzystywane, aby lepiej przygotować was na większe i lepsze rzeczy, które czekają dosłownie przed wami. Możecie odetchnąć z ulgą wiedząc, że te badania były wielkim sukcesem, i przez wysiłki tak wielu spośród was, wasz świat stoi w obliczu otrzymania wielu darów, zasłużonych dzięki wysiłkom tych osób, które zgodziły się dobrowolnie na te eksperymenty. Uczyniliście waszemu światu i waszym bliźnim ogromną przysługę w swoich wysiłkach, pozwalając nam nauczyć się więcej o waszych ludziach, i pragniemy podziękować wam ogromnie w tym czasie i powiedzieć wam, że prace, które razem zakończyliśmy, nie byłyby zakończone, gdyby nie wasze wysiłki i chęć uczestnictwa w tych obszarach badań.

Pomimo tego, że nadal kompletujemy niektóre z tych badań nawet do dnia dzisiejszego, mówimy wam, że wszystkie te badania pakują wszystkie dary na które zapracowaliście poprzez wiele prób i turbulencji, w tym czasie gdy wasza planeta i wasi ludzie przygotowują się do Wzniesienia. Nigdy wcześniej świat i ludzie nie przechodzili przez tak niesamowite wyzwania, i pragniemy powiedzieć wam, że tak wiele innych światów patrzy na was z podziwem i szacunkiem za to przez co przeszliście i co osiągnęliście tutaj razem. Zostaliście poddani ogromnym testom waszej woli, wytrzymałości i siły, a mimo to, jesteście tutaj, stojąc dziś na progu tego wszystkiego co jest możliwe poprzez takie wyzwanie.

Każdy z was jest testamentem siły, woli i determinacji waszej rasy, rasy Ludzi, i mówimy wam, że oczekujemy z radością, aby was wszystkich spotkać, nauczyć się więcej o was, usiąść z wami i słuchać podczas gdy wy dzielicie z nami wasze opowieści o tym jak staliście się istotami, którymi jesteście dzisiaj. Pozdrawiamy was, i mówimy do każdego z was, że powinniście być dumni z waszej podróży i waszych wspólnych osiągnięć. Wkrótce zostaniecie zaproszeni, aby dołączyć do społeczności Galaktycznej i mówimy wam, że będziecie dumnie powitani pośród waszych Galaktycznych sąsiadów, którzy również przeszli przez wiele wyzwań, aby być tu gdzie dziś się znajdują. Macie więcej wspólnego z tymi z innych światów, niż może wam się wydawać, i będziecie mieć wiele tematów do rozmów z waszymi nowymi przyjaciółmi i znajomymi rodzinami w nadchodzących dniach.

Wasze dni będą wypełnione spotkaniami i konferencjami, aby lepiej przygotować i zaznajomić was z waszymi nowymi życiami jako pięciowymiarowe społeczeństwo i jako członkowie społeczności Galaktycznej. Wielu z was będzie przechodziło przez proces edukacji i treningu na wielu różnych polach i obszarach, gdyż będzie wiele do nauczenia o waszym nowym i szybko ewoluującym świecie. Wiele nowych ulepszeń i technologii będzie szybko zaimplementowanych w wasze społeczeństwo, i wiele z nich będzie wymagało ostrożnych studiów z waszej strony. Te technologie i wyposażenia nie mogą być źle wykorzystywane czy nadużywane, i jest to bardzo ważne, aby wielu z was nauczyło się jak ich odpowiednio używać i nimi zarządzać, aby bezpiecznie wykorzystywać je dla polepszenia życia waszych ludzi. Będziemy monitorować używanie dużej części tego sprzętu, i nie pozwolimy, na jego niewłaściwe wykorzystywanie w jakikolwiek sposób. Nie można na to pozwolić, gdyż duża część tych technologii jest bardzo potężna i ich niewłaściwe używanie może nieść ze sobą negatywne konsekwencje, i co więcej ich używanie musi być starannie obserwowane ze względów bezpieczeństwa.

Ponownie, nie chcemy wtrącać się nadmiernie w wasze sprawy, ale czujemy, że jest ważnym, abyśmy monitorowali określone sytuacje przez określony czas, podczas gdy wasz świat doświadcza nagłego rozwoju jako wyżej wymiarowe społeczeństwo. Jest to dla większego dobra wszystkich, i pragniemy tylko, aby wasza podróż przebiegała bezpiecznie podczas gdy wy doświadczacie wielu zmian, które sprawią, że wasze życia staną się lepsze i sprawne na tak wiele sposobów. Wasze życia stoją w obliczu wielkich zmian w wielu kwestiach, i my posiadamy bardzo oddanych i zdolnych członków załogi, aby pomóc wam przejść przez te przemiany tak gładko, jak to możliwe. Nie będzie limitów na pomoc, którą możemy wam zapewnić i zapewnimy, jak również nie będzie limitów na edukację i kursy treningowe, które będą dostępne dla każdego z was, i będą one dostępne swobodnie, oczywiście bez kosztów, dla każdego z was.

Te kursy będą dostępne na całym świecie, dla każdego z was bez względu na język jakim się aktualnie posługujecie. Nie będzie limitów w kwestii tego czego możecie się uczyć, i nie będzie kwalifikacji żadnego rodzaju dla żadnego z was, aby powitać was we wzięciu udziału w każdym z tych kursów i nauk. Wasze nowe społeczeństwo będzie oparte na systemie, który zapewni wolny i nielimitowany dostęp dla każdego z was i każdej istoty na waszej planecie. Nie będzie żadnych czesnych, opłat, żadnych podatków, żadnych egzaminów wstępnych, ocen kwalifikujących ani listów rekomendacji. Każdy z was będzie zaproszony, aby rozpocząć treningi czy też edukację w każdym obszarze, w którym pragniecie się uczyć.

Jest to jeden z atrybutów waszego nowego społeczeństwa, i oczekujemy z radością, aby zobaczyć tak wielu z was korzystających z tych nowych, wspaniałych możliwości, aby uczyć się o tak wielu nowych tematach, które nie były dla was dostępne, aż do tego punktu. Wasz nowy świat będzie pełen nowych tajemnic i pytań, i pragniemy zapewnić wam wszystkie odpowiedzi, których poszukujecie. Pragniemy zapewnić wam wszystkie treningi i edukację, których będziecie potrzebować, aby stać się mistrzami waszych nowych akademii i waszych nowych technologii, i zapewnimy każdemu z was wszelkie możliwości, aby wypełnić waszą pogoń za wiedzą i aby lepiej wykorzystywać te nowe technologie dla lepszego życia wszystkich waszych braci i sióstr.

Wszystkie informacje będą dzielone otwarcie w waszym nowym społeczeństwie i nie będzie już dłużej konieczności utrzymywania sekretów czy technologii ukrywanych przed wami, gdyż wszystkie sprawy dotyczące waszego społeczeństwa i was samych będą całkowicie przeźroczyste, i wszystko co pragniecie wiedzieć lub lepiej zrozumieć, będzie dostępne dla każdego z was. Tak to właśnie będzie; nie może być innej drogi, gdyż to jest droga społeczeństwa wyższych wymiarów. Tak wiele było trzymane przed wami w tajemnicy, i widzimy tak wielu z was czyniących ogromne próby odkopanie wielu prawd i odkrycia wielu tajemnic, i mówimy wam, że wasze nowe życia będą nieustanną kaskadą informacji, wiedzy i mądrości, i nie będziecie musieli już kopać tak głęboko, aby odkryć odpowiedzi, których poszukujecie. Wszystko zostanie wam ujawnione i wszystko nadal będzie dla was dostępne, podczas gdy wy będziecie iść do przodu ze swoimi nowymi życiami, a wasze społeczeństwo wzrastać w świetle waszego nowego dnia.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła

Channeling przez: Greg Giles

Website: ascensionearth2012.blogspot.com/

Przetłumaczyla: Sandra 

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish