Followers

Google+ Followers

Saturday, 12 May 2012

04.05.2012


Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 04.05.2012Możecie liczyć na ujawnienie naszej obecności w waszym świecie, gdyż jest to bardzo istotny krok w kierunku wszystkich zmian o których dyskutowaliśmy. Bez obecności ujawnienia, wiele z tych zmian mogłoby nie mieć miejsca, gdyż nasza obecność jest konieczna, aby pomóc wam ułatwić wiele tych zmian, które w niektórych przypadkach wymagają bardziej zaawansowanych technologii niż te które aktualnie posiadacie w waszym świecie.

To co możemy wam zaoferować to całkiem nowy początek z całkowicie nowym zestawem zasad, które pozwolą wszystkim w waszym świecie czerpać korzyści z prawdziwie nowoczesnego społeczeństwa Galaktycznego. To co posiadacie dziś w waszym świecie to technologie i zbiory zasad stworzone, aby pozwolić czerpać korzyść zaledwie kilku wybranym, podczas gdy tak wielu innych zapracowuje się na rzecz tych kilku i tworzenia ich rzeczywistości. Nasze plany mają za zadanie zmienić ten stan rzeczy i zaimplementować nowe struktury, które pozwolą wam wszystkim skorzystać wielce, podczas gdy wy będziecie mogli cieszyć się o wiele większą wolnością i wolnym czasem, z dala od znoju codziennej niewoli.

Model na którym opieramy wasz nowy system, został implementowany w wielu częściach tego wszechświata, i udowodnił, że są systemy, które działają i które pozwalają członkom tych społeczeństw wzrastać wielce na wiele różnych sposobów. Pozwólcie nam implementować te nowe struktury tutaj w waszym świecie, a szybko zobaczycie korzyści manifestujące się dla każdego z was.

Zmiany o których mówimy są wielkie i będą wymagać od was całkowicie nowego sposobu myślenia. Wielu z was nigdy wcześniej nie doświadczyło tego rodzaju modernizacji i takiego poziomu wolności. Te zmiany wpłyną ogromnie na niemalże każdy aspekt i moment waszego codziennego życia. Tego rodzaju zmiany nie przychodzą łatwo, gdyż jest to typ zmian, które nie obejdą się bez stroszenia piór niektórych istot w tych społeczeństwach doświadczających tych zmian. Przewidujemy wielu w waszym świecie doświadczających nieszczęścia w obliczu początkowych implementacji niektórych z tych zmian, które będą miały wpływ na ich życia, i ponownie wzywamy was, naszych Pracowników Światła, abyście wykorzystywali swoje dary, aby pozwolić tym osobom na złagodzenie i delikatne przejście przez te przemiany, jak również abyście działali jako podpora dla tych struktur w waszym świecie, jako wzmocnienie fundamentów waszego społeczeństwa, aby umocnić je na czas tego całego projektu przemodelowania.

Wiemy, że możecie wykonać tą pracę, gdyż widzimy ogromne sukcesy, których już dokonaliście poprzez wiele zadań, których podjęliście się tutaj, w tym świecie, jak również poprzez misje, którym podołaliście wcześniej, w innych światach poprzez ten wszechświat. Nie ma takiego wyzwania, które, jak czujemy, byłoby dla was za trudne, i pomimo że czasami może się wydawać, że uderzacie głową w mur, z naszego przeważającego punktu widzimy, jak brniecie przed siebie w pozytywnych milowych krokach, każdego dnia, w kierunku sukcesu w zakończeniu każdego jednego zamierzonego celu, który wyznaczyliście. Nic z tego co ta planeta i jej ludzie aktualnie doświadczają i będą doświadczać w nadchodzących dniach nie byłoby możliwe bez waszych ogromnych wysiłków, i ponownie pragniemy podziękować każdemu z was, które wybrało, i włożyło wysiłek w to, aby wziąć udział w naszej wspólnej misji odnowienia miłości, światła, balansu i harmonii na tej planecie, która prosiła nas o pomoc.

My, Galaktyczna Federacja Światła, nie podróżujemy do innych światów oferując pomoc bez uprzedniego zaproszenia nas i prośby o naszą pomoc. Tak właśnie wygląda sprawa tutaj, gdyż wasza planeta, która jest żyjącą, oddychającą, świadomą istotą światła, poprosiła nasz sojusz o asystę i pomoc w jej oczyszczeniu z wszystkiego co sprawia, że jest ona utrzymywana w niskich wymiarach. Jesteśmy tu w odpowiedzi na jej wezwanie, i naszą misją jest umożliwienie zrealizowania jej prośby, czym jest Wzniesienie i powrót do jej majestatycznego miejsca w wyższych wymiarach istnienia w tym wszechświecie.

Nie zostawimy jej bez uprzedniego zrealizowania naszego celu, którym jest pomoc jej w tym zadaniu. Nie odwracamy się plecami na tych, którzy proszą o naszą pomoc, i nigdy nie pozostawiamy pracy nieskończonej lub nie zwieńczonej sukcesem. Mamy wiele eonów doświadczenia na którym możemy polegać oraz wielu oddanych, dobrze wytrenowanych i zobowiązanych członków załogi, jak również technologie, tak zaawansowane, że dla wielu istot z trójwymiarowego świata mogą one bardziej przypominać magię niż osiągnięcia technologiczne. Mówimy wam, że nasze narzędzia są natury technologicznej, i zostały one wykute i oszlifowane nie przez magię, ale przez innowacje i zwykłą determinację tych, którzy są członkami naszego wielkiego sojuszu, który znacie jako Galaktyczna Federacja Światła.

Nic co ze sobą przyniesiemy i nic z tego czym się z wami podzielimy, nie będzie z natury czymś czego nie jesteście w stanie samodzielnie bezpiecznie i efektywnie wykorzystywać, czym możecie operować i zarządzać. Innymi słowy, nie przynosimy wam tutaj do waszego świata mocy, które posiadamy my sami, a których wy nie możecie, nie posiadacie lub nie będziecie posiadać, aby móc je wykorzystać dla poprawy waszej i wszystkich istot wokół was, tak jak i my posiadamy je i wykorzystujemy w ten sposób.

Jest wiele rzeczy do których jesteście, lub wkrótce będziecie zdolni, zarówno na poziomie osobistym jak i społecznym, a my w pełni nauczymy was o wszystkim w związku z tymi technologiami, ale również w związku z naturalnymi darami które posiadacie i które jedynie musicie rozwinąć i wyciągnąć na powierzchnię waszej świadomości.

Wielu z was będzie całkowicie zaskoczonych, kiedy dowiecie się o nieodłącznych mocach i jakościach waszych naczyń, oraz do czego jesteście zdolni zarówno indywidualnie jak i również jako kolektyw. Zademonstrujemy wam te możliwości z pierwszej ręki, jak również posiadamy wysoko wyszkolonych członków załogi, którzy będą pracować z wami osobiście i uczyć was, i trenować w odpowiednim wykorzystywaniu tych zdolności, co pozwoli każdemu z was stać się mistrzem ludzkiego wehikułu. Każdy z was jest dużo bardziej zdolny do robienia rzeczy, o których robieniu nawet nie pomyśleliście, i posiadacie wiele wspaniałych niespodzianek, podczas uczenia się wewnętrznej pracy i niesamowitego wystroju wnętrz waszych fizycznych wehikułów, które są darami od waszego prawdziwego Stwórcy.

Zdumieje was to co możecie osiągnąć dowiadując się o istnieniu tych potężnych narzędzi i ucząc się jak je efektywnie i bezpiecznie wykorzystywać w oswajaniu świata fizycznego wokół was, i sprawić, aby było to miejsce bardziej gościnne i bezpieczne, abyście mogli jeszcze bardziej cieszyć się ze swojej podróży. To jest to co dadzą wam i co będzie dla was możliwe poprzez te narzędzia, które już posiadacie, a my jesteśmy zaszczyceni i nie możemy się doczekać, aby pokazać wam te narzędzia i pomóc wam lepiej je zrozumieć i używać ich, aby polepszyć wasze życia i sprawić, że wasz świat stanie się lepszym miejscem dla wszystkich z was.

Podróżowaliśmy do wielu światów już wcześniej i pozwoliliśmy wielu innym istotom uczyć się o tych narzędziach, które już w sobie posiadają. Każde z tych miejsc było wspaniałym i pięknym doświadczeniem zarówno dla nich jak i dla nas, którzy mogli zobaczyć radość na twarzach tych istot, gdy uczyły się o tych cennych darach, które posiadały w sobie przez cały czas, poprzez całą podróż, o których istnieniu tak wielu z nich całkowicie nie zdawało sobie sprawy.

Oczekujemy z radością na to doświadczenie z wami, naszymi braćmi i siostrami z ludzkiej rodziny. Ledwie możemy czekać, aby zobaczyć te radosne ekspresje podziwu i zdumienia na waszych twarzach, gdy dowiecie się lub przypomnicie sobie do czego każdy z was jest tak naprawdę zdolny poprzez wewnętrzną moc, którą posiadacie w sobie, w tym niesamowitym wehikule, którego makijaż obejmuje uprawnienia i umiejętności znacznie przekraczają aktualne zrozumienie kolektywnej świadomości waszych ludzi. To się wkrótce zmieni, gdy doświadczycie spektakularnej metamorfozy, z przyziemnej gąsienicy w majestatycznego motyla podrywającego się do lotu.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła

Channeling przez: Greg Giles

Website: ascensionearth2012.blogspot.com/

Przetłumaczyla: Sandra 

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish