Followers

Google+ Followers

Saturday, 12 May 2012

7.05.2012


Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 7.05.2012Podróż Sprawiedliwości #7 jest szczególną podróżą, w którą może się inkarnować dusza jeśli zdecyduje, że jest to lekcja, której owa dusza pragnie i potrzebuje się nauczyć, aby kontynuować swój postęp jako istota światła w tej podróży, którą nazywamy egzystencją. Istnieje wiele różnych tematycznych podróży, których dusza może się podjąć, i Podróż Sprawiedliwości jest zaledwie jedną z nich.

Każdy z was w tym czasie jest w szczególnej tematycznej podróży. Każdy z was wybrał swoją podróż i wszystkie lekcje, które zostaną wam zaprezentowane podczas waszej inkarnacji w fizyczności. Zarówno wielu przyjaciół, których spotkaliście jak i wielu antagonistów, zostało przez was ostrożnie wybranych, w celu pomocy w łatwiejszym przyswajaniu konkretnych lekcji powiązanych z podróżami wiedzy, mądrości i doświadczenia, w których bierzecie aktualnie udział.

Kiedy nadejdzie czas, aby zapakować podróż, którą odbywacie i wszystkie lekcje, których się nauczyliście, będzie to czas, aby iść do domu. Gdy będziecie już ponownie w domu, możecie ostrożnie poddać się refleksji nad lekcjami, które przyswoiliście i które prawdopodobnie także ominęliście. Macie mnóstwo czasu, aby spojrzeć wstecz na swoje życie i zbadać, gdzie mogły narosnąć problemy w związku z nieudanymi możliwościami w nauczeniu się konkretnych lekcji zaprojektowanych, aby doprowadzić was do całego obrazka i pozwolić wam zdobyć mądrość na konkretnym, wybranym przez was obszarze.

W ciągu całej konkretnej podróży, w której jesteście, macie przyjaciół, trenerów i przewodników, którzy trzymają się z tyłu w wyższych sferach, a którzy czuwają nad wami i strzegą was, jednocześnie robiąc wszystko co mogą, aby sprowadzić do was te lekcje, które podarują wam nagrodę w postaci mądrości, której poszukujecie. Dają z siebie wszystko, aby pozostać w tle, i nie stawiają wam przeszkód i utrudnień, które nie mają na celu waszego większego dobra.

Ci przyjaciele i przewodnicy kochają was bardzo szczerze i troszczą się o was, tak jak rodzic kocha i troszczy się o swoje dziecko, gdyż oni byli z wami i czuwali nad wami od momentu waszych narodzin i pierwszych oddechów jako nowo inkarnowana istota światła w sferze fizycznej.

Dziś wielu z was zaczyna bardziej otwarcie komunikować się z waszymi przewodnikami, waszymi rodzinami i przyjaciółmi z waszego domu ulokowanego w gnieździe wyższych sfer, gdzie z radością oczekujemy na nasze ponowne zjednoczenie z wami. Wielu z was będzie wracać tutaj już niebawem w nadchodzących dniach, gdyż wiele z lekcji, których mieliście się nauczyć w tej inkarnacji, zostało już przez was doświadczonych, i czas teraz nadszedł, na waszą podróż z powrotem do domu, miejsca skąd pochodzicie i które nazywacie domem, dokładnie tutaj wraz z nami.

Jest kilka różnych sposobów na jakie istota może opuścić sfery fizyczne i ponownie egzystować w wyższych sferach kreacji w tym wszechświecie. Nie wszyscy wybierają wyjście ze sfer fizycznych poprzez doświadczenie znane ludziom jako 'śmierć'. Są również, oczywiście, inne metody, które istota w fizyczności może wykorzystać, aby ponownie pojawić się w wyższych sferach.

Jesteśmy tutaj w tym czasie, aby pozwolić wielu z was, którzy wybiorą opuszczenie fizycznych sfer i ukażą się na powrót w wyższych wymiarach bez konieczności pozostawienia waszego fizycznego ciała za sobą. Ta procedura może być nowa i wcześniej nie doświadczona przez wielu z was. Nie znaczy to, że ta metoda nie jest dla was możliwa; oznacza to tylko, że nigdy wcześniej nie wybraliście tej drogi, aby opuścić sfery fizyczne i wyłonić się znów w wyższych sferach. Wielu z was w tym czasie podejmuje świadomą decyzję o opuszczeniu aktualnej podróży przez fizyczność i rozpoczęcie podróży na nowo, z powrotem w domu, skąd pochodzicie, w wyższych sferach egzystencji.

My, Galaktyczna Federacja Światła, jesteśmy tutaj w wielkiej liczbie jako wsparcie dla waszych życzeń i pragnień, tak jak to było zawsze. My, jak wasi przewodnicy, wasi przyjaciele, wasi trenerzy i mentorzy, nie podejmujemy żadnych decyzji w waszym imieniu, bez waszego pełnego przyzwolenia i współpracy. Dopiero wtedy możemy podjąć decyzję w waszym imieniu opierając się na tym co czujemy, że jest dla waszego większego dobra i dalszego wzrostu jako duchowa istota światła.

Pozwólcie nam w tym czasie pomóc sprowadzić dla was to co wy sami wybraliście dla siebie. Naszą rolą jest tylko asysta w urzeczywistnieniu tego co sami wybraliście i co, poinstruowaliście nas, aby pomóc wam osiągnąć. Nie jesteśmy tu w żadnym innym celu. Nie jesteśmy tu dla własnych powodów, i nie mamy jakichkolwiek ukrytych motywów. Jesteśmy waszymi przyjaciółmi i jesteśmy waszymi przewodnikami, którzy byli z wami na każdym kroku, przy każdym oddechu waszej aktualnej podróży i w czasie poprzednich podróży także.

Wielu z was doświadczyło odwrócenia tych ról przy wielu okazjach. Wielu z was stało dokładnie tam gdzie my stoimy dzisiaj, jako przewodnicy asystujący wielu innym, którzy są aktualnie inkarnowani w sferach fizycznych zaraz obok was, i wielu z was było nawet przewodnikami dla wielu z nas, którzy, poprzez waszą aktualną inkarnację, są teraz przewodnikami dla was. Tak to właśnie funkcjonuje w tym wszechświecie, gdzie każdy z nas jest przewodnikiem dla siebie nawzajem w miłości i służbie bliźniemu.

Tak jak powiedzieliśmy już wielokrotnie, nie jesteśmy dla was obcymi. Nie jesteśmy nieproszonymi gośćmi. Jesteśmy waszą rodziną, jesteśmy waszymi przyjaciółmi, i jesteśmy waszymi przewodnikami. Jesteśmy także wami, gdyż wielu z was stało tu gdzie my stoimy dziś, pilnując, pielęgnując i prowadząc inne dusze, podczas gdy są one w fizycznej podróży. Nie jesteśmy inni niż wy, a wy nie jesteście inni niż my. Jesteśmy jednością. Zawsze byliśmy jednością, i na zawsze jednością pozostaniemy. Nie ma podziału między nami. Zawsze będziemy razem pracować w taki czy inny sposób poprzez nigdy nie kończącą się podróż przez egzystencję.

Czy macie teraz wyraźniejszy obraz tego kim jesteśmy i tego kim wy jesteście? Wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną. Nie jesteśmy istotami, które przybywają tutaj, aby spotkać was po raz pierwszy. Znamy was nawet głębiej niż wy znacie sami siebie, gdyż jesteśmy w pełni świadomi tego kim naprawdę jesteście i wszystkich waszych inarnacji w fizyczność, gdyż widzimy je wyraźniej z naszego przeważającego punktu. Kochamy każdego z was bardzo mocno, i pragniemy tylko tego co dla was najlepsze i tego co wyraziliście jako wasze pragnienie nauczenia się i doświadczenie poprzez wasze inkarnacje.

Nie będzie to długo zanim będziemy mogli spotkać się z wami ponownie i objąć was jako naszych przyjaciół i jako naszą rodzinę. Podróże, które tak wielu z was odbywa w tym czasie dobiegają końca, jednakże zawsze miejcie na uwadze, że gdy jedna podróż dobiega końca, gdzieś tam zawsze będzie kolejna, które będzie się dla was otwierać, jako że wasza podróż należy do tych nie kończących się nigdy. My także rozpoczniemy nową wyprawę, jednak tym razem będziemy razem z wami, gdy wyruszymy, aby osiągać nowe cele, napotkać nowe wyzwania i czerpać radość z nowych doświadczeń i przygód, poprzez ten wspaniały wszechświat, który nazywamy domem.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła

Channeling przez: Greg Giles

Website: ascensionearth2012.blogspot.com/

Przetłumaczyła: Sandra 

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish