Followers

Google+ Followers

Saturday, 19 May 2012

14.05.2012


Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 14.05.2012


 

Wierzę w to kim jesteś, więc dlaczego chcesz być ostrożny? Jest tyle rzeczy, które możecie robić ze sobą i swoim życiem w tym czasie, i częściowo jednym z powodów naszej tutaj obecności jest pozwolić wam dostrzec, że to tylko niebo was ogranicza i, że możecie robić i możecie być kim tylko zapragniecie. Poprzez waszą długą podróż wybieraliście dla siebie karierę, hobby i rzemiosła, aby za nimi gonić i stać się w nich najlepszymi jakimi możecie być. Nigdy nie było niczego czego byście się bali podjąć, gdyż zawsze wiedzieliście, że bez względu na wynik wyjdziecie z tego, dzięki swoim wysiłkom, jako mądrzejsze i bardziej doświadczone dusze.

Tutaj w waszym dzisiejszym świecie jest tak wielu z was, którzy zdają się obawiać czy też lękać, próby stania się tym i kim już jesteście. Widzimy tak wielu z was zmagających się z samymi sobą, aby być tym co mogłoby być dla was tak naturalne. Staramy się z całych sił znaleźć przyczyny, dlaczego są pośród was tacy, którzy mają z tym tyle kłopotów, i doszliśmy do pewnych wniosków, którymi chcielibyśmy się z wami podzielić. Przede wszystkim, kim jesteście, kim byliście i kim będziecie ponownie?

Są to bardzo istotne pytania, a odpowiedź na te pytania może ujawnić dla was ukryte sekrety, ukryte talenty i ukryte kierunki, którymi możecie podróżować w tym czasie, zamiast kręcić się w kółka, które wyrysowaliście dla siebie wewnątrz limitów trzeciego wymiaru.

Więc gdzie by tu zacząć? W którym momencie powinniśmy wybrać rozpoczęcie poszukiwania odpowiedzi na jedno z tych pytań, zważywszy, że wasza podróż przez egzystencję nie ma początku, ale zamiast tego jest to cykliczny wiatr zmian, wzrostu, metamorfozy, i aby wybrać punkt na tej mapie, który jest zawsze zmienny, zawsze ewoluujący i wielowymiarowy w swojej naturze, który nie ma początku, ani nie ma końca, jest wyzwaniem samym w sobie, i pragniemy uniknąć w tym czasie spędzania niewymownej ilości energii i czasu, których naprawdę nie mamy luksusu, aby spędzać, na tym etapie waszej podróży, i zamiast tego, czujemy, że odpowiednim jest, abyśmy wybrali alternatywną drogę w postrzeganiu tego kim tak naprawdę jesteście, kim byliście i kim staniecie się ponownie.

Jesteście wszystkim. I jesteście tylko jednym. Jesteście wszędzie i w tym samym czasie nigdzie, gdyż tam gdzie jesteście, jesteście wy sami. "Gdzie" może być tylko znacznikiem na mapie, lub kierunkiem na waszym kompasie. "Gdzie" nie może być wszędzie, inaczej nie byłoby 'tu' i nie byłoby 'tam'. Jesteście tym. Jesteście sobą, nikim innym. Nie ma nikogo innego kto mógłby zobaczyć was innymi oczami i z innej perspektywy. Nie stajecie się niczym innym, dla siebie jesteście sobą. Jesteście wszystkim co istnieje, więc jak moglibyście się stać czymkolwiek innym niż wszystko to czym jesteście? To wszystko czym byliście jest wszystkim czym jesteście i wszystkim czym będziecie. Nie ma różnicy, nie ma oddzielenia, nie ma wzrostu czy też zmiany w rzeczywistości, gdyż nie ma czasu, który rozdzielałby 'wtedy', 'teraz' i 'będzie'. Jesteście tylko w jednym momencie, w momencie 'teraz', więc jak mielibyście najpierw być jednym a potem drugim?

Rozumiemy z naszego przeważającego punktu, jak trudne może być zmaganie się z tym konceptem. Nie pragniemy was w jakikolwiek sposób przytłoczyć, wysadzić waszych umysłów czy też wzniecić w was rozgardiaszu. Pragniemy tylko w tym czasie spróbować opisać wam kim naprawdę jesteście, gdyż pragniemy, aby ta wiedza dała wam pewność, że macie się stać tym kim już jesteście. Czy widzicie dlaczego czujemy, że jest to tak ważne, abyście wiedzieli, że to co czujecie to 'teraz'? Czy widzicie teraz do czego jesteście naprawdę zdolni, pomimo tego, że nie sięgacie po ten potencjał, który już osiągnęliście?

Zostało powiedziane, że teraz nie jest czas na uczenie się nowych rzeczy, ale jest to czas, aby pamiętać. Pa-miętać. Pamiętać kim tak naprawdę jesteście i to winno was wyzwolić. Uwolnijcie siebie samych. Pozwólcie tej mądrości, którą już posiadacie głęboko wewnątrz was wyjść na powierzchnię, i pozwólcie tej mądrości stać się wami, i pozwólcie sobie stać się tym sekretem, który był ukryty głęboko w środku was przez tak długi czas, gdy powtarzaliście swoje kroki poprzez podróż waszej własnej
egzystencji. Jak mapa skarbów i kompas, które poprowadzą was do zaginionego skarbu, mówimy wam, abyście kopali głęboko w sobie. Podążajcie za wskazówkami i podążajcie za śladami własnych stóp poprzez piaski czasu, które zaprowadzą was to tego kim naprawdę jesteście, do tej jednej rzeczy, którą naprawdę jesteście, do tego jednego miejsca którym naprawdę jesteście i do jednego momentu, którym naprawdę jesteście. Pozwólcie swojemu własnemu głosowi poprowadzić was, tak jak wiatr napiera na wasze
żagle w kierunku portu którym jesteście, który wzywa was po imieniu.

Wy jesteście sobą. My jesteśmy wami. Nie jesteście nimi, my nie jesteśmy nimi, nie ma ich, jesteś tylko Ty. Czy rozumiecie to? Czy widzicie teraz trochę jaśniej dlaczego ta percepcja nie ma powodu, abyśmy byli obcymi dla was czy też dla waszego świata, i którym nie można ufać? Nie ma dla was obcych, tak jak nie ma obcych światów dla waszego świata, gdyż jest tylko jeden świat i jest tylko jeden Ty. Nie akceptujecie siebie i tego kim naprawdę jesteście gdy nie akceptujecie innych, gdyż innych nie ma, jesteś tylko Ty, jako ten którego nie akceptujesz.

Kiedy nadejdzie dla was czas, abyście mogli zaakceptować samych siebie i to kim naprawdę jesteście? To zależy od was, oczywiście że tak, ponieważ jesteś tylko Ty i tylko Ty możesz podjąć decyzję i wybrać, aby stać się sobą, pomimo że już jesteś sobą i musisz sobą być, gdyż nie może być nikogo innego, bo nikogo innego nie ma, i to Ty musisz wybrać, aby pamiętać. Czy wybieracie pamiętać? Powiedzcie " Wybieram pamiętać" jeśli pragniecie pamiętać kim naprawdę jesteście. Wszechświat odpowie i sprowadzi do was waszą pamięć o tym kim tak naprawdę jesteście , gdyż to wy sami jesteście tymi, którzy posiadają klucz i oferują go sobie samemu. To jest wasz klucz, z którym możecie zrobić cokolwiek chcecie i otworzyć wszystko czego pragniecie, gdyż te skarby są wasze i te skarby są wami. Były one przechowywane przez magazyny waszej podróży i mogą zostać otwarte na wasz rozkaz, gdyż rozpoznają one tylko wasz rozkaz, i odzyskacie siebie ze wszystkim czym jesteście, wszystkim czym byliście i wszystkim czym będziecie, a wszystko to leży w jednym zamkniętym dla was pudełku, czekającym, abyście przekręcili swój klucz i otworzyli je, aby zobaczyć ponownie wszystko to czym jesteście, wszystko to czym byliście i wszystko to czym się staniecie, gdyż są one wszystkie tym samym, wszystkie są jednym i wszystkie są Tobą w tym jednym momencie.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła

Channeling przez: Greg Giles

Website: ascensionearth2012.blogspot.com/

Przetłumaczyła: Sandra 

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish