Followers

Google+ Followers

Saturday, 12 May 2012

6.05.2012


Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 6.05.2012Plejadianie są grupą istot, które są tutaj w tym czasie pomagając planecie i jej mieszkańcom w waszym czasie Wzniesienia, i byli tutaj asystując waszemu światu przez wiele lat wiodąc do tego punktu w waszej historii. Jest wiele różnych grup jednostek tutaj w tym czasie, i wszystkie te grupy, które są tutaj teraz, są tu dla większego dobrobytu waszej planety i waszych ludzi. Nie ma już dłużej żadnych innych grup istot, które byłyby tutaj dla jakichkolwiek innych celów.

Prawdą jest, że w pewnych punktach przez okresy w waszej historii były grupy, które nie miały w interesie waszego dobra, ale miały swoje własne interesy, i większy dobrobyt waszej planety i waszych ludzi nie mieścił się w ich polityce i agendach. Jednakże, sprawa już tak nie wygląda, i jest bardzo ważne, aby ludzie w waszym świecie, którzy zaczęli czytać artykuły i wiadomości z określonych źródeł informacji dotyczące tych istot i ich agendy, zrozumieli, że to co czytają to albo nieprawda, dezinformacja, wręcz kłamstwa lub fabrykacja, lub kawałki historii waszej planety, które nie są już dłużej czynnikami przyczyniającymi się do waszych codziennych działań i waszej przyszłości.

Jest wiele różnych powodów, dlaczego niektóre z tych osób wybierają, aby pisać artykuły i przekazywać informacje dotyczące negatywnych istot i negatywnych sił w tym czasie. Niektóre z tych osób po prostu dzielą się refleksjami swoich własnych obaw i niepewności, a niektórzy z nich czanelują informacje, które są bardzo stare i bardzo przestarzałe, i nie mają one miejsca w tym co transpiruje w tym czasie.

Jest wiele sposobów na czanelowanie informacji, i niektóre z tych metod dotyczą zaglądania do informacji, które są dostępne ponieważ zostały nagrane w kronikach czasu. To tak jakby ktoś z waszego świata dzisiaj wwiercał się w boczną ścianę wielkiej biblioteki i zaczął wydobywać informacje przypadkowo z początków książek, zakończeń książek, i wielu innych ksiąg naraz i bez konkretnego ładu. Właśnie to dzieje się aktualnie w waszym świecie, gdyż są konkretni członkowie waszego społeczeństwa, którzy wchodzą w te różne źródła informacji i uwalniają informacje tak jakby to były świeże wiadomości przekazane im przez świadome, wysoko wymiarowe istoty, które pracują dla światła. Ponownie, to nie jest tak, gdyż te osoby z waszego świata wchodzą tylko w te zapisy zgromadzone w bibliotekach, które istnieją w całym wszechświecie i w wielu wymiarach.

Jakiekolwiek próby wyciągania informacji z tych bibliotek w ten sposób, można porównać do tego, jakbyście weszli do głównej biblioteki w głównym mieście i przypadkowo wybierali jakąkolwiek sekcję biblioteki, jakąkolwiek alejkę, jakąkolwiek książkę, a następnie przypadkowy wers z tej książki, zapisywali tą informację, a następnie zamykali książkę, aby ponownie rozpocząć przypadkowe poszukiwania kolejnej książki w tej bibliotece.

Powtórzylibyście następnie cały proces, wydobywając kilka słów, czy też kilka zdań z każdej książki i dzielili się tymi informacjami, które zostały wydobyte w ten sposób z innymi, tak jakby to była nie tylko aktualna informacja, ale także prawdziwa informacja. To się właśnie dzieje aktualnie w waszym świecie, gdyż pojawiają się kanały, które nie są wysoce wykwalifikowane w tej procedurze wchodzenia w energię i wiedzę wyższych wymiarów i w odpowiednim wydobywaniu ich, aby dzielić się nimi z innymi.

W nadchodzących dniach, kiedy będziemy mogli pracować z wami bardziej osobiście, zademonstrujemy wam, jak się odpowiednio połączyć i wydobyć informacje z wielkich korytarzy wiedzy, które istnieją w tym wszechświecie. Nauczymy was w pełni i wytrenujemy o odpowiednich metodach wchodzenia w te energie i jak odpowiednio i prawidłowo wydobywać i skorelować informacje zdobyte w ten sposób.

W tym czasie waszej historii, jest wielu z was, którzy uczą się, prawdopodobnie po raz pierwszy, jak czanelować energie z obecnego wymiaru, a nawet z wyższych wymiarów, i jesteśmy bardzo uradowani widząc tak wielu z was, dających z siebie najszczerszy wysiłek, aby nauczyć się tej sztuki i pracujących nad szlifowaniem swoich umiejętności. Mówimy wam, że w tym czasie większość z was, którzy próbują czanelować informacje w ten sposób, nadal jest na poziomie początkującym i macie jeszcze wiele do nauczenia, i wiele doświadczenia do zdobycia zanim zaczniecie dzielić się tymi informacjami z innymi, tak aby były faktyczne, odpowiednie i zostały wam udostępnione przez świadomą, wysoko wymiarową istotę, która ma na uwadze wasze najwyższe dobro.

W tym czasie, są pośród was tacy, którzy w rzeczy samej otrzymują informacje od w pełni świadomych, wysoko wymiarowych istot, które mają na uwadze dobro kanału, waszej planety i ludzi, jako powód i motywacja do pracy, którą robią. Nie ma aż tylu otrzymujących tego rodzaju informacje pośród was, niż mogłoby się wydawać, i chcielibyśmy móc zaopatrzyć was w listę tych, których praca jest warta przeczytania i tych, których praca nie jest, jednakże w tym czasie pragniemy, abyście lepiej wykorzystywali waszą moc intuicji i samo rozeznania, z których możecie wyciągnąć własne wnioski i wybrać samodzielnie, za którymi wiadomościami chcecie podążać i pozwolicie im, aby prowadziły was w nadchodzących dniach.

Jest wiele dróg dzięki którym, jak czujemy, możecie wykonać to zadanie i zyskać jaśniejsze i dokładniejsze wglądy w to, czyje wiadomości pochodzą od w pełni świadomej, wysoko wymiarowej istoty światła, a czyje wiadomości są przypadkowymi kawałkami pociętych informacji z różnych źródeł w tym wszechświecie. Czujemy, że jest to talent wart nauki i wart tego, żeby za nim podążać, i będziemy zachęcać wszystkich z was, abyście poczuli wibracje pojedynczych słów, jak i całości tego co czytacie.

Pozwólcie tym słowom, zdaniom, frazom i całości uczucia wiadomości, aby głaskały struny w waszych sercach, i słuchajcie, i czujcie grane nuty i melodie. Czy czujecie piękną melodię, bogatą w podnoszące tekstury miłości i światła, czy też kwaśne nuty wypadające z rytmu i wypełniające salę koncertową dysharmonią i zgrzytem?

Mówimy wam, abyście słuchali tego koncertu granego wewnątrz was podczas czytania słów przed wami, i abyście podjęli świadomą decyzję, czy wierzyć tym słowom jako prawdzie czy też widzieć je takimi jakie są. Jeśli czujecie się poruszeni emocjonalnie i duchowo, co tylko pięknie pomyślany i wykonany koncert lub opera może uczynić, mówimy wam, że to orkiestra wysoko wymiarowych istot miłości i światła występuje przed wami. Mówimy wam, abyście czerpali przyjemność z tych występów, gdyż są one
darami miłości dla was, i pozwólcie muzyce grać dla was, podnosić was i unosić w cudownej harmonii.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła

Channeling przez: Greg Giles

Website: ascensionearth2012.blogspot.com/

Przetłumaczyła: Sandra 

No comments:

Post a Comment

Keshe

For more info pls visit Free Pages webpage

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
In Polish

BLOSSOM GOODCHILD

BLOSSOM GOODCHILD
In Polish

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
In Polish

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
In Polish

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
In Polish

MONTAGUE KEEN

MONTAGUE KEEN
In Polish

Despertando.Me - Others Channels

Despertando.Me - Others Channels
Click image

GALACTIC CHANNELINGS

GALACTIC CHANNELINGS
In Polish